Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

kochanski
2. dec 2009

traki...držíme pěstičky 🙂

lucim
2. dec 2009

kochi ty sa tiez nezdas ... ja mam dnes k vianocnej vyzdobe kupeny snehovy sprej so sablonami. ked to tam nastriekam, zamaskuje to neumyte okna? 😝

lucim
2. dec 2009

a teraz mame tichu domacnost z dobvodu ze unaveny tatinko zaspal. 😀

traktor
2. dec 2009

kochi tak vtedy u nas je stale podzimni den 😀 😀 😀 matko je proste macko co rad spi... 😉 a si sikovnaaaaaaaaaaa 😀 😉 , lucim ale zajtra sa ti musi chciet, ked sa vratim, tak kuknem fotecky, som zvedava aka si pekarka 😉

kochanski
2. dec 2009

lu.... já se nezdám, já su skutečná 😀
no jasně, sněhový sprej to skvěle zamaskuje...za předpokladu, že chceš na oknech imitovat sněhovou vánici 😅 . Ještě, že to budeš dávat na neumytý. Já onehdy krásně vyzdobila všechna okna na vánoce a nějak mi nedošlo, že to pak musím taky umýt...no, pravda sobík byl na okně ještě dlouho po třech králích 😅

lucim
2. dec 2009

traky obliznes monitor? z obrazku neposudis chut. 😝 ozaj, mam ich zakryte utierkou .. mam ich prelozit do sacku?
a rano budem na vas myslet.
my by sme mali skocit na curologiu.

kochi 😀

traktor
2. dec 2009

kochi diky....to je len kontrolny, u nas v porodnici posielaju babetka / vsetky/ preventivne na USG, a kedze matko bol v tom case este viacej spavy, ze prespal cele vysetrenie a este plus k tomu nepasol koniky tak musime ist znova....tak zajtra ho zapnem a nech to tam riadne roztoci a ukaze vsetko co vie... 😀 😀

kochanski
2. dec 2009

lu...sáček nee, aby ti nezvlhly
teď si vychutnáváš rohlíčky...co teprve až za tebe pekárnička uhněte krásná těstíčka na vánoční pečení 😉. To je bomba věc!

traki; já ci takíííí spací mimi 😀

traktor
2. dec 2009

ak uz nie su teple tak ich daj do sacku 😉 , predpokladam ze urologiu a cvo to?...

traktor
2. dec 2009

kochi nie ja ano....lucim co s nami? 😀 😀 😀 😀 ak su teple nie lebo sa zaparia ak su vychladene ano lebo ti stvrdnu...

kochanski
2. dec 2009

ještě mám dvanáct minut na to, abych si šla dneska lehnout 😀

traktor
2. dec 2009

kochi, ty a spat? čo si.... 😀 😀 😀 😀 aj tak by si nezaspala, bo by si bola zvedava co sa tu pise... 😀 😀 😝

kochanski
2. dec 2009

hihi..tak si vyber lucim 😀 ...ale pravdu má předsedo

a jé, něco se tam v postýlce chruje...

kochanski
2. dec 2009

traki....ty mi vidíš až do... žaludku 😀

kochanski
2. dec 2009

tak jsme hore 😒

lucim
2. dec 2009

budem ohmatavat utierku, ci uz schladli a prehodim cez ne potom igelit. 😝

matko ma na vajkach hydrokylu, tak ideme dat skontrolovat, ci sa to nahodou nestraca.

traktor
2. dec 2009

tak mamka ponocuje bude aj zuzanka? 😀 😀 alebo ti dava jasne najavo, maaaamo konci, setriiiiiiiiiiime 😀 😀 😀

lucim
2. dec 2009

zdravime zuzanku 🙂

traktor
2. dec 2009

no zdravime, prisla pozriet tety konikovky... 😵 😵

traktor
2. dec 2009

krasny stvrtkovy den prajem 😀 , vsetkym oslavencom vsetko naj naj naj/ zoznam prida neskor ani 😀 😀 /.....a cas je nastaveny dobre, to len niektore konikovkymaju vela energie.... 😀 😀 😀

traktor
2. dec 2009

no lucim sa idem hodit sprch a aspon trosku pospat, tak poobede dopisania, dobru nocku 😵 😉

inneska
2. dec 2009

ešte tu buntošíte?? 😀

ja som snorila po mmb...musím si zohnať niečo na seba, fakt nemám v čom chodiť 🙄 všetko mi je malé...je to des 😝

a už hodku rozmýšlam, čo mojej mame má priniesť ježiško...dnes niečo spomenula, tak som povedala, že to jej donesie..a za ten svet neviem, čo to bolo..ach tá hlava deravá 🙄

lucim
2. dec 2009

inn ahoooj ... ja este chvilku pobuntosim .. este kuknem frisko farmu.
a mysli na to , do rana sa ti to vynori, prisnije.
ja mamine nejaky dobry krem poriesim a dalej neviem ...
a oblecko si nejake nasla?

inneska
2. dec 2009

no čosi som našla, zajtra si to ešte preberiem, čo by som z toho zobrala...je to bieda s takými velkými ženami ako som ja 😀 chce to min. 1-2 tričká a nejaký sveter na to alebo mikinka 🙂 no uvidím čo sa prisnije 😝

práve sa mi zobudil synátor 😝

inneska
2. dec 2009

pozerám triká hlavne, aby boli dlhé...lebo neznášam, ked mi šunky vybiehajú na obdiv sveta 😀

lucim
2. dec 2009

ja to tiz neznasam... a nie vsade maju nieco dlhsie. drzim palce, nech najdes nieco sexi.

babyzuzana
2. dec 2009

este ste tu "nocne vtacky" 😉

inneska
2. dec 2009

lu..diky, ani sexy byť nemusí, hlavne nech mi je to dobré 😝

zuz..a čo tak pozde?? nie že by ja som tu prišla skoro 😀

ale idem k erikovi, asi zrejme bude papať...a popritom zalomím aj ja..tak dobrúúúúú 🙂 🙂 🙂 dnes do písania 🙂

babyzuzana
2. dec 2009

pred 15 minutami mi zaspal David, ocistila som si melon, vylozila nohy, na ne notebook a relaxujem... co na tom ze je pol 1? 😎

lucim
2. dec 2009

popolnocnice 😀

cau zuz
in, aj tak to na tebe bude sexi . sexi maminka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre