• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
Naty sa tiež odráža nožkami a podhadzuje prdelkou :grinning:
Hadimrška je dobrý :grinning:
9. nov 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute žienky
oslávenčekkom malým aj veľkým všetko len to najlepšie

inn a eričkovi špeci veľká gratulejšn, veď len nedávno sme boli v pôrodnici, a už má 4 mesiačiky :slight_smile:

držte nám palce, v stredu ideme predsa na sondáž, už sa tomu nevyhneme :frowning2:
9. nov 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani ani my sa ešte neotáčame :confused: , a Evička nie je až taká "stará " ako sa zdá :grinning:
9. nov 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monr...ahoj...čo to? Nejak nie som v obraze...reflux či čo?
9. nov 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani, klid, každé mimi je originální a může se klidně stát, že se i nějaká vývojová etapa přeskočí :wink: Vše přijde, až bude ten správný čas. Hlavně ať je maminka klidná a v pohodě.

Ahojky Monr :slight_smile: no myslela jsem na tebe. Už bylo na čase. Ber to pozitivně. Skoční útrapy s kapáním. Já jsem zastáncem spíš časnějšího průplachu. Bude to chvilička, Miška se pomazlí a bude vše zapomenuto :slight_smile:

Luci, Kubík vyhodí nohy ke stropu a pak s nima práskne o zem. Strašně se tomu chláme. Nejlepší je, když tak lítá v noci pytel v postýlce :grinning:
lu, sondáž očiek, už sa nám to tiahne od narodenia

a ani my sa neotáčame, lenivec malý
blani, dokina to odkladala kvôli streptokoku, stále má nález v očku
len škoda, že musím byť pri tom, budem ju musieť držať. ale beriem to pozitívne, snáď to pomôže
9. nov 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani aký je Kubíček smejko. :wink:
9. nov 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monr, to mi ušlo :pensive: to nemají sestřičku na držení? To se divím, my rodiče raději vykazujeme z ordinace. Kubík to absolvoval 2x. Pravé oko už je v pořádku, levé trochu zlobí, ale mělo by se to zlepšit věkěm, jak kanálek poroste.
9. nov 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani, je tam jedna sestrička, ale aj výtere ju musím držať, ona sama ju neudrží.
9. nov 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monr. je je :sunglasses: pohodář, jen aby mu to zůstalo.
9. nov 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som rada, že to máte lepšie, ja tajne dúfam tiež že sa to zlepší, a teraz nasvecujeme aj bioptronom.
9. nov 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani, zostane, neboj :slight_smile:
9. nov 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mon...tak nech to máte rýchlo za sebou a nech sú už očičká oukej :wink: Včera som si niečo o tom čítala :sweat_smile:
9. nov 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu, dík. :slight_smile:
9. nov 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monr, budu na Mišku myslet :dizzy_face: Jen nepřestávej masírovat i po sondáži. Do půl roku se většina potíží s kanálky upraví :wink:

a co Miška, jak se jinak máte?
9. nov 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
našu malú voláme pitbull, zahryzne a nepustí. teda zacvakne pusu a nepustí. sa na nej dobre smejeme :grinning:
9. nov 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani vďaka, inak je všetko oki. :grinning:
9. nov 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normálne si pripadám ako prvorodička, vôbec si nespomínam, čo a ako som robila s kikou, ani príkrmy, koľko kedy vážila a tak, teraz to máme všetko odznova. dokonca nai to slintanie, čo má miška si vôbec nepamätám. no čo som za matku? :grinning:
9. nov 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj blani, emča mi právě sedí na klíně a kecá mi do psaní:slight_smile:a že děkuje za pochvalu videa:slight_smile:
Jinak se máme fajn :wink:
Doufám, že u vás už je taky líp..tak vy se jedete na týden vykrmovat? :slight_smile:

A jak se jinak všechny máme? Už někdo přikrmujete? My chcem až od toho 6m...
9. nov 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendy, my tiež asi až od šiesteho. :grinning:
9. nov 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak my jdem taky od pátku na plavání, jsem zvědavá... :confused:
monr :grinning: však už je to pár let :grinning: ..taky vám přeju, aby se vám očička uzdravily co nejdřív :wink:

jo jinak, mám bolavý bradavky jak po porodu. Teda žádný ragády, ale emča si je zvykla nějak žužlat nebo co...taky asi tejdne kojím v noci bez světla, tak u toho obě usnem a probudíme se třeba až za hodku a v tu dobu mi je asi žužlá, potvora...tak zas skučím jak za starejch časů :sweat_smile:
9. nov 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven, si to užite
veru, 7 rokov je dosť,
to žužlanie, my tiež pri tom v noci spíme, ale zatiaľ je zlatá a pustí keď sa naje a spí ďalej, to len na večer má takú mániu ožužlávať, ale zatiaľ jemne.
9. nov 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My asi od 4 tého...alebo od 5 teho? Vraj od 5 je lepšie kvôli alergiám..
9. nov 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu, :wink:
9. nov 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska som robila prvýkrát guláš, snáď bude aj jediteľný :slight_smile:
9. nov 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem četla, že kojený děti od 6m, kojený + dokrmovaný flaškou od 5m a flaškový můžou od 4m...asi to je všeobecný pravidlo, ale je to na každém...každopádně doktor říkal, že můžem od ukončenýho 4m, ale je to na každým...
9. nov 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a idem uspávať malú, nejaká je trucovitá.
majte sa pekne :slight_smile:
9. nov 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monr, hihi, tak tu nejsem sama prvnička ve vaření :grinning:

....mně se tak nic nechce....jsem dneska nějaá nezorganizovaná...venku chčije a chčije....
9. nov 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám hov. maso na polívku, tak asi půjdu uvařit...emču hodím na deku a budu jí vyprávět postupy vaření :grinning:
..co už s náma..?..pak by mohla u dalšího kojo na chvilku vytuhnout a maminka si hodí kopejtka na stůl, udělá si latte a koukne na net co kde a jak...
vyberu pračku, pak pomalu koupání, uspávání a vyřazování v superstar :grinning: ..oukej, náčrt odpoledne a večera by byl :grinning: :grinning:
9. nov 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok