Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

aspine
11. nov 2009

to nam prdiky teda smrdiiii! 😀

dneska vyjimecne jeste nespime....ted tu vedle me lezi a blbne jak v poledne....to jsem zvedava kdy dneska pujdem spat 😅

jinak jsme byly dneska v praci se ukazat....sesypali se tam na nas vsichni....takze mala byla chudinka cela vyjukana a trochu brecela ale pak kdyz se okoukala tak uz dobry 😉 bylo to fajn, ale byla jsem rada kdyz jsme se vydaly na cestu domu do toho naseho klidku a vegetu 😀 😀

majkas
11. nov 2009

traki dikes, som bola kukknut ci mam suroviny a nemam z toho skoro polku a som zistila ze my nemame doma ani cibulu! no to teda bude sote... 😀

traktor
11. nov 2009

majka to bude sote bez so aj bez te.... 😀 😀 😀

traktor
11. nov 2009

http://recepty.relias.sk/kuracie-sote/, uz si len vybrat....je asi 1000 receptou....mam sem hodit vsetky? 😀 😀 😀 😀

traktor
11. nov 2009

to ste vsetky isli varit? 😀 😀 😀

riusik
11. nov 2009

trak: uz nieeeeee, lebo vytiahnem masko a zacnem varit...a jest 😎 😝

riusik
11. nov 2009

😀 hladat suroviny...ja ich mam dost, ale mam v plane ine zajtra. som nejaka prekuracinkovana bude hovadzie, dnes bola bravcova krkovicka pecena...

majkas
11. nov 2009

ideme papat teda Tami ide a ja uz asi potom spat

dobru noku vsetkym

a traki dik

inneska
11. nov 2009

doteraz erik spal, mne na rukách...položila a je po spánku 🙄

lucim
11. nov 2009

ja tu kojim a ked kliknem sem, tak mam hlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad 😠 😠 😠 trakyyyyyyyyy 😀 😀 😀
mam cokoladu, nutelu, vajicka, syr, kapiu, vsetko bude v croissantoch zajta tusim. 😉
aj to porkove 😉 sote mnammm

traktor
11. nov 2009

ja skoro nikdy neviem co budem na druhy den varit 😀 ....ja sa rano zobudim a normalne ma osvieti abo čo? 😀 😀 😀 a mam dni ked cely den trcim v kuchyni a varim, a peciem a varim a peciem...no ako na svadbu... 😀 ...jeeeeeej mam dalsiu uchylku....ja budem musiet nieco zo sebou robit..... 😀 😀 / pssst ale mam aj den ked sa mi nechce ani očkom klipnut..... 😝

riusik
11. nov 2009

traky: neverim 😉

riusik
11. nov 2009

to porkove sote som si uz ulozila. milujem por...

lucim
11. nov 2009

inn, takze ho zdravime, matko cumi na monitor 🙂
majka paaaaaaaaaaa
rius aspi kuk

traktor
11. nov 2009

lucim lento nezmiesaj spolu...podel to.... 😀 😀 😀 😀 , majka dobru noc, tami dobru chut 😵 😵

traktor
11. nov 2009

in a nebude to tym ze ho to zpalene miesto boli?....ci ti uz dlhsie takto vymysla?

voskovka
11. nov 2009

traki,takže mi napisala...a že tie flašky čo som chcela predala....tak som jej napisala nech mi poukaže koruny na moj učet... 😠

traktor
11. nov 2009

ha a mne nenapisala nic....kedy ti odpisala ..teraz?

aspine
11. nov 2009

po hodine hrani jsem ji upapala 😀 a dala jsem ji do postylky a tentokrat ani neprotestuje je tam uplny klid 😕 😀 a uz spiiiii 😵

je to moje zlaticko milovany....nejhezci je kdyz na me kouka a snazi se neco rict a tak si steluje pusinku a brouka si 😵 😵

ahoj lucim 😉 drzim palce at ockovani projde bez ztraty kyticky 😉 a vaha je teda krasna...jojoj to je cvalicek... 😵 no jo chlap jak ma byt 😉

voskovka
11. nov 2009

hej,napisala som jej.a hned aj odpisala.

voskovka
11. nov 2009

babenky prečo si nedate detičky do albumu slovenskeho???? 😕

traktor
11. nov 2009

aj ja som jej pisala a nic...aj vcera a teraz vecer....kurna co je to za zensku..... 😠

traktor
11. nov 2009

do akeho albumu? 😅

aspine
11. nov 2009

o jakem albumu je rec? 😕

inneska
11. nov 2009

podarilo sa uspať...neviem dokedy 😀

kochanski
11. nov 2009

Ahoooj 🙂 . Jů, tady se vaří....ňam, ňam, ňam

majkas; já miluju andělský kuře: Kuřecí maso, plechovka mandarinek, 1 cibule (nebo pórek), provensálské koření a sladká smetana. K tomu americké brambory a je to mňamina

jinak my jsme dneska uspávali na čtyřikrát...poprvý usnula v půl osmé, tak jsme se radovali z rekordu, ale dlouho nám to nevydrželo 😅

traktor
11. nov 2009

odskocila som si po handru.....koch take chute si mi narobila ...ze slinky isli same von.. 😀 😀 😀

lucim
11. nov 2009

my este nespime, my este kecame a hrame sa s maminou 🙂

kochanski
11. nov 2009

rius; jsem četla o tom tvém večeru včera...fajn "oddychovka" 😀 . Ty chlapi jsou někdy na zabití

viď zuzinaa 🙂 ? Jj, taky mívám občas depku, ale už to není tak hrozný a mm se naštěstí celkem snaží, i když občas má taky svůj den 😉

traki; koukala jsem na ten stan. Je super, ale u nás bohužel není kam ho vecpat. Ale úplně mě dostal malý na fotkách v těch parukách 😀 😀 😀 . Kde jste je sebrali? To je super a vypadá to, že v nich pózoval i rád 😀

innes; chudinka Eriček. Snad ho ty nehtíky přestanou zlobit co nejdřív
jinak mě udivilo...vy si dopřáváte čočku 😨 ? A to mrňousům nevadí? Já si na žádný luštěniny ještě netroufla. Maximálně jsem zvažovala červenou čočku. Jo a dělala jsem fazolový lusky

laurajana; kitty šatičky jsou sladké. Že bychom taky pořídili malé k vánocům 😉 ?
my asi budeme pořizovat malé tohle:http://www.babyprofi.cz/zidlicka-2360-na-filouar831001...

zaba; papání ručiček taky teď řešíme...hlavně že dudlík nechce, ale ruku si sežere 😀

voski; ať se malý (teda spíš velký 😀 ) brzy uzdraví. U takových mrňousků jsou stejně nemoci nejhorší...co je bolí neřeknou a ještě aby člověk vymyslel, jak do nich dopravit léky bez velkýho řevu
jo a s tím spaním to máme jako přes kopírák...teda k ránu. V nocí spí Zuzi celkem v poho, ale od té 6 už se budí v postýlce třeba po půl hodině a řve, ale jak si jí vezmu k sobě do postele, tak vydrží třeba i do 11, takže se konečně i máma vyspí 😉

stejně mi přijde, jak kdyby se ta naše drobátka nějak telepaticky domlouvala či co. Jste tu pár dní řešily několikahodinové uspávání v noci a ejhle...včera si to vybrala naše zrzka. V půl jedný budíček, přebalení a nakrmení hotový za 15 minut a další téměř 2 hodiny uspávačka...náruč, u prsa, taška, postýlka, náruč... Nakonec mi přišel na pomoc i mm. A když jsem jí nechala v postýlce a zhasla jsem, tak brblala a fňukala, ale jen co jsem rozsvítila a začala jí domlouvat, tak se řehnila na celé kolo čurina jedna 😀 . Pak si do toho začala žvatlat tím svým hulákavým stylem co teď objevila, takže i decibely jsme si užili. No sranda. Jak v pravé poledne a ne ve 2 ráno.

jo, taky se Vám teď robátka vztekají u prsu? Zuza někdy přes den dělá děsný scény, že jako nebude pít a úplně se prohíbá do luku

ježiš, já jsem ale ukecaná 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre