Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

voskovka
12. nov 2009

s.....

voskovka
12. nov 2009

l....

voskovka
12. nov 2009

a.....

voskovka
12. nov 2009

d....

voskovka
12. nov 2009

k...

voskovka
12. nov 2009

é.........

lucim
12. nov 2009

dozehleneeeeee 🙂 🙂 🙂
u nas sa prave zapava, som tam pred chvilou nakukla a chlapi sa drzali za ruky. 😉

tych koncov sveta uz malo byt viac a stale to modre obieha okolo toho zlteho a my tu cupitame ... 🙂

voskovka
12. nov 2009

sníííčky....
už som dotapetovala...

voskovka
12. nov 2009

😵

riusik
12. nov 2009

lucim: to musi byt krasny pohlad, vsak? 😵

lucim
12. nov 2009

rius ano, lubkam ich. 😵 😵 😵
sme sa tu davno nestretli 🙂

riusik
12. nov 2009

no, akosi sa miname, ci co 😝
som chcela dobehnut na tie croissantiky, ale nakoniec som bola minat petkom tazko zarobene peniazky v auparku 😎

lucim
12. nov 2009

a co pekne ste si kupili? 🙂

riusik
12. nov 2009

vela casu travim vonku, von musim aj ked prsi - pre tomaska do skolky a to potom vzdy skoncime u oliverka alebo samka (kamarati zo skolky) alebo oni u nas... dnes sme boli aj vonku po skolke aj nakoniec isiel jeden este k nam... sranda je, ked vsetci pokope - tomas, ja, alexandra, oliverko ja eho jedenapolrocny brat s maminkou a samkou s tehotnou maminkou 😵 to raz P prisiel domov a normalne vo dverach zaspatkoval, ze ci je spravne 😀

riusik
12. nov 2009

maminka si kupila rifle. a chcela som cizmy, ale zatial iba obzeram. a dm-ko ma vycuclo z penazi, a to som zdaleka nekupila vsetko, co by som potrebovala. obzerala som malej nejaky svetrik alebo take cosi, ale veeeeelmi drahe, co sa mi pacilo. jednoducho nedam 25eur za svetrik pre nu... som lakoma? sak nie? tak som nekupila nic, ale to som bola pred dvoma dnami a minula som 50eur na ponozky a pancusky a ciapky pre nich dvoch... tak som dnes troska zasetrila... sak miniem nabuduce 😎

lucim
12. nov 2009

juuuu, tak to mas kazdy den veselo,. velka spolocnost, to mas fajn. 🙂 nehuci ti z toho niekedy hlava? 🙂

riusik
12. nov 2009

pisem jak hotentot... samy preklep a spojene a nespojene co ma byt...

riusik
12. nov 2009

ale ano, niekedy vyslovene potrebujem pokoj, jednoducho poviem NIE. ja mam nieco v sebe, akysi magnet a pritahujem ludi. a je pravda, ze ich mam rada. rada ich pozorujem, ich osudy, analyzujem a snazim sa im tym pomoct. a tak 😵

lucim
12. nov 2009

25e na 3 mesiace na oblecko je zbytocny prepych. skus inde ako v auparku. tam je vsetko drahe.
do dmka potrebujem ist aj ja ... ale pampersy tam maju furt drahe , aj ked mam ten kupon, inde su akcie nizsie ako tam zlava s kuponom.
inak, pekne sa tie peniazky kotulaju, tiez som minule chcela len ponozky malenu ... dovliekla som aj par akcii , ze dalsie ponozky, bodynka na neskor a tak, a penazenka zase v prievane 🙂

riusik
12. nov 2009

ale viem byt prilis uprimna. nie kazdy to zvlada...

lucim
12. nov 2009

pises dobre , ja ti rozumiem a preklepy nevidim. 🙂
a viem ze si taka, ze ta maju ludia radi, ze si fajn. 🙂 ja si uprimnost cenim. 😉

riusik
12. nov 2009

mas pravdu, aupark je drahota, ale da sa aj tam, ked su akcie, preto idem, popozeram, ak sa nieco oplati alebo veeeelmi zaujme, kupim... dnes ma veeeelmi zaujala jedna kabelka, ani neviem co za obchod, iba z ulicky som ju zbadala, vosla som, cena 384eur, na pripomienku predavacky "dobra volba" som sa iba usmiala a s podakovanim a srdecnym pozdravom odpochodovala von... to uz kde sme? a to uplne obycajna fialova kabela 😀

pouzivas vylucne pampersky? ja som prave dnes prvykrat kupila dmkovske, na skusku. uz ma stvu tie pampersky, teda ich cena a teraz mam balenie, akesi nevydarene, ten bocny okraj je uplne odseknuty na jednej strane, vobec tam nie je 😠 huggies mi tak zvlastne smrdia, tak som si povedala, ze skusim tieto, ktosi spominal, ze su fajn. na dotyk sa mi zdaju prijemnejsie ako pampersky, uvidim, co na ne povie alexandrina prdelka...

riusik
12. nov 2009

vdaka lucka, ja viem, ze viec, ty mas tiez tych zmyslov viac 😵

riusik
12. nov 2009

vies... stale si mylim c a s

riusik
12. nov 2009

k tym plienkam - kupene v rakusku sa mi zdaju lepsie. mozno iba poci. alebo pravda, neviem... aj lacnejsie su. ale nechce mi tam chodit. nema to tam rad. iba ked ide zo sluzobky, z letiska sa stavia, ale to musia mat naladu...

riusik
12. nov 2009

joooj, pisem sama sebe... tak to som zvedava, kolko vydrzim...

lucim
12. nov 2009

pouzivam pampersky a huggies premium, akurat minuly tyzden sme skusili tescove a zaparila sa mu prdelka. tak ich posuvam raonke.
dmkove sme mali uplne na zaciatku na skusku, len mi ich precural, tak som uz nikdy nekupila. mozno ina velkost by uz sedela, neviem ...
este sme raz mali tiez na skusku zo 101tky hellen harpper, ci ako sa to pise , vlastne, neboli zle ... nie take jemne ako pampers ale dalo sa.

mozno ta kabelka bola aj s plnou penazenkou vo vnutri. 😀

lucim
12. nov 2009

ja mam odtialto rakusko daleko. kamoske zase bracho nosi z madarska a tiez vydu nepomerne lacnejsie.

riusik
12. nov 2009

vidis, asi zajtra zbehnem pozriet do tej tasky.... 😀

ja uvidim, co tie z dm-ka. dobra cena na koruny 3,90/ks a mne sa pacia, pockam co povie alexandra...

riusik
12. nov 2009

luci, stretko decembrove bude?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre