Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
11. nov 2009

adi..jéééj 😵 😵 😵 u nás nič také nemajú 😠 😠 ja musím len z netu objednávať 😒

zuziki...tak si riadne vyťažená doma, ale zvládaš super 😉 a pridaj fotečky, chceme 😉 sa pokochať miškou 😉

traktor
11. nov 2009

nam anidokyna nerobila testy ci sa to zlepsilo...povedala ze sa to berie dlhodobo...ale priznam sa bez mucenia nedavam mu to stale.....nieze bymal daky problem...mu to dokonca chuti aj lyzicku by zjedol 😀 😀 ...ale zabudnem...a to iste mam s vigantolom.. 😅

adka12
autor
11. nov 2009

inn ani u nás nič nemávajú a včera som išla náhodne po papier na pečenie a aha ho 😀
Mali aj pigleta a macka, ale tento tigrík nemal chybu 😀

traktor
11. nov 2009

adka nech zije tesco 😀 😀 😀 😀 😀 ...ja uz nic na oblecko nekupujem...mame toho tolko ze nevynosi...az mi je to luto 😅

adka12
autor
11. nov 2009

Traky a v tom choditku už môže byť? My chceme malej kúpiť pod stromček, len neviem, či to už je vhodné...

lucia32
11. nov 2009

Sme sa prezliekali...cikanice a grganice 😀
Lipovitan je na pečienku...len potravinový doplnok...mala nejakú somarinku zvýšenú 😝
Moja Bianka pobehovala v chodítku od 5. mesiaca...teda sedela tam väčšinou a my sme ju vozili 😀
Včera som pozerala foto...ach spomienky...inka sa mi zdá, že Naty sa čím dalej podobá na ňu...

traktor
11. nov 2009

adka to tam len tak visel 😀 😀 ...choditko sa da zablokovat aby sa nemohol pohnut...a bol tam len chvilocku 😉

laurajana
11. nov 2009

ahojte maminky, prajeme Vám po dlhšej dobe krásny dník, hoci nám tu už 5 deň prší o dušu deň noc...je to o držku...malá rastie ako z vody, máme 3 mesiace a 7kg...braček v jej veku mal 7,5, ale tu nejde o váhu, hlavne, že sme zdravý...no nie?...pomaly sa chystáte na Vianoce a Vianočné darčeky, my čo-to už máme, nerada riešim veci týždeň pred štedrou večerou 😀 ale aj tak ešte toho dosť ostáva a malej teda fakt neviem čo, lebo má čo potrebuje...poraďte...plienky vždy super alternatíva
😉 😉

vendulacky
11. nov 2009

ahojte všechny 😵

koukám, že ty naše dítka občas všechny štrajknou, ale tak to má být🙂

zuzi, brzký uzdravení, tolik chorob nalepených!!! Jinak takový stavy nasrání na všechno mívám taky, občas vše přeroste přes hlavu a hlavně když vidím jak je X v pohodě..odběhne si kdy chce, chodí si domů z práce kdy chce, žije si dál ten svůj život 😝 ..a co bych já dala za to si odskočit někam bez malý..aspon na hodinku...teda už jsem si aspon prosadila cvíčo...no ještě chvíli vydržat

inn, nějak jsem nepostřehla co máte s prstíkama????

traktor
11. nov 2009

ahoj laury tak matko bude mat toto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7122219, http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7054656,a dokupim este tie knizky v kufriku co som tu vcera davala 😉

traktor
11. nov 2009

to odrazadlo sa najviac tesim....ze ako ho v nom budeme prevazat po dome..... 😀

laurajana
11. nov 2009

no super, ja mám veľa vecí po Mattiaskovi, ale chodítko nechcem, Mattiasko sa nám raz v ňom zakliesnil a ja som od hysterie skor umrela 😒

laurajana
11. nov 2009

ale odrázadlá sú fajn vec, to miloval aj Mattiasko...

traktor
11. nov 2009

odrazadla su super a teraz uz robia aj take ze vyuzije aj male babo...ja som musela kupit nove....mala som aj po detoch ale moji konosi sa na nom doteraz vozili... 😀 😀 😀

laurajana
11. nov 2009

my sme malej toto: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6472160, http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5271483 a Mattiaskovi bicykel a veci čo potrebuje, teplákové, rukavičky nepremokavé, čižmičky, čiapky a tak...proste toto naše väčšie dieťa neskutočne rastie 😉

laurajana
11. nov 2009

🙂

traktor
11. nov 2009

jeeeej, tak bude kocka 😉 ....a hej tie deti neskutocne rychlo rastu....ani ja nestiham kupovat patkovi...ale nevadi zdedi to matko.. 😉 a kto chce tip na darcek a ma misto, tak ten stan co mam v albume je neskutocnyyyyyyyyyy....fakt super vec...matko sa v nom citi ako doma 😀 , a tym ze je taky farebny, gula ockami nakazdustranu.....fakt stalo zato ho kupit 😉

traktor
11. nov 2009

a tie satocky su fakt na zjedenie uz som si ich 3x pozrela....skoda len ze by matejovi nepasovali... 😀 😀 😀

laurajana
11. nov 2009

ok...dik za typ...a pochvalu...proste clovek babu chce paradit, co narobime maminy...uvidime co sa este zadari doriesit do Vianoc, idem sledovat zensky magazin...zatial ahojte

lucia32
11. nov 2009

už som tu...
Laurajana...tie šatičky sú chutné, aj my sme sa hodili na Kittynku...
Vendy, Zuzi...ach tí chlapi... 😝
Ja depresie nechytám, naopak som v pohode, bude to tým, že mám 3? alebo tým, že s nou nie som 24 hodín denne? 😕

inneska
11. nov 2009

mne erik zaspal, tak som kufrovala do kuchyne variť 😀 chcela som si spraviť hrstkovú polievku, kúpila som si teda hrstku asi 3 týždne dozadu...presypané som to mala v sklenom pohári...otvorím a tam mole a červíky 😠 😠 tak bude šošovicová polífka..a zemiak. kaša a soja alá rezne 🙂

ja som sa rozhodla, že chodítko nekupujeme..

traky..maťko je proste super 😉a na stan my nemáme miesto 😒až na jar/leto bude 😅

ven..erik má zapálené lôžka okolo nechtíkov, 4 prstíky máme také...tak preto ATB....

jani...malá fude krásnučká, aj mne sa páči tá kittinka, ale viacej mi berie minnie 😉

traktor
11. nov 2009

ja mam 4 som s nimi nonstop ...a depresie nechytam....oni si ma najdu same 😀 😀 😀 😀 ...nie vazne zatial sa to da....cas ukaze...kde a s cim skoncim.... 😀 😀 😀 😀

traktor
11. nov 2009

in a to s coho ma ...som myslela ze len tak trosku ma..ze reku od strihania nechtikou 😅

inneska
11. nov 2009

an a vianoce? erik už má tie pyžamká mickeyové, formičky a lopatky do piesku(stáli 1€, tak to nekúp 😀) a rozmýšlam ešte nad týmto

https://www.youtube.com/watch?v=THBYJ9h1488

majú to v tescu za nejakých 11€ 🙂

traktor
11. nov 2009

in aj u nas sosovicova polifka...zo zemiacikom a parkami...a druhe hovedzie mesko a ryza a este mame komperovo lokše 😀 😀 😀

traktor
11. nov 2009

in to je zlate....aj sa sa ceeeem hrat 😀 😀 😀

inneska
11. nov 2009

traky...neviem z čoho to je, proste sa tam chytil zápal...od strihania to nieje(mm myslel, že od tolkého cmúlania, ale má to aj na nožičke a tú si necumle) má to trochu navreté, červené a koža sa na tom šúpe 😒

inneska
11. nov 2009

to je na tom videu jedna dubnická koníkovka..sme to chceli vidieť 😀 a moja polífka je so zemiakmi a mrvkvou a petržlenom...párky nemám 😀 komperovo lokše? to aké? 😕

traktor
11. nov 2009

zemiakove lokse...take cona takej platni pecene.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre