• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
lusi: to to aj robím. dnes po kúpaní som mu nedala sudocrem, ale púder. že či náhodou nepomôže, keď trošku zmeníme. tak uvidím
3. dec 2009 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ty brďo daco tu smrdi :confused: žeby samochvala??? :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lusi: máte akvárko? aj my máme, ale rybky sa nám nekotia.
3. dec 2009 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jajo ja pouzivam bubchen na zadok a mame kraaasnucky :dizzy_face:
3. dec 2009 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jajo puder nedavaj, moze sa to este zhorsit....to sa davalo niekedy, to susi....podla mna nie dobre....bud zmenit plienku alebo kremik ale skor by som sa priklonila k plienke ked to ma v zarezoch take vysuchane...
3. dec 2009 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jajo mame take 56 l, a ukotila sa nam gubka :dizzy_face: ine sa ani nam nekotia :unamused: ale uz sa nam ukotili aj slimaky raz aj raka co sme mali sa ukotil a to sme mali len jedneho tak neviem kto ho plodnil a myslim to vazne :confused: zeby boli raky obojpohlavne??? :grinning:
a vy mate ake ?
3. dec 2009 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lusia to co znamena ze sa vam ukotila...to ako ked krava ze sa otelila tak rybka sa ukotila? ze je tehu...? tak to ste rarita....hmmm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa mate... :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
traki :grinning: :grinning: :grinning: a ako by si to nazvala ty????
3. dec 2009 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lusi: no veľkosťou máme asi také ako vy :slight_smile: a rybky máme: guramy, prísavníčkov a botie
3. dec 2009 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lusi ked sa nam tiez ukoti tak ti to napisem.... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dec 2009 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme mali guramy skalare a karasiky ale popapali sa navzajom niečo vydochlo tak sme nakupili neonky a gupky a je to...este sa to aj mnozi :grinning: a prisavnika mame jedneho to je uz taky dochodca toho mame od zaciatku :wink:
ja nemám brata žiadne(len v pôrodnici sa o mňa staral jeden brat :grinning: zdravotný)

jajo..mama jej vyčistila žalúdok, že to sa patrí a tak...tak jej nakázala, že ked sa vráti do UK, tak má pokúpiť a poslať mi to balíkom...zatial od septembra neprišlo nič...možno na vianoce...ale nečakám nič...možno prekvapí :sweat_smile:

ja by som tiež skúsila zmeniť plienku..ak nepomôže, tak krémik...

sme začal ten sudocrem desne smrdieť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani indulona sa mi ee, najviac nám asi pasuje rybilka :slight_smile:
traki čo? vianočny kapor???? :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaji aj my mame rybky.....file v mrazaku....super nie?... :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
traki vy co chovate???
3. dec 2009 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lusi: my prísavčíkov máme dvoch a máme ich asi 5 rokov

inn: myslíš, že by to mohlo byť plienkou? ako som písala, vyskúšame ten púdrik a uvidíme
3. dec 2009 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
máme tehotné rybky?? :grinning: :grinning:

prišla správa, že máme už našu mišku doma z nemocky :slight_smile:
3. dec 2009 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
traky: no my máme v mrazničke kapra a tolstolobika, či ako sa to píše. takže Vianoce sú už zabezpečené :wink:
3. dec 2009 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak dnu v dome mame zajacika zakrsleho, rybky, civavu, korytnacku..../ maly sme aj skrecky ale ked sa ich pocet blizil k 34 tak sme im to zatrhli, staci ze ich pan ma dost deti nemusia aj zvierata :grinning: :grinning: / vonku macku a este jedneho psa.....no aaaaaaale....simonka uz ma pripravene akvarko a na otazku co pod stromcek....strucne a jasne zas skrecok....tak uvidime kto v poctoch bude viest ...ci pan ci zver.... :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
poberiem sa od vás. ešte naložím do krbu, nech je nám teplo na riťky a šup do postele
3. dec 2009 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaji dobru nocku :dizzy_face:
3. dec 2009 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
traky: riadny zverinec :slight_smile: ale keď sa o to deti starajú, tak je to super. aspoň už majú akú takú zodpovednosť
3. dec 2009 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majte sa pekne!!!

dobrú noc!!!
3. dec 2009 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jajo..tak dobrú nocku, hlavne, nech vám nevyhasne :wink:

traky..no hotový zverineeec :grinning: dávate zverom príklad, či oni vám? :grinning:
3. dec 2009 o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru, chceli tak sa staraju, som rada, ...ale oni celkovo doma pomahaju , ....dnes sme prisli od dokyny s matkom a bolo komplet pozmyvane vsetko :wink:
3. dec 2009 o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ines najprv im muz udal tempo....a potom sme uz nad nimi stratili kontrolu, my sme to pri cisle 4 vzdali..... :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
traky..šikovné detičky po mamičke :wink:
3. dec 2009 o 22:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
traki čisto gazdyňa z teba :grinning:
3. dec 2009 o 22:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oki idem chrniet dobru a neponocujte sup k detickam do postelí :grinning:
a este predtym kuki FB dala som tam super kozy :grinning: (nie svoje-ozajstne) :grinning:
3. dec 2009 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lusia ved zijem na dedine, tak sa musim prisposobit...už som riadna gadžovka :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok