• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
žaby: ja som dole od svojej predtehulkovskej váhy 5 kg.

a vlasy??? ani nehovor!!! ja už ani ofinu nemáme. skoro všetky vlasy mi z nej vypadali. mama ma už k doktorovi posiela, že tak chudnem a padajú mi vlasy
17. nov 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj majka :slight_smile: ked sa mam priznat vahu po porode som vobec neriesila a nerozmyslala nad nou ... obcas ked sa stretnem s ludmi, ktorych nevidavam casto sa ma pytaju kde sa stracam, ale ja sa vzdy len zasmejem .. vybavim si svoje "sexi" brusisko a viem ze je to hruza :grinning:
17. nov 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vlasy su vraj normalka u kojacich zien, a mne sa paci, ze ta vaha sla dolu sama, bez toho aby som to vobec nejako riesila :slight_smile:takze som spokojna budem sice plesata ale aspon vaha je ok
17. nov 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkas-ja som skoncila s latkou na noc...mali sme huggies...rano nacikaneeeeeeee pol kg :grinning: ...teraz sme na pampers a tie su fain...
z DM si neskusala, alebo dakto biolog.odburatelne alany? zeby sme kupili v buducnosti
aj von davam uz jednorazku, lebo s pocikanou latkovkou vonku sa mi nezda v tejto zime supis...
Ale inak sa latkujeme v pohode
17. nov 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bruško zostalo aj mne, ale aspoň koľko toľko zadržia rifle. ale musím aspoň 2 nové menšie kúpiť
17. nov 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi no sak na brucho a zadok sa mi lepi najviac... ale sak ked uz raz v buducnosti dokojime tak sa nejako dam do laty :slight_smile:

hej a k tomu spaniu a neskoremu uspavaniu, nam sa to pomaly dostava do normalu, myslim zatial len to zaspavanie, v noci sa stale budi kazde 2-3 hodky, predtym tahala 4hodinovky. tak asi to bude tymi 4 mesiacikmi ked to tu riesime viacere
17. nov 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že vypadávanie vlasov by malo okolo 5 mesiaca ustúpiť. len aby mi dovtedy nejaké zostali :grinning:
17. nov 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin nie tie alany, normalne babylove, a na von tiez latkujem pokial idem na prechadzku a tak, ked ku doky tak davam papmers, odkedy sa nam tam pokadila v priamom prenose rozbalena pri vzsetrovani tak uz neriskujem :slight_smile:
17. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam pocit ze do 5 mesiaca som na 100% plesata :grinning:
17. nov 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: musim ist...pa bambulky
17. nov 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa na chvilku odmlcim, idem si konecne spravit manikuru lebo uz sa s Tami srabeme navzajom :slight_smile: ale budem nakuki
17. nov 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už uhmkáme. asi dáme prsko. mm je s ním. a Matúško by už sedkal. muž ho ťahá za rúčky a tak sa dvíha. a keď sedunká aspon tých 5 - 10 sekúnd, tak sa mu to strašne páči
17. nov 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa brin. dobrú nôcku
17. nov 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm hovorí, že dnes je s Matúškom celý večer :grinning: inak je to 50 min :grinning:
17. nov 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj brin

maji presne viem o com pises my mame nechty tiez ako kocur :grinning:

jaji s tym sedenim to tak mame aj my ... tiez by ten krpec uz sedel a sedel
17. nov 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žaby: ale ešte ho nedávaš sedkať, že?
17. nov 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin dobrou nocku a sladké sníčky :wink:
Nehtíky stříháme co 4 dny jinak by byla samý šrám :grinning: :grinning: :grinning:
17. nov 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej a mozu uz take deticky posedkavat alebo nie?
my sme minule posadili malu opretu o vankuse v rohu postiely a dali jej knizku do ruky no tak sa strasne tesila :slight_smile:
len neviem ci este nie je skoro aby sme neposkodili chrbatik... aj ked ona sa uz sama do toho sedu taha
17. nov 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaji nie ani ho nepodkladam, par krat denne ho za tie rucky chytime on sa potiahne do sedenia nechame ho par sekund a suuup ho naspat

niekedy ale ked ho mam na sebe tak vlastne sedi oprety o mna ale hlavu vpredu sam drzi tu nie a nie nechat opretu
17. nov 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano aj nas Filip sa taha ale zatial ho nedavam ... a ani neviem kedy sa s tym ma zacat ... zatial mi to pride skoro co ja viem
17. nov 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiež nedávame a ani nepodkladáme. len takto za rúčky na pár sekúnd.

no idem. ak sa bude dať, tak sa ešte ozvem.

jaj, taká som rada. po 100 rokoch som si takto popísala :dizzy_face:
17. nov 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :wink: ...mame 5 mesiacou a prd ustupilo...vlasy padaju stale...su vsade len nie na mojej hlave.. :sweat_smile:
17. nov 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majky nenechávat jěště nemají na to zádička :wink: my necháváme chviličku v polosedě a to jen pár minutek jinak šup ležet.Na zádech nám už nechce tak se točí sama jak chce na bříško a zpět :wink:
som vas potesila coooo? :grinning: :grinning:
no to teda Traky ... caves inak :grinning: takze plesata budem no co uz to dieta zato ale stoji :grinning:
17. nov 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no josi nas maly sa zatial nepretaca, resp. sa mu to podarilo v nedelu prvy krat z bruska na chrbatik a od vtedy zasa nic :grinning:
17. nov 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ahoj zabka...vies ake pekne parochne des predavaju :grinning: :grinning: :grinning: ...alebo si poziciam matejovu? :grinning: :grinning: :grinning: ....ze ked sa ma budu pytat co by som chcela pod stromcek ...tak uz viem...lestidlo... :grinning: :grinning: :grinning: ..ale nie je to fakt hruza, fakt mam vlasy uz vsade...tiez ich musim vecne matkovi vyberat z ruk...pojdem sa dat ostrihat a bude....ale viem ze je to docasne u mna to predtym trvalo asi do tych 9 mesiecov...ono sa aj hovori ..9 mesiacov nosis babo, 9 mesiacov sa davas do poriadku :wink:
17. nov 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a citam anavi uz pracujes...fuuu, no neviem si predstavit ze by som teraz odisla od matka...aj ked viem, ze by s nim nebol problem...ale asi by mi puklo srdce...
17. nov 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky a co u nás :grinning: :grinning: :grinning: samý černý vlas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ostříhání nepomohlo, noi hold kupím jednu paruku a budu dělat frajerku jak tvůj Maťko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
žabka naše je jak vrtulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už ji mám na zemi neboť bych ji neuhlídala je rychlá jak prd :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Proto jsem ji koupila ohrádku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. nov 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a plienky neriesim...hned nam sadli tescove tak som verna...ze nech zije tesco.. :grinning: :grinning: :grinning:
17. nov 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok