• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
Aj my sme mali zaparenú ritulku, ale skôr tú ryhu, čo sa ťahá k chrbátiku...vyumývať a nahrubo natrieť sudokrémom, nám sa to vyliečilo...ale najlepšie je celú riťulku vetrať :slight_smile:
7. nov 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...

My máme so zapareninami (a poriadnymi) problém ak dáme obyčajné pampersky. Ja používam harmanček (mám taký koncentrovaný, rozriedim ho a potom to Denke prikladám na odličovacom tampóne na zadoček. Po vysušení natriem Bepanthenom a do dvoch dní je zadoček ako nový) Nám Sudocrem nefunguje.
7. nov 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ženičky....do slovenskych julovčiatok treba dať aktualny album,....tym myslim nejake šmiešne fotky našich babeniek...už som ho vytvorila,tak kto chce fotku doplniť dam heslo...
7. nov 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže album vytvoreny,dufam že sa fotka pači a kto chce nech mimino doloži...najlepšie by boli nejake vianočne fotky.... :dizzy_face: :wink:
7. nov 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, tak posílám slíbený videa těch našich dvou smíšků...jsou i na FB, pa ... jdem ven, dnes máme 20 stipnů... :dizzy_face:

http://www.youtube.com/watch?v=EidFwSkvpX8

http://www.youtube.com/watch?v=qJe5F6J4k8c&feature=channel
7. nov 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven parada, uz som ti ich tam pochvalila, to sa im fakt podarilo a ste super, ze ste to aj natocili :grinning:
7. nov 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojte...no čo dnes robite ked tu ani nohy???????
7. nov 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. nov 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven videa supeeeeeeeeer , uzasneeeeeee....daj do telky urco vyhrate prvu cenu...som sa nasmiala, mozno som si aj cvrkla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky som zvedava, aka bude cena, ked sa bude aukcia koncit ,ale zaujimave :slight_smile:

inak, pridavame sa k nespavcom, dnesna noc bola od 2hej hrozna, ako keby sa matko bal zaspat, moze mat nocne mory?
7. nov 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee

ven, aj ja už som pochválila, sme sa tu s drahým rehotali a eluš len tak čubrnela a mrkotala k tomu... asi si s emuš na dialku vysielajú signály :slight_smile:))

lucim - joooj to ma mrzí... to mi pripomína eluškine stavy. asi to bude naozaj snívanie... aj ona sa občas zobudí s vytreštenými kukadlami, strašne rýchlo dýcha a ručkami máva okolo seba... ale ona to má tak hodinu a pol od uloženia, kým naozaj zaspí na tuho... do vtedy tak každú pol hoďku, niekedy častejšie...

písala som to malke do IP ale pisnem to aj sem. doktorka mi vravela že len to obdobie vydržať, že sa v tomto veku vyvíja mozog a jeho jednotlivé centrá dozrievajú a to sú vraj neskutočné procesy... tak možno preto sú deti také rušivé a nekludné.

trakýýý- idééééš!!! ale teraz neprihadzuj, nechaj si to na finále, na poslednú hodinu.. čo sa budete teraz naťahovať a zbytočne pridávať...
7. nov 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...mne sa dnes akosi ani nechce písať..že by to bolo počasím?? u nás leje furt :rolling_eyes:

vendulka...videá sú perfektné :wink:

traky..superné kresielko :wink: pobijeme sa ?? :grinning:

lu...my máme večer problém zaspať, potom už spinká pekne, až do rána..čítala si, kedy sme včera zalahli?? :sweat_smile:
7. nov 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn aach jo, citala, u nas to bolo podobne a o 2 zacalata zabava. asi to maju nejaku vyvojovu fazu...

btw samy, nase prepojene deti, a prave sme zistili ze ma matys zaparenu ritusu, uz luhujem repik.
7. nov 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy..tak vela trpezlivosti nám prajem :slight_smile:
7. nov 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn nepojdes okolo alebo nieco nevymyslime? asi nam nesedia tesco plienky .... ze by som posunula ...

samyyyyy elusinku pusku a vyyyyyysk od matka, na holaka je tu v pohodke. :slight_smile:
7. nov 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu..no asi tak skoro nem pôjdem :sweat_smile: a ako dlho ich používate? a kolko ich ešte máš??
7. nov 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam drazdit? :grinning: :grinning: :grinning: , mi stale spime a ritku mame ako obrazok a pouzivam tesco plienky.....ale to bude asi tym ze sa ten hore nado mnou zlutoval...ze blazniva.... nech ma aspon dieta dobre... :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn kupila som ich v stredu
a moze tam byt tak 3/4. alebo viac? tvoj drahy nejazdi niekade smer blava? alebo niekam? moj drahy ma trasu v podstate po piestany.
7. nov 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in ides na feeeeerovku.... :grinning: :grinning:
7. nov 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky mam drazdit? my stale pouzivame huggiesky alebo pampersky, toto som len vyskusala. :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim tak hold tvoje dieta vie co je znacka uz v tomto veku.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu..sem tam ide smer BA, ale teraz dlho nebol...tak to máte fajnovú prdelku :grinning: aj my sme mali tescové, 6 balíkov a v poho :slight_smile:

traky...budem len sledovať, ak to chceš...ja by som to teraz aj tak nemala kam dať :wink:
7. nov 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn ok, nebudem ich vyhadzovat, keby sa prihlasil niekto, komu pomozu a nie je k nemu daleko, alebo ked tvoj drahy pojde tym smerom a moj sa tam bude pohybovat, tak ti ich posuniem , dobre? su to 4ky, 7-18kg.

traky no to nie je dobra predstava, ked ma bude trapit iba znackovymi vecami :unamused: :grinning:
7. nov 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nejakým bližšie bývajúcim by sa nehodili? z BA alebo TT? :slight_smile:
7. nov 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak sa hodia, prihlaste saaaaaaaaaaa :slight_smile:
7. nov 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz ste vsetci okupani a deturence spinklaju?
my sme okupani a a na holaka santime na deke pod osuskou - pred tepluckym krbom. :wink:
7. nov 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci co co? zelene tesco plieny mas? my pouzivame
7. nov 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikde nikto?
plienky su teda uz zadane, jarka raonka, vam posluzia lepsie ako nam. :wink:
7. nov 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujeme Luci :wink:
7. nov 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
ja som sa dockala! Matuska som ulozila o 20:15 h a zobudil sa az o 03:45 h. Prespal noc :o)
Mozno, ze to bola len nahoda, ale potesila. Teraz este spinka.
Ja som rychlo postavila na slepaciu polievocku, nech sa vari.
Dnes vyzera, ze bude pekne.
Pekny den vsetkym!
8. nov 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok