• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
inn...peknučký Eričko....nám dnes prišli kittinky http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1456407
6. nov 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už ťahá tri hodiny...

začala som jej za hlavičku dávať vankúš, lebo ako sa myká, tak posúva smerom hore v postieľke a potom sa budí, že si tlačí hlávku o mriežky....
6. nov 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mi babato spinka, tak som pri vas :wink:

erik je taky fesak, ze sa z neho baby zblaznia o chvilu :wink:

kittinky su super, naty bude hviezda.

my sme v noci tiez boli viac krat hore - teda ja asi viac, matko sa v polospanku mrvil, mrnkal, a vzdy som ho supla na bok, a dotykal sa ma ruckami a zaspal. len ja som z toho bola rano rozbita.
ale mozno je to preto, ze mal rano sopliky, asi ho to otravovalo. sme 2x odsali a poho. ln neviem najst uz treti teplomer, nam ich tu snad niekto zere. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. nov 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ja ci rozmyslam, nerozmyslam furt rovnako :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. nov 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kittinky su super.. :wink: , nas matko sa v noci ani nehne je otoceny na boku / kazdy vecer iny bok :grinning: :grinning: / prikryty perinou z postielky, a spi len v postielke...pretoze sa bojim aby nespadol, kedze sa uz pretaca a vcera sa nam stalo, ze som si len odskocila na wc oblozila som ho vankusmi, nechala na posteli a ked som prisla tak bol uplne na inom mieste a uz len trosku chybalo a bol by spadol :rolling_eyes: takze teraz uz len v postielke pripadne ho strcim do stanu :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak :grinning: ...nabudúce si odskočíš a Maťko ti zatiaľ dôjde do obchodu po rožky :grinning:
6. nov 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci jemu staci sa 3 x pretocit a uz je dole s postele...normalne akrobat :grinning: :grinning: :grinning: , este budte radi tie co vam babetka len lezkaju...a to ani nehovorim ked je v postielke a zasekne sa medzi mriezky....zeby som mu kupila prilbu? :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz zacina akcne obdobie...tak sa pripravte... :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z postele :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. nov 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uspávala erika, zaspal, tak som šla rýchlo obed spraviť...a už je hore...dlho nepospal a to mal otvorený balkon, aby mal čerstvý vzduch...a nič, aj kočík som skúšala...

a dakujeme za pochvaly...ja som tam fukla pre traky, že aj plienka je disneyovská :grinning: som si ju musela odfotiť, bo máme len jednu...bola to vzorka v jednom z kufíkov z nemocky...tak sa musela zvečniť a ako inak aj s disneyovským tričkom :grinning:
6. nov 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka...bodynká sú superné, naty bude kočka :wink:

traky...jáj, aj ja erika nachádzam v takých zmenených polohách...včera na drzovku zhodil hrazdičku na zem z postele..aj mu treskla do hlavičky tou nohou, ked padala...čakala som, že spustí plač..a on nič...len kukol že čo to a hral sa dalej s ostatnými hračkami :grinning:
6. nov 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie plienky su tusim huggies nie? sa mi tak zda...tak matkovi musia stacit tescove, velmi nam vyhovuju tak nemenim.... :wink:
6. nov 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz vidno ze su veeeelmi zivy...nas matko ma tiez obcas tresnutu hlavicku....ale hlavne od mriezky na postielke.... :grinning: :grinning: a mam ti odkazat od simonky ze erik je krasne babetko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. nov 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
su to huggiesky :wink:
6. nov 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete mi poradiť????

apelujem si na to aby som si sama prala..hlavne detské vecičky... a moja maminka mi tak chcela pomôcť a pofarbila mi všetko....všetko je ružové..každá plienka, všetko oblečenie...som z toho zúfalá... viete mi poradiť, čím to výjde.skúšala som tekutý vanish biely....ale ništ
6. nov 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jennn :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...to už asi neodperieš :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jedine Savo perex aj to nebude dokonale biele a môžeš použiť len čisto na biele...mne sa tak už neraz zafarbili veci, že sa v pračke zabudla nejaká vec, alebo omylom zamiešala :angry:
No možno niekto poradí :wink:
6. nov 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no do kelu....keby to bola aspoň pekná ružová...ale ten najhorší oddieň... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

to je tak ke´d si chceš šetriť vecičky pre druhé bejbinko....boli tam aj pyžamká, bodinká, podbradniky....júj...taká som smutná... :frowning2:
6. nov 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. nov 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sup na druhu stranu :slight_smile:
6. nov 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto nepíše :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co co co ? :grinning:
6. nov 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smažím hranolky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. nov 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala cesnakovu kremovu polievocku s bambinom. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. nov 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som mala hrusku :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim dobre to znie , hod recept...ale hadz jemne nie do hlavy.... :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj ja som sa dnes dala zaočkovať proti chrípke... a teraz ma to nejak láme.. som unavko - teda to som vždy, ale teraz som inak a viac... auuuuuuu

dúfam že som nespravila blbinu, ale konzultovala som to aj s detskou aj s mojim obvoďákom...
6. nov 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, hod receptoš, ako robíš :slight_smile: tu polífku...

traky..si budete s maťkom prdkať do rytmu :grinning:
6. nov 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy...ja osobne by som sa nedala očkovať :slight_smile: ale to je každého osobná vec...dúfam, že ti to unavko rýchlo prejde :wink: a budeš fit pre sýkorku :wink:

traky..telepatuš?? :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky niekto to tu pisal kedysi , ale tusim s tvrdym syrom, ja som to len odkudala a snad si aj dobre pamatam, alebo som skombinovala 2 recepty? uz neviem, poroste:
vo vode uvarit cesnak, rascu, osolit, aj chlebovu striedku, rozvarit zemiaky ... potom to pomixujem, pridam nakrajane zemiaky, smotanu alebo mlieko a syr. dovarit kym zemiaky nezmaknu. (nemusia byt, ale ja mam rada aj nieco na kusanie) je to uuuplne mnam. (tvrdy syr az na vrch.
6. nov 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok