Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

reilyy
23. aug 2009

ako tak kukam na postel tak by to malo fungovat 🙂 uvidime
idem sa obliekat do kostola, potom zobudim fesaka a uvidime ci pokolikujeme alebo pojdeme

reilyy
23. aug 2009

zeby som cestou z kostola kupila vino??? 😝

leniccka
23. aug 2009

ja uz mam vyhliadnute ktore si otvorim ak mala nebude chciet spat 🙂 drahy je na vino fajnovka, tak sa malej dostane len sama kvalitka 😀 😀

riusik
23. aug 2009

leni: aj ty mas takeo vinoveho maniaka??? moj P niezeby ela pil, ale kolko o nom nahovori, naciita, sama ochutnavka, dokonca si objednal aj nejaky casopis, chodi mu z anglicka, jedno cislo vyse 7eur.... ale ked mi nieco naleje, tak to stoji za to 😉 😎

leniccka
23. aug 2009

moj sa vzdal nekvalitneho alkoholu, lebo zistil ze starne a nemoze pit kadejake patoky ako pubertak ktory nema peniaze... takze doma sa nam valaju len flase kvalitneho alkoholu, whiskey, konaky a fajnove vyberove vina... a kedze to vsade rozprava tak sa uz naucili aj ludia ze mu maju kupovat kvalitku 🙂 a este aj moj otec je na vino, tak si to vies predstavit ked sa stretnu ako to vacsinou dopadne 😀

leniccka
23. aug 2009

ozaj a mozem jest vyprazany hermelin a brusnicovu omacku resp. brusnicovy dzem????
ja mam na to tak strasnu chut ze by som vrazdila 😖

riusik
23. aug 2009

leni: myslim, ze mozes... ale strasnuuuuuu chut si mi nan spravila, ze by som skocila do obchodu???

leniccka
23. aug 2009

my kupujeme tu brusnicovu z ikei, teda nosi nam ju kamarat z BA... a syr maju fantasticky v Lidli - camembert, 4ks za nejakych cca 70korun a mam ho v mraze a ked vyberam zeleninu z mrazu tak nad nim slintam a slzim ze by som si dala a nie som ista... ale som si povedala ze mala ma dva mesiace je nacase zacat s paradajkami a cokoladou nech si zvyka 😀

riusik
23. aug 2009

ano, ikea to isti 😉

leniccka
23. aug 2009

idem zobudit tu moju zubrienku nech dlho nespi... som zvedava co bude robit v noci... a uz je aj hore, vysielacka blikaaa 🙂

vinka
23. aug 2009

Ahojte baby.No mi už máme doma dalšiu kresťanku. 😀 😀
Pozrite fotky ak chcete. 😉 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

vinka
23. aug 2009

Joj som už tak unavená.Dám deti do postelí a idem aj ja spať.

nina41
23. aug 2009

ahojte

vinka mala je zlatučka--mala princezna 🙂 🙂 🙂
my budeme krstiť asi v septembri,

nina41
23. aug 2009

my sme okupkany,napapany a mrnčime 🙂 🙂 🙂

majkas
23. aug 2009

ahojte,

my prave spime... od pol 6 taha, mm juvzal von lebo bola cele poobedie nepokojna. tak uvidime do ktorej sa budeme vecer hrat. ale niekde som citala ze ked babo spi cez den pokojne tak aj v noci bude, tak sa potajomky utesujem 🙂

ale aspon som dnes stihla normal vanu a depilaciu lebo uz som bola skoro jak opica 😀

rei, pls posli aj mne do mejlu tu knihu, lebo ani u nas mala nespi viac jak 3 hodky v noci a vstavat 2-3 krat je o drzku

idem uz konecne kuki tie lehatka, inac vsetci mate to fisher zebrikove?

malka18
23. aug 2009

ahojte ženule chcem sa opýtať moja mala váži 53OOg myslíte že je to vela bo každý bohorí že je velika ale mne sa zdá tak akurát..ja len na porovnanie s vašimi mimiskamim..papapa 😀

vinka
23. aug 2009

Malka závisí aj kolko bola pôrodná váha.Ked mala skoro 4 kg tak musí mať cez 5 kg to je normálne. 😉 Pozerala som album tvoj.Neviem ako staré sú tie fotky ale príde mi normálna malá.Už vôbec nie velká alebo tlstá. 😉 Princeznička. 🙂

malka18
23. aug 2009

vinka to su fotky ešte v nemocnici..malá vážila 3750g ked sa narodila..dám tam novšie fotky..ale díky

nina41
23. aug 2009

Malka presne ako piše Vinka 🙂

malka18
23. aug 2009

dobre babule..už tam mám nové fotky tak kukiiiikuk

nina41
23. aug 2009

malka mala je peknučka, 🙂 🙂 🙂

majkas
23. aug 2009

no ja uz fakt verim ze mala je konikovo senzitivna, jak som dala odoslat prispevok, hned sa zobudila....

tak sme napapani, teraz mamk papa puding, a zachvilu sa pojdeme kupat a hadam zaspi

nina41
23. aug 2009

my už spinkame,o 23.00 ho prebalim aj ked bude buvať a idem aj ja lahnuť 🙂

majkas
23. aug 2009

nina malinky ti kolko v noci spi v kuse?

majkas
23. aug 2009

no idem chystatkupacie instrumentarium 🙂

papa maminky

nina41
23. aug 2009

majka 5hod,

katica5
23. aug 2009

Ahojte,
prihodila som nejake fotky https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
zajtra ideme do poradne a poobede zas na preplach kanalikov...

riusik
23. aug 2009

blizi sa desiata hodina...som zvedava, ci stihate 😎

zaba2707
23. aug 2009

Dobry vecer maminecky... my sme boli vikendovat u mojich rodicov trosku sme pooslavovali krpcove meninky a dnes nas ohromne trapilo brusko celucicky den ... uz z toho ja nevladzem nie to este ten moj drobec ... co tu mate noveho ?

majkas
23. aug 2009

ahoj rius, sak som dosla aj ja o pol 10 ze nocna smena a tu nikto, ci to az o 10 zacina?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre