Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
23. aug 2009

anavi u nas sa tie mm tvari ze sak ma zobud, ale ked do nho stucham v noci tak nim ani nehne 🙂

anavi85
23. aug 2009

ja dni sledujem kvoli doktorom a este aj preto, ze musim dovybavovat posledne uradne papierovacky, potom mi to pojde ako voda

riusik
23. aug 2009

lucim: presne - pc mi vzdy oznami aky je den a dakujem mu za to, dnes mal moj otec narodeniny, by som zabudla... a chodim na topky a tam mi pise, kto ma meniny...

majkas
23. aug 2009

tak to aby som sa polepsila a chodila na kona kazdy den, resp aspon zapla comp 😀

anavi85
23. aug 2009

no ja vas uz pomaly opustim, idem si lahnut, lebo mam necele dve hodiny spanku a cez den sa mi velmi neda spat, kym cez den zaspim, tak sa maly uz budi a to je este horsie ako nespat vobec

riusik
23. aug 2009

ze som nemala macku namiesto tomasa... 😎 tomas by asi ublizil, samozrejme nechtiac, ak by som nedavala pozor... stale ju hladka, mojka, tuli sa k nej...ale ked vidi ako si tu svoju tazku hlavu polozi na jej brusko 😖 uz na mna aj krical, ked zacala plakat, ze "mami ja ti ju prinesiem..." - no, hroza

babyzuzana
23. aug 2009

inak aj ja som vcera pridala nejake nove fotky Davida, tak mrknite ak chcete

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

anavi85
23. aug 2009

riusik - ale aspon vies, ze to bude velky brat a bude ti s nou pomahat a chranit ju, ono aj ked je to nebezpecne,ale pekne ako ti chce pomahat 😉

babyzuzana
23. aug 2009

anavi hlavu hore, ja nespavam ani cez den a v noci taham nocne 😎
a dobru nocku

anavi85
23. aug 2009

babyzuz - maly je sladucky a ma tvoje ocka 😀 , take pekne kukadla 🙂

anavi85
23. aug 2009

babyzuz - a ake tabletky beries, ze to vydrzis, alebo ficis na kave, ci cokolade 😀

riusik
23. aug 2009

babyzuz: jeeej, davidko na tej, co sa usmieva je uplne ako ty... krasny 🙂

anavi: ano, velky brat, aj on si tak hovori 😉 je zlaty, ale niekedy je to nad moje sily, normalne ked idem na toaletu, nechavam pootvorene dvere a rozpravam sa s nim, aby som mala prehlad...

babyzuzana
23. aug 2009

ivanka dakujem 😅
neviem, neberiem nic, som taka, nejaka duracellova 😉 ja som taka "akcna" bola aj v tehotenstve a asi mi to ten moj synacik teraz vracia (a ja sa divim, co nespi) 🙂

majkas
23. aug 2009

babyzuz, malinky je nadherny

ja furt hovorim ze jake mame krasne tie nase julovciatka, vsetky do jedneho 😉

majkas
23. aug 2009

no ja idem asi na rande s kacickami, ci jak sa to tu na nocnej hovori a potom stikam na brane do postele

papa nocne sovy 🙂

lucim
23. aug 2009

bejby jeeej maly je ozaj fesacik, po mamine 🙂

majkas kaciciky sa hovori, podla mojich kupacich hraciek, ale zistila som, ze su to rybicky 😝 bruuuu nocku.

babyzuzana
23. aug 2009

ja som vam tiez babulky omrkla vsetkym albumceky a naaajviac som sa pobavila na fotke z albumu rius s kozou, to som si musela pozriet normalne viackrat ci dobre vidim - geniaaalna 😀
inak vazne, vsetky nase deticky su uzasne, nadherne...

lucim
23. aug 2009

a kde sa nam flaka alex???

bejby ako casto ste vlastne s drahym spolu? ja si to neviem predstavit. 😉

riusik
23. aug 2009

babyzuz: sak? aj ja som sa bavila, sa P vydarila, zachytit smejucu sa kozu......

babyzuzana
23. aug 2009

teraz ma pracu v Olomouci takze tu jazdi aj cez tyzden hocikedy, predtym bol pol roka v Ostrave takze len cez vikend, predtym bol dokonca rok v BA a tak vseliak 😉 nic moc...

lucim
23. aug 2009

bejby hmmm ale aj tak zlepsenie, olomouc je blizsie 🙂

babyzuzana
23. aug 2009

inak eeeste nieco rius! ze si strasnaaa kocka na tych fotkach co tam mas. vazne! uplne inaksie tam vyzeras ako si ta pamatam zo stretka

lucim
23. aug 2009

no neee, chlapi sa vratili .. som zvedava v akom stave

lucim
23. aug 2009

artikuluju v pohode 😝

riusik
23. aug 2009

baby: diky, to robia aj okuliare a aj farba... a co vlastne robi ten tvoj chlap? ked tak pendluje...

lu: 😀

riusik
23. aug 2009

no nic, idem spat, nejaka som unavko 😒 dobru nvocku vam prajem a co najkludnejsiu... 😵

babyzuzana
23. aug 2009

riusik: v stavebnictve

lucim
23. aug 2009

kecam s bratrickom .....

babyzuzana
23. aug 2009

ja uz idem off tiez
dobru nocku

wydata
23. aug 2009

😀 zdravicko nocne zivle 😀
konecne okupana zalahnuta a bambulka tak isto.. 😝
dnes sme mali prevelice rozhadzany den tak dufam ze noc bude v poklude... 😎
brutalne som sa namotuikovala na tie vseliake decky s hrazdickami 😉
kukam po nete jak diva a hladam to naj pre moju malinku zvedavucku pipinecku 😝
no a stale popri tom vo mne kvitne nerozhodnost - vak ci satka?? 😅
idem sa na to vyspat, zajtra som mnou snad bude vacsia zabava, dnes som tomu konikovaniu moc nedala 😠
ale citam poctivo 😀
tak sa mi tu majte,nech mate tu najsuvislejsiu noc bez budenia sa,
paps
wyd nedokonavy 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre