• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
lucim, ještě...tu maducu můžeš nosit i směrem od těla, tj. aby prcek koukal ven, ne mámě na kozy? :sweat_smile:

samay, ta laktační krize, si to dokážu žuvě představit, ta hrůza v očích a ta bezmoc...a do toho hladem řvoucí eluška!! Mně malá občas takhle vyváděla hlady, ale to jen, že jsem to blbě vypočetla časově a spustila pár metrů před barákem nebo na cestě domů v autě (ale to jsem zastavila na parkovišti u Normy a prostě NAKOJILA), ale tobě mlíčko neteklo, by mě trefilo!!

Jinak jsem chtěla malou nakrmit z flašky normálně MM (aby jsem měla volnější působiště a mohl event. nakrmit X), ale ona mi prostě mlíko z flašky nevezme!! Nemáte nějakej grif, trik nebo flašku, která funguje? :sweat_smile: Já mám Avent..
23. aug 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendyyyyyyyyy cica uz si mi tu chybala :slight_smile: manduca je jednodielna, dnes v nej bol matik na futbale s tatom a nasi vyhrali :slight_smile:
mam tu uz braceka mojho milovaneho, s drahym su zohrana dvojka, uz labzuju po susedoch, pustia sa do altanku, len co ich nakrmim gulasom ked bude hgotovy. :wink:
pozdra
23. aug 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven zdravime umuš, a skus z poharika http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2298762&vReferer=%2Fphotos%2Fannag

ven neviem, ci sa da v manduce babo otocit, najdem prospekt.
23. aug 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven nasla som to - odbornici na nosenie a psychologovia tuto polohu neodporucaju.
23. aug 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim, díky díky :wink: škoda, chtěla jsem, aby pozorovala svět, to jí baví nejvíc:slight_smile:
vašík s bráškou jsou šikulové, do altánku už se pouštíme taky několik let, ale máme jen jednoho zručného chlapa (xavera nepočítám :grinning: ), ale ten to zas časově moc nestíhá...pak musíš hodit veledílo do albíku :wink:

jdu kuk na pohárek..
23. aug 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, to je jako úplně obyč pohárek? Co třeba pítko, možná by šlo taky...
23. aug 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven, moj tiez nechcel, ale donutila som ho a uz taha :slight_smile:
23. aug 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, aj ja som donutila matyska tahat z flasky - vodu - vecer ked ma zahu, uz mu to ide.

uvidime, aki su sikovni chlapi moji - budem ich smirovat s fotakom :grinning:

cau rei :grinning:
23. aug 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou :slight_smile: jj, treba na nich tvrdo, tlacit do pusy a nepovolit :slight_smile: :slight_smile:
23. aug 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim, ked mu davas vodu, furt ju prevaras?
23. aug 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prevarim vecer , pije ju normalnu izbovej teploty, ked ma problem. strcim flasku s trochou vody do hrnceka - vo vodnom kupeli - je to rychlo.
23. aug 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj rei, takže vytrimac?
23. aug 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jdu si udělat papu (pi) musím využít emmy bezvědomí :sweat_smile:
23. aug 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky je tu niekto???
23. aug 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lusi, já furt nakukuju...jak se máte? Co miško, je hodnej? :wink:
23. aug 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Ven Misko je zlaty sem tam ho boli brusko pri kojeni ale inak je fakt skvely :dizzy_face: pekne papa a spinka len v noci by si tie intervaly mohol troska predlzit :grinning:
Ven čo je so zrnik nemozem to nikde najst uz som docitala spät po 6é stranu a nic alebo mi hod stranu ak vies :confused:
a Emuška ta pocuva???
23. aug 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte, maminecky,
ja sa nejako dnes neviem dostat v pecku, mala je skoro cely den na didule :sweat_smile:
23. aug 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mam pocit ze mi to taha az z paty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. aug 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrnikin drobec je po operacii , nema vyvunyte zlcove cesty, preto mu nefunguje pecen
ven, lem vytrimac a nucic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. aug 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vyd, reik dakujem za info aspon som v obraze...je mi to tak luto ani neviem ako sa vyjadrit... :frowning2: budem im drzat palce nech to dobre dopadne
23. aug 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok musim bezat Miško volaaaaa...pa :grinning: :grinning: :grinning:
23. aug 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi, někde (asi ještě ve staré témě) jsem četla, že malej matýsek má velké problémy, je po operaci....
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=101772&vGroupOffset=40&vOffset=23820

V jakých intervalech kojíš?
23. aug 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj wy, ještě jsme se tu nepotkaly :wink: Asi natálka roste a potřebuje šťávu :dizzy_face:
23. aug 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven: ahoooj :slight_smile: je mile ta tu vidiet :wink:
23. aug 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riu, ahoj :dizzy_face: :dizzy_face: trochen jsem to flákala..pravda, užívala jsem si jedny z posledních slunečných dní...za celé léto jsem se poprvé vrhla na opalovačku, tak iž nejsem takovej vyblís :grinning:
23. aug 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak to zvládáš ?

rei a jak je bez maminčiny kuchyně? :sweat_smile:
23. aug 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre si urobila, ven... ja som taka dvojfarebna - opalena nohy a ruky podla tricka a kratkych nohavic....
23. aug 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja? jak to zvladam? super, alexandra je taka sipova ruzenka :slight_smile: da sa... tomasko niekedy prehnane puta pozornost, ale september sa blizi, a teda aj skolka :sunglasses:
23. aug 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven, no, chyba maminkina kuchyna....co narobim, musim jest to co si sama navarim....dnes vajickovo kminkova polievka, uvarena za 5 minut :stuck_out_tongue_closed_eyes: a piskoty so smotanou a vanilkovym cukrom, prave tlacim :slight_smile:
23. aug 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes idem aspon scasti postupovat podla tej knihy o spani.....o 22.00 budeme akoze pravidelne mat posledne krmenie
23. aug 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok