Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

aspine
8. nov 2009

jsem jeste musela zaskocit.....zrnik drzte se! moc na vas myslime 😵
Matej ma uzasnou a statecnou mamku ktera ho v tom nenecha a pomuze mu ten boj vybojovat a pak uz tady bude jen a jen plno smichu a slunicka 😵 😵

vendulacky
8. nov 2009

tak brou, jdu taky...

.. z chůvičky furt hekání, tak se jdu podívat a emča pásla koníky-nemohla se převrátit nazpátek🙂) beruška..

tak papa...

babyzuzana
8. nov 2009

nene, ja este nemozem 😅 moje dieta este lame rekord 😀 😀

traktor
8. nov 2009

zrnik u nas susedom sa narodilo vazne chore babo, malo neskutocne problemy so srdcom, nemalo vyvinutu trubicu na prehltanie....preslo neskutocnymi operaciami...dievcatko bojovalo, bojovali rodicia, verili v zazrak a zazrak sa stal...je tomu skoro pol roka co je na tom ako tak / teraz ma vyse 2 rockou chodi na kontroly, berie vela liekou ale zije 😵 / v poriadku, je doma s rodicmi , so sestrickou...uci sa akurat chodit...je velmi zlata...dobieha vsetko zameskane...a to jej doktory nedavali ziadnu nadej...viem / teda neviem/ je to velmi tazke, treba na to vela sil, je to velmi nespravodlive ale matko uz teraz dokazal , ze je velky bojovnik... 😵 😵 😵 jedneho dna to budu uz len strasne spomienky na to co bolo ale vy uz budete mat pri sebe krasneho zdraveho mateja a nebudete uz riesit co bolo....

aspine
8. nov 2009

baby tak porad ponocujete? chjo co s vama? hmmmm lamu si hlavu....co takhle odvar z makovice? 😅
dyztak tu s tebou zustanu at tu nejsi sama jo? 😉

aspine
8. nov 2009

ven nechooood! zustan jeste na pokec 🙂

aspine
8. nov 2009

tak uz jsi asi fakt odesla..... 😕 tak teda uz opravdu dobrouuuuu 😵

kochanski
8. nov 2009

traki 😵

a já už fakt jdu taky do hajan

aspi...šup do pelíšku 🙂

traktor
8. nov 2009

idem aj ja spat ved uz je pondelok... 😅 , dobru noc 😵 😵

traktor
9. nov 2009

tak zatvaram aj otvaram 😀 ,dobre rano a nech je tu pohoda aj ked vonku je prsi, prsi, len sa leje... 😀 vsetkym co oslavuju / zoznam doda neskor nasa kronikarka 😀 / vsetko naj, naj , naj....a verim ze aj napriek problemom sa tu bude castejsie objavovat nasa partacka zrnik 😵 😵 😵 😵

nina41
9. nov 2009

Dobre ranko 😵
unas leje odvčera , 😉
Traky Simonka ti chodi do ktorej triedy?

inneska
9. nov 2009

ránko 🙂

my oslavujemeeeee 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀

aj tu prší...chcela som ísť do drogerky, ale asi nem...v tom počasí? radšej doma budeme...ale potrebujeme podložky...posledné 3 dni erik vždy tak kaká, že to má až pod krkom(a plienka skoro čistá 😅 )tak už mám plný kýbel namočeného okakaného oblečenia 🙄 no ale hlavne, že kaká 😎 avždy si to odnesie aj jedna podložka 😅

a včera tiež zaspal pár minút pred polnocou 🙄

a vidím, že tu bola zrnik...verím, že matejko bude v poriadku, má úžasnú maminku, vlastne celú rodinku a preto bojuje, aby bol čo najskôr s vami doma 😉 posielam objatie a božteky pre matejka 🙂

nina41
9. nov 2009

Zrnik1 myslim na teba a verim ,že všetko dobre dopadne si silna žena,viem čo je to byť v nemocnici,,,

nina41
9. nov 2009

Inn Eričkovi všetko najlepšie 😵

traktor
9. nov 2009

nina simonka chodi do 7 triedy

traktor
9. nov 2009

čO je to dnes za novinu? poviem to hned na rovinu. ERIK tu dnes oslavuje, mamka sa z nim vytešuje. Mame 4mesiace, už sa peču kolače. To je radosť, to je krasa, tak ten erik ale ma sa 😉 . Všetci ho tu lubime, na slavu mu kricime. 😵 😵 😵 vsetko naj, naj, naj, 😵 😵 😵

inneska
9. nov 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeej to je krásna rýýýýýýýýýýýýýýýmovačkaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dakujemeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 aj my všetkých ľúbimeeeee ... cmuk cmuk cmuk 😵 😵

inneska
9. nov 2009

ninuuuuuuš, aj teba dakujemeeeeeeeeeeeeeee 😉 😉 😉 😉 😉

riusik
9. nov 2009

bre ranko 😵

inka: erikovi vsetko najlepsie prajeme aj my, nech stale robi taku radost maminke ako doteraz.... 🙂
inak, ine zabery niektore - ze otec roka, niektori by si teda zasluzili! 😎

samayka
9. nov 2009

ineska - aj od nas moc moc gratulacii, i ked nie takych rymovanych, ale zato tiez velmi uprimnych 🙂)

brinzulka
9. nov 2009

dobre ranko....jojoj...co ma mm nechaval do 9tej buvat...dnes prisla tvrda realita 😉

Vsetko najlepsie 😵 😵 😵 😵 najkrajsie a najsamsuper 😵 😵 😵

traktor..napis knihu basni....by sme citali nasim malym ucham-super...

a ahojte maminky, deticky...

lucia32
9. nov 2009

Ránko....my sme dnes s beruškou doma 🙂
U nás prší, takže z prechádzky nič moc, dúfam, že prestane a my si vyrazíme 😉

brinzulka
9. nov 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
nase dieta...aspon jedna foto...stavaju sa nam v poslednej dobe zvlastne veci...ale citala som, ze aj Vam...tak som ostala taka kludna...Maly sa zobudil a nariekal, reval...hrozne...boli sme vonku...nejak zacal plakat...musel ale vydrzat az domov...cca 10minut..kym dostal papat-ale mal taky zachvat, ze ani jest...ani fukat nanho nepomohlo...rev a des...az zaspal...ked sa zobudil... vyskereny...akoby sa nic nedialo..

inneska
9. nov 2009

riuš, samy, brin...erik vám dakujeme z celého srdiečka 😵 😵 😵

brin...asi je teraz také nejaké obdobie...erik do polnoci sa krúti, akoby chcel kakať, ale vykakaný je, aj vyprdkaný, najedený...všetko má, ale aj tak je nespokojný..potom od únavy zaspí...aasi len pevné nervy 😅
morča nájdené 😀 jak sa to volá?? nechce mi prísť na rozum 😝 a andriško je krásny chlapec, aj s bráškom a samo že aj s maminou 😉

lucia32
9. nov 2009

Som bola žehliť a dočítavam.... malá spinká už od 9, vrtela sa teraz, tak sme dali mliečko a ešte sa tvári, že spinká 😉

asparaguska
9. nov 2009

Ahojte.

Lucim a Lucim32, ďakujeme s Denkou za gratuláciu..

Včera som tu ani nenakukla, Denka sa rozhodla svoje 4 mesiačiky osláviť po svojom. Včera spala za celý deň 3 x 1/2 hod. 🙂

Ináč, presne včera pred rokom som našla na rok starom teste //. 🙂

Inn, Eričkovi všetko naj, naj, naj...

brinzulka
9. nov 2009

mama im to tam tento krat kazi-uprimne...
na Iveta..je nase prasa....inak...hruza...ze nech nesalie..tak sla s nami na prechadzku..jasan , ze z voditka utiekla...plno psov...ona si tam beha...a mojho mm aj s Ivet si fotili...a potom ju dal malym dievcatam....aka zabava, ze mohli past morca...strasne 😀

my chodime spavat pred polnocou...ale moja chyba...sa musim zriect vecerneho TV a pobytu v obyvacke a pojdem ho uhajavat do spalne...len on potvora...ak tam nie som...o pol hodinu na uplne inom mieste precestovany a uz je aj hore...a rano to dospava do pol desiatej a david od 7mej na nohach

majkas
9. nov 2009

bre ranko,

inn aj my sa pripajame ku gratulation a Erickovi vsetko naj, naj, naj 🙂

traki, fakt dobra basnicka 🙂 inac na tych basnickach nieco bude, lebo sme vcera kupili taku drevenu knizku o zabudlivej vevericke co nevie najst orechy a jak sme ju malej citali tak sa tak rozohnila, jak keby aj ona chcela recitovat, no strasne sa jej to pacilo 😀

brin malinky je zlaty 😉

my sme spinkali celkom dobre, zistujem ze nesmie byt rozrusena a uplakana aby zaspinkala tak sa snazim predchadzat placu pred spanim. aj teraz rano mi fungovalo ked si uz suchala ocka, ze som ju dalal do postielky, rozpravala sa s nou, pritom som skladala plienky akoze sa nic nedeje a spat sa nejde a ona samam zaspinkala. uz spi hodku a pol, tak cakamz e zachvilku bude hore ale aj tak super.

traktor
9. nov 2009

ja mam take nervy , ze az 😠 , objednala som si tu na koniku zvonkohru , zaplatila som 10 eur a neviem sa jej dockat... 😠 cakam uz mesiac....minuly pondelok mi babypisala ze mala problemy,ale ze uz to poslala a dala aj darcek ....dnes je dalsi pondelok a nic....tak co mozem robit?

traktor
9. nov 2009

deniske vsetko naj naj naj 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre