• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
ten malý chrústik normálne asi o 20:45 h zaspal :dizzy_face:
tak som rýchlo utekala vyvešať bielizeň, utrieť riad, osprchovať sa a ešte som stihla aj ožehliť.
teraz trošku zamrnkal, ale zdá sa, že spinká ďalej. tak či tak, o chviľu asi pol hoďku sa zobudí

alex: mne sa zdá, že Matúško asi od narodenia v kuse 5 hodín asi ani nespal, takže závidím. a tie kruhy pod očami má tiež :grinning:. mne v noci prespí max 2 hoďky, ale to je v pohode. na to som si už zvykla

inn: poobede v kočíku zaspal aj mne, tak sme šli von, ale žiadna sláva. spal len na jedno očko. keď sme po asi vyše hodinke prišli domov, tak potiahol asi 20 min :confounded: a podvečer už mi už v kočíku nezaspal. len kukal a kukal.
24. aug 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in matej je tiez cerveny ked tlaci :grinning: :grinning: , aj normalne vyzera ok, len ked tvrdsie zaspi tak akosi vybledne...a spanok...no tak u nas je to normal..matej taha teda riadne stale, len ja som uz na rozliatie... :grinning:
24. aug 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki: ahoj. že od štvrtej spí?! normálne, že neverím :confused:
24. aug 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki: a aj náš Matúško je taký bledší, keď spinká
24. aug 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius bledne ked spi / ale len ked tvrdsie zaspi, to mozes i vrieskat, buchat , nic ho nezobudi/, ked sa zobudi , tak ma tvaricku ruzovucku....tak neviem ci si mam robit starost ci nie...musim sa opytat dokyny, aby som nieco nezanedbala...
24. aug 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jajo, natocim ti ho na video a poslem :grinning: :grinning: :grinning: , u nas to je bezne ze tolko prespi ja cez den kojim asi 3krat a v noci iba raz..
24. aug 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak: to naozaj nic nie je, taka je aj alexandra.... aj s tym spankom, vcera susedia zacali vrtat a sekat do panela... to bol taky rachot, hned som utekala k malej - ta otvorila jedno oko a ned zatvorila a prespala to cele... o prsiach pomlcim, uz som zacala aj menej pit...
24. aug 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz sa zacina mrvit, zeby sa uz hlasil hlad :grinning:
24. aug 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki: a kojiť 3 krát?!ja si 13 krát :grinning: . veď ty sa vymykáš "štandardom"
inak musela si mať veľmi kľudné tehotenstvo, keď je Matej takýto dobručký
24. aug 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono je to krasne ked je taky dobrucky, krasne spinka, len co so mnou, mliecko sa tvori neskutocne, nestacim sa prezliekat / vlozky su naprd/, aj menej pijem...a ked ho uz konecne kojim, tak normalne ako palba, strieka na kazdu stranu/ odsavat neodsavam, to by sa tvorilo este viac....
24. aug 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaji ja som praveze mala neskutocne stresove tehotenstvo / zle triple.../, takze sa cudujem,ze matej je taky kludnucky, ja som sa pripravovala na maleho nervaka...ale on aj v brusku uz bol taky, ledva ho bolo citit....taky lenivec uz od mala...
24. aug 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki: neviem, aké tampóny používaš, ale mne sa osvedčili chicco. mám aj z dm - značka baby-love, ale sú na figu
24. aug 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snáď sa to postupom času upraví aj nám, čo si toho spánku až tak neužijeme. dúfam, že to bude čo najskôr
24. aug 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ako sa hovori deti sa zvyknu menit, / vraj ked su dobre ako babetka, bude to s nimi v puberte katastrofa a naopak, tak uvidime, potom si budeme pisat...ake mate super dobre deti a moj bude cislo ze sa budem za hlvu chytat
24. aug 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaji ja uz som vyskusala vseliake vlozky a fakt su najlepsie chicco, potom este fixis ale aj tie my niekedy pretecu, tak davam po 2 ks :sweat_smile:
24. aug 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a matej este stale spi...
24. aug 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soráč baby, som sa zabudla na iných stránkach :sweat_smile:
24. aug 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaji a v noci ti spinka dobre?
24. aug 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki aj moj krpec je uplne biely ked zaspi, tiez som sa toho lakla
24. aug 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in daco zaujimave?
24. aug 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vložky....ja na doma používam tie rôzne lacnejšie(tesco, fixies, babylove) a ked idem von, tak si dám chicco(tie čo mlieko menia na gél a sú antibakteriálne) :slight_smile:
24. aug 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki: prespí tak 2 - 3 hoďky. ako kedy sa podarí. ale to je celkom v poho. už som si zvykla
ja len chicco
rei..akurát som na teba myslela..že ste napapaný?? :slight_smile:
ja som si dnes citala ine spolocne terminy, babytam risily antikoncepciu / vhodnu aj pre kojace maminy/ a pisali tam baby, ze aj ked uzivali antikoncepciu ostali tehu...no ma skoro vystrelo, aj ja som nad niecim rozmyslala, ale uzma to odradilo, asi nam fakt s mm neostava nic ine, len kukat po sebe :grinning:
24. aug 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, dudame na mojej ruke cumel....uz aj vypluvol
24. aug 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn: tie chiccoo mám aj ja. a tie babylove sú dosť malé. v noci sa to všelijako zošuchne a podprsenka aj nočná košeľa sú hneď mokré
24. aug 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky..celkom fajn stránku s detským oblečkom, posielajú aj na sk a celkom fajn ceny sa mi zdajú, aj výber..tutok http://kojenecke.eu/
traki, sak ked uz mas 4 deti, piate sa v tom dave strati :grinning: :grinning:
rei no , vyzera to otras / aspon pre mna/, som len kukala ci dycha, ale asi to tak ma byt, ked to tu maju viacere babetka/ ked ja sa uz nepametam ako to bolo pri mojich ostatnych detoch
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok