• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
josi a zajtra čo budeš variť??
24. aug 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och....niesom zastanca ceskej mastnej kuchyne ale bramborak s uzenym a zelim by som do seba teraz dostala za pol minuty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jak sa mi zbehli slinyyyyyyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face:
24. aug 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reily je dobrý povedl se mu :wink:
Nina vytáhla jsem pstruhy a udělám je zapečené s bramborami a smetanou a mrkví a jarní polévku s nočky :wink:
24. aug 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prý mám udělat i jablíčka v lineckém těstě s ořechy a hrozinkami a medovou krustou :wink:
24. aug 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: sa nehraaaaaam, mi nabehnu vredy... kto to kedy videl take lakocinky varit :slight_smile: josi,nezmylila si si profesiu?? :wink:
24. aug 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nakojila som a uz chrape jak keby svet neexistoval :confused: preco nechce v noci?
24. aug 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reily ne neboj už mi ti mý chlapy chybí,a vařní mě moc baví,nejhezčí pohled když zůstanou prázdné talíře a hrnce :wink:
Reily neboj ono se to jednou poddá :dizzy_face:
:grinning: by som sa divila keby ostalo nieco v hrnci :sweat_smile:
to ti verim ze ti chybaju :slight_smile: boli ta pozret po porode?
24. aug 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj každej den někdo a nestane se aby se někdo nestavil i domů, a když jsme byli vyřizovat v práci tak jsem musela manželovi do auta zavolat ať ji přiveze neboť nás nechtěli nechat odejít :wink: I pan ředitel choval :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: no, snad v 15 rokoch uz bude spat v noci :wink:
24. aug 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

ako sa mávate?
my sme v sobotu úspešne pokrstili. všetko dopadlo super :slight_smile:

len náš Matúško vôbec nechce spať. ani doobeda, ani poobede. už som z toho zúfalá :unamused: vôbec nič si nemôžem urobiť. a keď ho vezmem na ruky, tak len papať a papať. existuje závislosť na kojenie? lebo náš malý ju asi má :grinning:
24. aug 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tak to mas uzasnu bandu v praci :wink:
24. aug 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: jaji, chudatenkoooo
ja skusam metodu podla knihy kazde dieta sa vie naucit spat ci tak nejako sa vola
24. aug 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si myslim ze v tvojom pripade jednoznacne nanutit dudlik
24. aug 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Jajo tak gratulujeme my budem vítat až 20.9. :wink:
V práci je príma parta, a dneska jsem fajn nakoupila synovi v kenvelu měli slevy a tak za 1500kč má 2x rifle, 2x košili 2 mikiny a 4 trička a kšiltovku :wink: Dělá nám přehlídku :grinning:
24. aug 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei...: on dudlík chytí tak raz za týždeň
24. aug 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ho nut castejsie...moj po kojeni dostane dudlik a dudlkuje si a spi alebo kuka a ja si popritom robim....musi mat nejaku cinnost ked si este nevie prsty cmulat, inac bude plakat

koki to je teda fakt zlava tolko veci za tak nizku cenu :sweat_smile:
24. aug 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz akože zaspáva aj s prskom v ústach, ale určite nič z toho nebude, lebo on sa z ničoho nič precitne a je po spaní
24. aug 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preto ked ho odtrhnes od prsa tak mu strc dudlik....moj takto prave zaspava :wink: si dudle a oci zavrete....kked uz je vo finale tak ho vypluvne a chrape
24. aug 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi nieje rozumne ucit ho na dudlik ale vo faze v akej momentalne som tak mi nic ine neostava...by som sa scvokla nespat den aj noc
24. aug 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes mame druhu testovaciu noc, uvidime ci sa zlepsi spanok, prva noc bola teda nafigu
24. aug 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reily je to normální my máme také dydoše a to jen proto že by malá pořád jedla a pak by blinkala a to ji raději na chvilku ošidíme dudlem, a když usne vytáhneme :wink:
24. aug 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: tak tak, prevencia obzerstva :grinning: som rada ze aj ini dudlikaju :wink:
24. aug 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reily můj muž říkal že bez dudlíka to ani není mimisek, že to k nim prostě patří :wink:
24. aug 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak konečne spinkáme(snád nezakríknem :sweat_smile: ) pôjdem zdebordelizovať izbu, ako to nazýva lucimka :slight_smile:

a môžem koňovaaaať :slight_smile:
24. aug 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jajo ahojky, tak to co mas ta, mam ja uz asi mesiac, mala my vobec cez den nespi a ked nie je na prse place akokeby som ju drala z koze, obcas sa stane ze je uz tak mrtva ze mi dopraje dobru noc, napr 5 hodin spanku ale to malokedy, aj napriek tomu ze vidim ze je stale unavena, ziva a ma neuveritelne kruhy pod ocami, drzi sa nasilu hore. A dudel nechce vobec ani vidiet. Su dni ked vstanem o siestej rano a prvy krat jem o siedmej vecer ked pride manzel z roboty
24. aug 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, plne suhlasim s tvojim mm :wink: chytry to clovek :sunglasses: som rada ze robim vsetko spravne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
24. aug 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajo...ja som si už zvykla, že mi erik cez deň nepospí...ale zato v noci spinká krásne :slight_smile: cez deň zaspí len v kočíku...a takisto mi zaspí na ciciku na rukách, ale po chvílke sa zobudí :sweat_smile:

rei..držím palec k druhej noci :wink:

josi...super nákup, sa oplatilo :wink: a varenie zase no comment..samé mňamky :wink:
24. aug 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei...ja nevidím na dudlíkovaní nič zlé, lepšie naučiť na dudlík, ako ked objaví palček a bude cmúlať ten :slight_smile:

aleeex...už nadrábaš? :grinning:
24. aug 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok