Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
14. nov 2009

lucim ... aupark je super preto, ze kazdy vedel kde to je a predsa len mohlo byt pocasie akekolvek nevadilo to, a bolo tam fajn podla mna, ale je pravda, ze pred vianocami bude aj aupark ako vsetky ostatne nak. centra isto praskat vo svikoch 😅

a kedy chceme to stretko toho 20? ci 19? ci ako ste vraveli?

zaba2707
14. nov 2009

fuuuuuuu traky ty si iny Derrick 😀

traktor
14. nov 2009

zaba nebolo to tazke predava disney vecicky...tak podla toho.....ale psssssst.. 😀 😀 😀

zaba2707
14. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😎 jasne som pssssssssssssssst

zaba2707
14. nov 2009

pocujte ako sa ma Rei s Petkom?

riusik
14. nov 2009

jeeejda, som sa zacitala o tych pekarnach.....
zabka: ani neviem presne, kolko vazi alexandra, v pondelok idem na poradnu, tak napisem, ale malo to nebude, je to taky maly budha... a vy kolko?

emma: ja som kupila mame pekaren pred troma rokmi, pecu viac-menej denne stale, tak dufam, ze aj ja budem spokojna... uz som to tu pisala, ja som velmi chcela uz davno, ale P ma odhovaral a nakoniec mi ju dnes priniesol... vlastne mi teraz napadlo, ze by som sa mala nahnevat, ze nieco kupil a predtym to so mnou vobec nekonzultoval!! 😎 😝 ale bol zlaty, pisal sms, ze ma pre mna prekvapenie....

lucka: bude to tazke s tym stretkom, vsade vela ludi a my s kocikmi. a nemoze to byt tam, kde minule? sa tu kazda zaviazeme, ze dame pizzu, napoj, dva, tri 😉 a este aj dezertik nejaky...

babyzuzana
14. nov 2009

cave
pripajam sa, lebo som dala pred chvilou moju lasku do postielky a priserne sa nudiiim a je mi smutno ☹ 😖
a ide ma mrdnut, niekto tu trieska ako keby klepal rezne o 11 vecer! nechapem kam to spejeme 😝

lucim
14. nov 2009

traky aj ja navstevujem 😒 cyklus presny jak hovado - po 53 dnoch 😀
a si dobraaaaa, si ako na tu podvodnicku pritlacila? 🙂

zabi ja viem, ze je to tam dobre najditelne, ale ... no neviem, ci som schopna zdvihnut telefon a zase ich otravovat, kedze to bude pred sviatkami ... a termin este nebol uplne presny myslim.

rei s petkom sa pokusaju zdravo papat a menej plakat a pestuju bylinky .... je tak, rei? 😵

riusik
14. nov 2009

zabka: rei s petkom sa ma dobre, vlastne vyborne, prave ma maminku u seba...

zaba2707
14. nov 2009

my vazime podla mna oproti ostarnym malo na poslednej poradni sme mali 5655g 🙂

a to s tym zaviazanim sa k papaniu je perfis napad pokial by s tym oni suhlasili 🙂

traktor
14. nov 2009

lucim tak nenapadne som jej naznacila ze jej meno dam do kazdeho bazariku s jemnym upozornenim , ze je super predavajuca..... 😀 😀 😀 😀

lucim
14. nov 2009

blavacky - skuste sa zamysliet, ci neviete o podniku, ktory ma salonik , miestnost navyse

traktor
14. nov 2009

a tymto nasu rei zdravime...a cmuk 😀 😀 😵 😵

zaba2707
14. nov 2009

jeeeeeeej tak to som rada, ze sa maju fajn reiiik pozdravujem a myslime na vas 🙂

chapem ta lucimka pln ta chapem

riusik
14. nov 2009

alexanra mala 5.10. 5600g, vy ste mali kedy poslednu poradnu? porodna vaha bola 2850...

traktor
14. nov 2009

ja vam urobim u nas salonik a dam aj salonku.....nechcete? 😀 😀

zaba2707
14. nov 2009

ja to mlieko nedoodsavam lebo furt to vypnem apisem lebo datlit jednym prstom ma nebavi

zaba2707
14. nov 2009

aj my sme mali poradnu 5.10. a porodnu sme mali 2960

riusik
14. nov 2009

lucim: takych je dost, ale do akej ceny berieme???
porozmyslam, zapojim aj mojho P do toho...

ale teraz vas opustam, P sa uz na mna skaredo pozera a taha ma do postielky 😎
papa, zajtra do pisania....

traktor
14. nov 2009

a vsimate, vzdy ked je uz hlboka noc....je nas tu kopu....bububububu......bu 😀 😀 😀

lucim
14. nov 2009

rius aha , mas pravdu, salonik = cena za prenajom .... kolko nas bude isto? musime sa spocitat

zaba2707
14. nov 2009

pa rius dobru🙂

riusik
14. nov 2009

zabka: 😵 to su nejak rovnako na tom ti nasi drobcekovia... a zda sa ti to malo? mne teda nie, ved ma licka ako taky syslik...

a uz naozaj utekam, papa

traktor
14. nov 2009

rius tak to musis, ked sa skaredo pozera...a este ta aj taha....hm...do postielky 😀 😀 😀 tak sladku dobru noc 😀 😵

zaba2707
14. nov 2009

tak uz teraz sa mi to nezda malo ked si napisala, ze aj alexandra ma toko 🙂

ano bolo by fajn keby sa tie, holky ktore sa chcu stretnut pripisali sem

aha hla

tot

stretko december 2009

zaba2707 ........ aaanoooo

traktor
14. nov 2009

zabka vahu neries, ved ju mate super 😵 😵

zaba2707
14. nov 2009

ja ju velmi neriesim len obcas ked babyzuz alebo lucimka pisu o svojich macikoch tak sa trosku zamyslim inak som v absolutnom klude

traktor
14. nov 2009

aj mi budeme mat stretko.... 😝 , ale az buduci rok...a ja uvidiiiiiiiiiiim reiiiii..... 😵 ale aj tak vam zavidim.....skoda ze som tak daleko.... ☹ ....a vela pofotte nech sa aspon pokocham... 🙂

babyzuzana
14. nov 2009

Stretko december 2009 - Bratislava

1. zaba2707 ........ aaanoooo
2. babyzuzana

traktor
14. nov 2009

aj ja mam macika ale ked pozriem ich fotky a nase fotky...tak neviem kde tie kg ma 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre