Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nina41
24. aug 2009

josi a zajtra čo budeš variť??

reilyy
24. aug 2009

och....niesom zastanca ceskej mastnej kuchyne ale bramborak s uzenym a zelim by som do seba teraz dostala za pol minuty 😵 😵 😵 jak sa mi zbehli slinyyyyyyyyyyy 😵 😵

josifek
24. aug 2009

Reily je dobrý povedl se mu 😉
Nina vytáhla jsem pstruhy a udělám je zapečené s bramborami a smetanou a mrkví a jarní polévku s nočky 😉

josifek
24. aug 2009

a prý mám udělat i jablíčka v lineckém těstě s ořechy a hrozinkami a medovou krustou 😉

reilyy
24. aug 2009

😝 sa nehraaaaaam, mi nabehnu vredy... kto to kedy videl take lakocinky varit 🙂 josi,nezmylila si si profesiu?? 😉

reilyy
24. aug 2009

nakojila som a uz chrape jak keby svet neexistoval 😕 preco nechce v noci?

josifek
24. aug 2009

Reily ne neboj už mi ti mý chlapy chybí,a vařní mě moc baví,nejhezčí pohled když zůstanou prázdné talíře a hrnce 😉

josifek
24. aug 2009

Reily neboj ono se to jednou poddá 😵

reilyy
24. aug 2009

😀 by som sa divila keby ostalo nieco v hrnci 😅
to ti verim ze ti chybaju 🙂 boli ta pozret po porode?

josifek
24. aug 2009

jj každej den někdo a nestane se aby se někdo nestavil i domů, a když jsme byli vyřizovat v práci tak jsem musela manželovi do auta zavolat ať ji přiveze neboť nás nechtěli nechat odejít 😉 I pan ředitel choval 😀 😀 😀 😀

reilyy
24. aug 2009

🙂 no, snad v 15 rokoch uz bude spat v noci 😉

jajona
24. aug 2009

ahojte,

ako sa mávate?
my sme v sobotu úspešne pokrstili. všetko dopadlo super 🙂

len náš Matúško vôbec nechce spať. ani doobeda, ani poobede. už som z toho zúfalá 😒 vôbec nič si nemôžem urobiť. a keď ho vezmem na ruky, tak len papať a papať. existuje závislosť na kojenie? lebo náš malý ju asi má 😀

reilyy
24. aug 2009

😀 tak to mas uzasnu bandu v praci 😉

reilyy
24. aug 2009

😀 jaji, chudatenkoooo
ja skusam metodu podla knihy kazde dieta sa vie naucit spat ci tak nejako sa vola

reilyy
24. aug 2009

si myslim ze v tvojom pripade jednoznacne nanutit dudlik

josifek
24. aug 2009

Ahojky Jajo tak gratulujeme my budem vítat až 20.9. 😉
V práci je príma parta, a dneska jsem fajn nakoupila synovi v kenvelu měli slevy a tak za 1500kč má 2x rifle, 2x košili 2 mikiny a 4 trička a kšiltovku 😉 Dělá nám přehlídku 😀

jajona
24. aug 2009

rei...: on dudlík chytí tak raz za týždeň

reilyy
24. aug 2009

tak ho nut castejsie...moj po kojeni dostane dudlik a dudlkuje si a spi alebo kuka a ja si popritom robim....musi mat nejaku cinnost ked si este nevie prsty cmulat, inac bude plakat

koki to je teda fakt zlava tolko veci za tak nizku cenu 😅

jajona
24. aug 2009

teraz akože zaspáva aj s prskom v ústach, ale určite nič z toho nebude, lebo on sa z ničoho nič precitne a je po spaní

reilyy
24. aug 2009

preto ked ho odtrhnes od prsa tak mu strc dudlik....moj takto prave zaspava 😉 si dudle a oci zavrete....kked uz je vo finale tak ho vypluvne a chrape

reilyy
24. aug 2009

asi nieje rozumne ucit ho na dudlik ale vo faze v akej momentalne som tak mi nic ine neostava...by som sa scvokla nespat den aj noc

reilyy
24. aug 2009

a dnes mame druhu testovaciu noc, uvidime ci sa zlepsi spanok, prva noc bola teda nafigu

josifek
24. aug 2009

Reily je to normální my máme také dydoše a to jen proto že by malá pořád jedla a pak by blinkala a to ji raději na chvilku ošidíme dudlem, a když usne vytáhneme 😉

reilyy
24. aug 2009

🙂 tak tak, prevencia obzerstva 😀 som rada ze aj ini dudlikaju 😉

josifek
24. aug 2009

Reily můj muž říkal že bez dudlíka to ani není mimisek, že to k nim prostě patří 😉

inneska
24. aug 2009

tak konečne spinkáme(snád nezakríknem 😅 ) pôjdem zdebordelizovať izbu, ako to nazýva lucimka 🙂

a môžem koňovaaaať 🙂

alexarisko
24. aug 2009

Jajo ahojky, tak to co mas ta, mam ja uz asi mesiac, mala my vobec cez den nespi a ked nie je na prse place akokeby som ju drala z koze, obcas sa stane ze je uz tak mrtva ze mi dopraje dobru noc, napr 5 hodin spanku ale to malokedy, aj napriek tomu ze vidim ze je stale unavena, ziva a ma neuveritelne kruhy pod ocami, drzi sa nasilu hore. A dudel nechce vobec ani vidiet. Su dni ked vstanem o siestej rano a prvy krat jem o siedmej vecer ked pride manzel z roboty

reilyy
24. aug 2009

jj, plne suhlasim s tvojim mm 😉 chytry to clovek 😎 som rada ze robim vsetko spravne 😝 😉

inneska
24. aug 2009

jajo...ja som si už zvykla, že mi erik cez deň nepospí...ale zato v noci spinká krásne 🙂 cez deň zaspí len v kočíku...a takisto mi zaspí na ciciku na rukách, ale po chvílke sa zobudí 😅

rei..držím palec k druhej noci 😉

josi...super nákup, sa oplatilo 😉 a varenie zase no comment..samé mňamky 😉

inneska
24. aug 2009

rei...ja nevidím na dudlíkovaní nič zlé, lepšie naučiť na dudlík, ako ked objaví palček a bude cmúlať ten 🙂

aleeex...už nadrábaš? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre