• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
traki....hej niečo tam ešte zostalo...ale aj to pojde fuč....časom....
:slight_smile:
kukam mmb....nič take....
6. nov 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som pozerala a nic moc...sama haraburda...a uz ani nic nekupujem, uz vsetko co som chcela mame :wink: ...........zatial :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prosim moje poradkyne, co to na tej farme mam vlastne robit? prosim si vysvetlit tu dnesnu novinku.... :sweat_smile: a dakujem za porozumenie a pochopenie...s pozdravom vasa rozika :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky je to len ohodnotene a prilepovacie na nastenku .... robis to co doteraz .... hnojis .... len ti za to priratava aj mince aj xp. a ked pohnojis, hodi ti to tam tu pochcalu, ze hnojis suseda. ja to uz nepublikujem, sak to by bola plna nastenka. a u seba ked kliknes ten link, to zase hodis na nastenku, ze prosim prosim pohnojte ma.
6. nov 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pochcala a pochvala asi nie je to iste, ze? sorry, preklepiiiik :grinning:
6. nov 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak - vyzieram cerstve vianocne oplatky - trubicky, kto si da? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. nov 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ty uz vianocujes? :grinning: mozes poslat postou...teda kurierom...diky :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky suseda pecie fantasticke, doniesla na kostovku. poslem ti holubacim kurierom. :slight_smile:
6. nov 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky..inak som ti už tuším doobeda písala, čo to za novoty, ale opakovanie matka múdrosti :slight_smile:

lu..ja ich zbožňujem, ale také pravé domáce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no pochcala... :grinning: :grinning: :grinning: aj jedna tam písala, že to netreba dávať na nástenku, bo to potom nerobí dobrotu...ale všetcia to tam dávajú..
6. nov 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in asi som prehliadla :sweat_smile: , lucim len ich dobre zabal, aby sa mi holubok na to nevykakal...a co aspon bude viac stastia :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to druhé preočkovanie, bude zase do oboch nožičiek?? :confused:
6. nov 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak by ste chceli vediet, dieta mi zase este nespi, rehoce sa z postielky :wink:

in suseda pecie hlavne pre cudzich, aspon ma peniazky. a zahajila uz predvcerom sezonu, asi ma dost zaujemcov. :slight_smile:

traky, dam holubovi pampersku. :grinning:
6. nov 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásný pohodový večer přejeme a jedno video přidáváme :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=gIW3jSa8NKQ
6. nov 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odovzdavam notebook drahemu, paaaaaa
6. nov 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre upokojenie, ami moje dieťa nespí :slight_smile:

ja musím povedať mame, tá dáva piecť známej...nech dá spraviť aj mne, min. rok som sa neskoro ohlásila a mala som figu borovú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. nov 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci..papa :wink:
6. nov 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in tak isto do oboch...uz to mame za sebou :slight_smile:
6. nov 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci papa :dizzy_face:
6. nov 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic jak přijdu tak to tady vždycky ztichne :frowning2: tak dobrou mamulky nebudeme rušit papa a sladké sny :wink:
6. nov 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi super video :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...teda karamelka.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...teda video s karamelkou :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. nov 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Helou, prišla som len pozbierať brusnice...najstarší-mm a najmladšia-Naty už spia :wink:
6. nov 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Josi...Karamelka je hotová Moravcová :wink:
No ništ, pozbierané, posadené, idem haji...brunku :wink:
6. nov 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa erik pokakal až po krk, tak bolo s tým roboty...ešte nespinká :sweat_smile:

josi...karamelka je šikulka :wink: a dobrú nocku..

lu..aj tebe dobrú :wink:

traky ??? :sweat_smile:
6. nov 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu ...sadila, zbierala. hnojila...hm, hm , kopa prace.... :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dávam aj ja videjko...je síce tmavšie, ale to podstatné je počuť :grinning: http://www.youtube.com/watch?v=u6gCL5dTNFk
6. nov 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už mám všetko porobené :slight_smile:
6. nov 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je uzasny :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: ...ale ani sa mu necudujem, ze sa tak smeje... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to kôli čomu??? :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: na strelenej mame čo? :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem aj ja spat, uz nevidim na monitor....papa a sladke sny....o par hodin dopisania :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. nov 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in uznaj tie zvuky co si vydavala....chcela by som vediet co si tak myslel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok