• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
lucim ... aupark je super preto, ze kazdy vedel kde to je a predsa len mohlo byt pocasie akekolvek nevadilo to, a bolo tam fajn podla mna, ale je pravda, ze pred vianocami bude aj aupark ako vsetky ostatne nak. centra isto praskat vo svikoch :sweat_smile:

a kedy chceme to stretko toho 20? ci 19? ci ako ste vraveli?
14. nov 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuuuuu traky ty si iny Derrick :grinning:
14. nov 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaba nebolo to tazke predava disney vecicky...tak podla toho.....ale psssssst.. :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: jasne som pssssssssssssssst
14. nov 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocujte ako sa ma Rei s Petkom?
14. nov 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeejda, som sa zacitala o tych pekarnach.....
zabka: ani neviem presne, kolko vazi alexandra, v pondelok idem na poradnu, tak napisem, ale malo to nebude, je to taky maly budha... a vy kolko?

emma: ja som kupila mame pekaren pred troma rokmi, pecu viac-menej denne stale, tak dufam, ze aj ja budem spokojna... uz som to tu pisala, ja som velmi chcela uz davno, ale P ma odhovaral a nakoniec mi ju dnes priniesol... vlastne mi teraz napadlo, ze by som sa mala nahnevat, ze nieco kupil a predtym to so mnou vobec nekonzultoval!! :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale bol zlaty, pisal sms, ze ma pre mna prekvapenie....

lucka: bude to tazke s tym stretkom, vsade vela ludi a my s kocikmi. a nemoze to byt tam, kde minule? sa tu kazda zaviazeme, ze dame pizzu, napoj, dva, tri :wink: a este aj dezertik nejaky...
14. nov 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cave
pripajam sa, lebo som dala pred chvilou moju lasku do postielky a priserne sa nudiiim a je mi smutno :frowning2: :confounded:
a ide ma mrdnut, niekto tu trieska ako keby klepal rezne o 11 vecer! nechapem kam to spejeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. nov 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky aj ja navstevujem :unamused: cyklus presny jak hovado - po 53 dnoch :grinning:
a si dobraaaaa, si ako na tu podvodnicku pritlacila? :slight_smile:

zabi ja viem, ze je to tam dobre najditelne, ale ... no neviem, ci som schopna zdvihnut telefon a zase ich otravovat, kedze to bude pred sviatkami ... a termin este nebol uplne presny myslim.

rei s petkom sa pokusaju zdravo papat a menej plakat a pestuju bylinky .... je tak, rei? :dizzy_face:
14. nov 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka: rei s petkom sa ma dobre, vlastne vyborne, prave ma maminku u seba...
14. nov 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my vazime podla mna oproti ostarnym malo na poslednej poradni sme mali 5655g :slight_smile:

a to s tym zaviazanim sa k papaniu je perfis napad pokial by s tym oni suhlasili :slight_smile:
14. nov 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim tak nenapadne som jej naznacila ze jej meno dam do kazdeho bazariku s jemnym upozornenim , ze je super predavajuca..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blavacky - skuste sa zamysliet, ci neviete o podniku, ktory ma salonik , miestnost navyse
14. nov 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tymto nasu rei zdravime...a cmuk :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. nov 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeej tak to som rada, ze sa maju fajn reiiik pozdravujem a myslime na vas :slight_smile:

chapem ta lucimka pln ta chapem
14. nov 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alexanra mala 5.10. 5600g, vy ste mali kedy poslednu poradnu? porodna vaha bola 2850...
14. nov 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vam urobim u nas salonik a dam aj salonku.....nechcete? :grinning: :grinning:
14. nov 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to mlieko nedoodsavam lebo furt to vypnem apisem lebo datlit jednym prstom ma nebavi
14. nov 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme mali poradnu 5.10. a porodnu sme mali 2960
14. nov 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim: takych je dost, ale do akej ceny berieme???
porozmyslam, zapojim aj mojho P do toho...

ale teraz vas opustam, P sa uz na mna skaredo pozera a taha ma do postielky :sunglasses:
papa, zajtra do pisania....
14. nov 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vsimate, vzdy ked je uz hlboka noc....je nas tu kopu....bububububu......bu :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius aha , mas pravdu, salonik = cena za prenajom .... kolko nas bude isto? musime sa spocitat
14. nov 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa rius dobru:slight_smile:
zabka: :dizzy_face: to su nejak rovnako na tom ti nasi drobcekovia... a zda sa ti to malo? mne teda nie, ved ma licka ako taky syslik...

a uz naozaj utekam, papa
rius tak to musis, ked sa skaredo pozera...a este ta aj taha....hm...do postielky :grinning: :grinning: :grinning: tak sladku dobru noc :grinning: :dizzy_face:
14. nov 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz teraz sa mi to nezda malo ked si napisala, ze aj alexandra ma toko :slight_smile:

ano bolo by fajn keby sa tie, holky ktore sa chcu stretnut pripisali sem

aha hla

tot

stretko december 2009

zaba2707 ........ aaanoooo
14. nov 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka vahu neries, ved ju mate super :dizzy_face: :dizzy_face:
14. nov 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ju velmi neriesim len obcas ked babyzuz alebo lucimka pisu o svojich macikoch tak sa trosku zamyslim inak som v absolutnom klude
14. nov 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mi budeme mat stretko.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale az buduci rok...a ja uvidiiiiiiiiiiim reiiiii..... :dizzy_face: ale aj tak vam zavidim.....skoda ze som tak daleko.... :frowning2: ....a vela pofotte nech sa aspon pokocham... :slight_smile:
14. nov 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stretko december 2009 - Bratislava

1. zaba2707 ........ aaanoooo
2. babyzuzana
14. nov 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam macika ale ked pozriem ich fotky a nase fotky...tak neviem kde tie kg ma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok