Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

aspine
8. nov 2009

lucim 😀
myslis ze muzu papat cecko? Mam GS Extra C....to jako prevenci chripek. Male to snad vadit nebude ne? 😅

ve stredu se jedeme poprve ukazat do prace....se tam docela tesim az zas vsechny uvidim a ze se budem chlubit 😵 😵

lucim
8. nov 2009

kludne si daj. 🙂 to ta v praci pochvalia, ja nemam kam, tam, kde som bola to zavreli, ale v byvalej praci uz sme hviezdili, hned po sestonedeli. 🙂

brinzulka
8. nov 2009

peto brinza je moj svagor..nema susedov...poslala som mu Vas ako kontakty...ak chcete..pridajte si ho ako suseda na farmu..dakuje

lucim
8. nov 2009

aspi ved to je multivitamin ... a c-cka tam tusim nie je az tak moc. kludne ho papaj.

kochanski
8. nov 2009

ahoj kočky 🙂
já taky čučím na superstar...a nemůžu se dočkat chodůra 😉

luci; jej...ucpaný slzný kanálek? To jsou věci, ani jsem netušila, že drobínkové něco takového mohou mít. Ať je brzy v pořádku. Naše si teď poslední dni nějak furt šmrdlá očička a to i když je vyspalá, tak jen doufám, že to nebude něco podobného a nebo nějaká alergie 😒

holčiny...udělala se některému z vašich mrňousků po očkování pod vpichem taková boulička nebo zduřeninka na pohmat? Malé jsem to dneska objevila, tak nevím jestli rozmasírovat, ledovat?...co myslíte?

Dominika je taky dobrá 🙂

majkas
8. nov 2009

ahojte, ahojte,

som vas dosla pozdravit 😉 , dufam ze ste mali vsetci dobry vikendik, normalne som ja docitala vseetko co ste tu popisali 😀

my sme asi dislo na problem so zaspavanim, Tami nas chce mat proste pri sebe ked zaspava. vcera som ju dala do postielky a zacali sme debatit ze akoze sa vobec nejde spat a ked nechce tak nemusi, uzasne mi na vsetko pritakavala a tak sa krasne rozohnila az mi vyslo zopar slziciek jak to tie deticky vedia krasne opatovat svojim usmevom ked sa im venujete. no proste ju strasne lubime 🙂 .no ale som odbocila, tak sme kecali asi pol hodku a potom som ja pomaly prestavala kecat a Tami pomaly zaspavala, a spali sme od 20 do 7 s 3 prestavkami na papanie ale inac super.
a densk asme boli nakupovat vianocne darceky pre Tami, minuli mse cez 50 eur v dracikovi ale taki mse odtial vysli stastni 😀 😀 😀

hej a som takmer pol roku osm si nalakovala nechty!!!! som zvedava jak bude mala rano pozerat ze co sa jej tam trbliece pred ocami 🙂 este tomu dam 10 min nech to uschne aspon trosku a idem spat.

papa

aspine
8. nov 2009

uz si davam do nosu 😉
tu lekarnu zavreli? no jo hlavni hvezda odesla tak co jim jinyho zbylo co? 😀

tak at uz tam daj toho Chodura! 😀

aspine
8. nov 2009

ahoj kochi 😵
me rikala doktorka ze kdyby to ztvrdlo tak mame davat studene....takze asi tak 😕

a co ten srazik? nerozmyslis si to? 😉

majkas
8. nov 2009

ahoj kochi, podla pokynov od nasej doki na hrcku v mieste vpichu bez zacervenania koze je vhodna octanova mast

aspine
8. nov 2009

tý jo ona dali reklamu!!! 😠

majkas
8. nov 2009

hej a nasli mse si nozicky, celkom sranda jak si ich furt chyta a snazi sa ich dat do pusy 🙂

lucim
8. nov 2009

ahoj kochi 🙂
nam sa nic neurobilo nastastie a teraz nas caka ockovanie v stredu. kedy ste boli? studeny obklad by nepomohol?
skus octanovu mast, ale max. po 4 hodinach ju zotri.

zaba2707
8. nov 2009

lucim preco mast po 4 hodkach zotriet ma to uz potom zly ucinok????

kochanski
8. nov 2009

majkas...jsou to zlatíčka 🙂

aspi; jsem jukla na tu vaší Markytku a je úžasná 😵 . Očička jako studánky...ale ta fotka s rozjetýma očkama mě dostala 😀

děvenky, jak to děláte že vám mrňouskové usnou sami v postýlce? Určitě tu koloval nějaký návod, když jsem tu nebyla co 😉 ? Naše měla teď dva dni za sebou horší uspávání večer...včera ve 21,30 a dneska kolem 21....najednou si chtěla strašně moc povídat a když jsem jí začala domlouvat, tak se na mě křenila...pak jí má člověk kárat, když se směje jak měsíček na hnoji 😀

kochanski
8. nov 2009

octanovou mast? Tu seženu v lékárně? Na očkování jsme byly ve čtvrtek. Nejdřív tam měla malý červený flíček, ale ten rychle zmizel, tak jsem to nějak neřešila a dneska jsem jí to při masírování nahmatala. Zkusím ještě zítra zavolat dokyně

lucim
8. nov 2009

majka ahoooooj, tamarka je maminkin maznacik. musi s nou diskutovat. 😉

nas krpcek az teraz zaspava 😉 kojili sme sa.

zabi, tkanivo by mohlo moc zmaknut, preto sa neviaze na cely den.

my sme nasli kolienka a pri prebalovani palec na nohe v puse. 😉

kochanski
8. nov 2009

ten chodůr je prostě borec 😀

aspine
8. nov 2009

no jo Chodur je proste nejlepsi 😀

kochi diky 😉 vase ma zas uzasne vlasky 😵

kochanski
8. nov 2009

aspi díky, doufám že jí ta barva zůstane 😉

jj, na jeho koncert bych šla okamžitě 🙂

lucim
8. nov 2009

choduuur choduuur 😀

majkas
8. nov 2009

luci, no veru maznacik, a jak sa vie tulit ked sa jej chce 😀 to bude asi tym ze tu nemame nikoho z family a musime jej vystacit my s mm 😉

a palce chuti? si to viem zivo predstavit 😀

no idem uz spat, dobru nocku vsetkym

zaba2707
8. nov 2009

ahaaaa lucimka tak som zasa kustik mudrejsia ... nase dieta sa zobudilo nato ze sa mu nedalo prdknut tak sme rektalkovali okakal ma aj ocikal a teraz sa s nim ocino blazni som zvedava kedy zaspinka lebo je uplne rozobraty 😀 je to krasavc sa tu skeri vykrikuje hadze ksychty 🙂

aspine
8. nov 2009

my jsme taky jeste u kolinek a tahame si teplacky ke kolinkum 😀

posledni dny fakt zas usiname samy v postylce, ale taky jsme mely mensi pauzu, kdy nechtela ani nahodou (to jsem ji nosila v naruci dokud neusnula, ale to jsem zrusila pac bych to za chvili asi nezvladla) 😅 a taky jsou dny kdy chce byt s nama a usina az kolem desate, pul jedenacte 😝
a recept? ja ti nevim....kdyz lamentuje tak ji necham dokud neusne a taky ji dam do rucicky takovyho toho mackaciho plysacka 😵 ....vyndam ji jen kdyz fakt zacne brecet a dam ji napit a zas ji tam vratim.....a takhle nekdy i trikrat dokud se nanapucne az z toho usne 😀

kochanski
8. nov 2009

aspi...budu to muset taky zkusit. Ona zatím většinou po večerním koupání a kojení hned vytuhla ještě u prsu. Ale teď je nějak živější, tak pokud nezabere zkouším nejdřív náruč a pak houpání v tašce. To většinou zabere...a aby neupadla ruka, tak máme na zábradlí držák 😅 . Ale věčně to takhle dělat nemůžem takže pokud se naučí usínat sama jen dobře.

aspine
8. nov 2009

no zkus to 😉 proste to vydrz pokud nebude vylozene brecet a dej ji do rucicky toho mackaciho plysacka pokud mate a dudlika pro uklidneni pokud pouzivate 😉 😵

a dej vedet jak to dopadlo 😀

kochanski
8. nov 2009

jednoho mačkacího plyšáka máme, tak to zkusím. Ale dudlík bohužel nechce. Jen je blbý, že má postýlku v obýváku 😒 . Na to usínání asi musí mít úplnou tmu a klid co?

lucim
8. nov 2009

ma vykopol net ...
kochi, plysaka a dudel nazaspatie pouzivame aj my.

aspine
8. nov 2009

my mame postylku v takovem mini pokojicku ktery je propojeny s loznici a dvere mame pootevrene aby jsme ji slyseli, takze klid ma, ale tmu tam nemame....mame tam takovou stojaci lampu,k tera jde ztmavovat takze tam ma takove slabounke svetlo. to pak zhasnu az kdyz jdeme spat i my 😉
skoda dudliku....ten nam pro uklidneni fakt pomaha....kdyz se nekdy probudi a zacne brecet tak ji dam vyplivnuty dudlik a hned spi jak miminko 😀

aspine
8. nov 2009

divate se na Strepiny? deprese u kojencu? 😕 to snad ne! ach jo chudinky male..... ☹

aspine
8. nov 2009

ste sly zkouset to uspavani nebo co? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre