Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
11. dec 2009

piri, teba odtrhne az ranne kojenie? mna tak o hodinu 😝
majka bruuuuuuuuuuuuuu 🙂
aspi 😀 😀 😀

zmurkaz
11. dec 2009

Ahoooj Lucim 😵

majkas
11. dec 2009

no ja som podla popreskakovanych pismenok na materskej uz aspon 100 rokov 😀

fakt uz idem, papa 🙂

lucim
11. dec 2009

ahoj zmuuuuuuuur a jej pc 🙂

pirinka
11. dec 2009

majki dobrou 🙂

ahoj zmurki 🙂

lucim...někdy to fakt přetáhnu a trčím u netu do 1 - 1,30 a ak než se uložím, tak se většinou malá vzbudí na kojení. Párkrát už se mi také stalo, že pak nechtěla potvůrka hned usnout a nutně si potřebovala povídat a to jsem pak zalehla taky až v půl čtvrté ráno 😅 . Ještě, že malá nevstává v 7 😝

aspine
11. dec 2009

piri to ja taky nez se ulozim do postele tak to trva vecnost 😠 a kdyz uz tam lezim tak si rikam jo jo zitra jdu spat urcite driv a dopadne to uplne stejne tak kolem jedny, pul druhy 😝 😀

zmurkaz
11. dec 2009

Ahojte - tááák sa teším, že ho už mám doma - a vás s ním 😵
No ale tá naša slnečnica nespí - tak musím ísť niečo s ňou poriešiť 😒

Lucka - prosím napíš mi kde a kedy to zajtra bude ..... dík 😉

A dobrú 🙂

lucim
11. dec 2009

jeeee, matko sa prebral, 3x usmial a spinka dalej. zase v lehatku. 🙂
no co uz sme nocne tvory, tazko nas nahnat do postele so sliepkami (to je tusim, ked sa stmieva, ze? ) 🙂

aspine
11. dec 2009

matko jeste nespi v postylce? 😕 a je aspon uz vykoupany? 😅

lucim
11. dec 2009

zmur restauracia oaza, v petrzke pri drazdiaku (ako nemocnica antolska) o 14tej.

pirinka
11. dec 2009

aspi...jako přes kopírák 😀

lucim...tak tak 🙂 . Doufám, že Esterka nebude pařmenka po mamince 😅

lucim
11. dec 2009

piri ale budeeeeee 😀

aspine
11. dec 2009

jeeeej vy mate srazik? no to je super 😵
to budete mit celou hospodu pro sebe ne? takhle uprostred zimy se porada detsky den! 😀

lucim
11. dec 2009

aspi okupkany je, uz spal aj v postielke, ale niektore vecery ma take, ze nevie zaspat, alebo sa strhava, tak dnes zase po nejakom tom kriku a noseni a hojdani a masazi dasienok ho ukludnilo kresielko. asi pred pol hodinou. ked pojdem spat, zoberiem ho do postielky. neboj. 😵

pirinka
11. dec 2009

to je fakt, to bude halo až se do osvěžovny vřítí mateřská školka se stejným počtem vychovatelek 😀 😀 😀 ...mlíko poteče proudem 😀 😀 😀

lucim...tak fajn, pak budem spolu chodit na diskotéku...teda jestli se za mě nebude stydět a jestli budou diskotéky vůbec existovat 😅

lucim
11. dec 2009

aspi nemame to rezervovane cele, ale teraz tam moc nechodia ludia, to skor v lete.

pirinka
11. dec 2009

my teď máme taky už několik dní za sebou horší uspávání. Poprvé usne většinou hned u kojení kolem 20, ale pak se ještě tak 3-4x vzbudí a většinou na tvrdo zabere až kolem 22

aspine
11. dec 2009

jo holky uz vam ditka cpou nozicky do pusy? my uz skoro jo.....uz jen malo chybi a palec je tam!!! 😀

a nejhezci je kdyz si mala povida.....a vzdycky rano kdyz se probudi tak tam takhle diskutuje se vsema zviratkama asi jim vypravi se ji zdalo 😀 a ja ji posloucham a ta love ze me uplne sala 😵 😵

lucim
11. dec 2009

aspi jooo, vzdy ked odbalim plienku, tak nozky nahor a tahaaa sa za nimi do pusky. 😀
my mame zase nove zvuky - matko zistil, ze aj pri nadychu sa da hýýýkat, a druhe co objavil je, ze ked zakasle, tak sa na neho hned obzerame, tak kasle naschval, potvorka. 😢

pirinka
11. dec 2009

aspi, tak naše si zatím palečky u nohy nežužlá...ještě jí stačí ruka 😅 . Ale stále si chce sedat a od té doby co se začala přetáčet, tak by to teď dělala nejradši všude...dokonce i ve vaničce a dneska, když ležela na zádíčkách na balónu 😅 . Je to blázínek
a to žvatlání taky máme...jsou prostě k sežrání 😵

pirinka
11. dec 2009

jde na mě útlum. Asi už půjdu do postýlky 🙂

lucim
11. dec 2009

zlatinka nase 😵 😵 😵
jooo matko sa tiez pretaca najradsej odrazom o hrazdicku, vcera som sa skoro docikala co stvaral, najprv chytil hrazdu a chcel si tu jednu nohu strcit do pusy - to co stoji na zemi !!! , potom sa pricucol na druhej strane o tu tycku a potom sa otocil . 😀

aspine
11. dec 2009

ja ji dneska pri uspavani zpivala jede jede masinka a ona uz skoro spala....no a kdyz jsem dosla "veze samy vozrali" tak otevrela kukadla a zacala se smat!!! 😀 no normalne jsem zirala! 😀 😀

lucim
11. dec 2009

jeeee, dobry typ, aspi, to si urcite s matkom zaspievame. 😀

pirinka
11. dec 2009

aspi...zkus místo vožralí zpívat žížali...třeba jí to nebude tolik pobuřovat 😀 😀

aspine
11. dec 2009

lucim 😀 to je asle sikula vlastni nohy mus nestaci 😀 😀

piri jo jo my se taky porad pretacime 😵

aspine
11. dec 2009

luci, piri 😀

holky taky jdu haji....jeste neco odstrikam, vzbudim mm ze si ma jit lehnout 😀 a zalehnu taky 😉

tak lucim at vam to zitra vyjde a tesime se na fotecky! 😎

dobrouuuuuuuuuuuu sovicky 😵 😵

lucim
11. dec 2009

dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

pirinka
11. dec 2009

dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂

lucia32
12. dec 2009

Ránko...otváram diskusiu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre