• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
aspi diky, .... :wink: , ....ja len kojim kasu nedavam, ale ked som nekojila tak som davala / pri simonke/ a tolko kolko zjedla, ked pyala tak som dorobila...
4. nov 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci,
vôbec nič mu z toho nie je. a jemu mlieko asi tak moc nechutí, asi len pred 2 týždňami začal jedávať 120, dovtedy len 90 aj to nie vždy. tak to doženie kašou. kupujem nutrilon ryžovú a je fakt dobrá, aj ja by som si dala :grinning:

traky,
no moj malý len tlačí a tlačí tú kašu. normálne je mi ľúto, že ju dávam len raz za deň
4. nov 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beruš, aj moja malá pije len 90 a občas aj z toho nechá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja ešte počkám aspoň 2 tt a skúsim :slight_smile:
4. nov 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci,
tak to máme teda jedákov. my ideme aj iné mlieko skúsiť, teraz mám už druhé bezlaktózové, tak skúsime nutrilon comfort a uvidíme
4. nov 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci Beruš hlavně že jim stačí né :wink: :wink: :wink: :wink: Malá pila sunaru 200ml 5x denně a teď vysaje obě prsa a kouká kde by co zblajzla :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale si ma nepotešila, že ti po nej viac nespí :grinning: Človek si myslí, že sýtejšie, tak bábo bude búvať a ono prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Ale čítala som viac názorov tu na MK a máloktorá mamička sa mohla pochváliť, že babuľo prespalo noc, asi je to fakt o zvyku sa zobudiť a nie o hlade...
No my budeme fičať na Nestlé, nám Nutrilon nesadol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Josi...tak o 200 ml sa nám môže len snívať :grinning: , no alespoň ušetríme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. nov 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A možno piju tak málo, lebo tie mliečka sú trošku horkejšie, tie HA a comfort :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci no to jo balení bylo hned v čudu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem ráda že zas kojíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A nutrilon také néé malá po něm blinkala, tak jsem zvolila sunar a mají ho i pro alergiky atd....také se vyšvihli,a zdá se my nejlacinější a my na něm vyrostly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci,
no mali sme ha a teraz mame nestle al 110 také špeci a dokina že skúsime comf. aj ten je horký?
4. nov 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo halllooo, ranne vtacata tu uz nie su? ci este? :wink:

sorry, vcera som odkvecla bez rozlucky, bolela ma hlavka, a ke prestala, tak som zaspala.

samy, eluska sa urcite nauci, ze noc je na spanie, vverim tomu. :wink:

traky, nas matko je gulocka michellin, aj ma to trosku stve, ale co mozem urobit? jedava á 3 hodiny a casto cuca tak 4 min. a ma dost, vcera vrvu nocnu davku vynechal ... jedine, ze by som ja nasadila beztukovu dietu, co by pomohlo mne, obavam sa, ze jemu by sa do mliecka malo stale co vylucovat z mojich zasob.
vsak on to o par mesiacov snad vybeha , ze?

dnes ideme robit kamoske soferov do trencina, tak pobehame obchodak, prideme podvecer...
4. nov 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim tak nech ta to nestve, ved je krasnucky, gulatucky...takY mnam , mnam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , uvidis ked zacne chodt....nase tiez boli gulicky a teraz ked pozries....este mi ich zoberu, ze ich nekrmim...ale jedla maju dost... :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Berus...ano aj comfort je horký...
Josi...moje všetky 3 deti fičali, fičia na Bebe, pri prckovi prvom sme dali Sunar-klasika a zapieklo ho až strach, tak sme Sunar vyradili, u strednej rovno Beba a u Nataly Nutilon, ten ee a Beba sadla :wink:
4. nov 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a kase, mne sa osvedcili hami kase, a zatym flasa caju :grinning: , a neskor som kupovalamysicku kasicku a ta bola super, ale to je myslim az od 6 mesiaca...uz nepametam
4. nov 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucim ahojky...Maťko je zlatý Michelinko :grinning: , vždy ked sa nanho pozriem pripomenie mi moju Naty len v bucľatejšom prevedení...asi preto sa mi tak páči :grinning:
4. nov 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a u nas bol sunar ale ja som mala zauzivane po mliecku dat aspon trosku cajik, ....nas nezapekalo...zeby tym cajom?...
4. nov 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napisala som osvedcili sa mi hami kase, ale pravdu povediac som ine ani neskusala :grinning: , sme boli v obchode jedna pani to predo mnou brala , tak som vzala aj ja , vyskusala, sadli nam tak sme ostali pri nich.....
4. nov 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kolko detí toľko chutí ...nie každému sadne to isté... :slight_smile:
4. nov 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne ze im chuti... :slight_smile:
4. nov 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz pomaly vyrazame, len krpec o tom nevie, lebo spi , ale ked sa vratim, dam sem na chvilu aj super extra michellinovu fotku.

pa papaaaaaaaa

a ste zlate :wink:
4. nov 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kuriatka :slight_smile:

ja som sa hned ráno pustila do varenia...rizotko na svete :slight_smile:

už kašujete?? :slight_smile: my čo kojíme, tak začneme rovno s príkrmami a nemusíme dávať kaše, či ? :confused:
4. nov 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn ahoj...kaša nie je príkrm? Asi nie, že?...to je už jedlo :grinning:
My dnes máme kuriatkový perkelt a sekané potrubie :grinning:

Lucim...pá...
4. nov 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci..papapa a pekný dník :wink:

lucka..asi nabehneme na tie zeleninkové a ovocné a kaše sa nám vyhnú..alebo? fakt neviem, snád niekto poradí :slight_smile:
4. nov 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaša je tiež príkrm...
na obed zeleninka a na večer kašička :slight_smile:
A môžeš ho krmiť kašou na lyžici, nemusíš do fľaše...vy čo kojíte :grinning: , my čo nekojíme, to máme ľahšie :slight_smile:
4. nov 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj in :wink: , ked kojis este nemusis, ani my este nedavame...ked to pride tak budeme davat... :grinning: patko chcel az na 8 mesiacou , dovtedy fical len na mojom mlieku...uvidime teraz co na to nasa bobalka / tak ho vola mm, no neviem naco sme ho krstili na mateja :grinning:
4. nov 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, mate to lahsie, alemy zas veselsie, vies aka je sranda ked ta babo opluje...aked ma kasu po celej hlavicke? :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: veď aj my môžme dávať na lyžici :grinning: a opľuté steny poznáme :sunglasses: aj hlavičky :grinning:
4. nov 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na to sa najviac tesim....ja uz teraz matkovi vyplazujem jazyk a pluvam pri tom / same dobre veci ho ucim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: / a on sa tomu strasne tesi....
4. nov 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To nerobíš dobre...nepľuj, bo sa naučí a z príkrmov budeš mať pľuvanec :grinning:
4. nov 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem vysusit to co mam na hlave...uz len taky chlp :grinning: :grinning: :grinning: a idem po patka do skolky...zatial papa
4. nov 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok