• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
v letáku 101 , že 6,20 Sk...ale ako do neho kukám a prepočítavam cenu, tak ani nie...že ceny od 6.20...klamári...to akože ked si odrátam obrúsky od ceny plienok, tak mi tak výjde? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dec 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucim - ja som malú odstavila u maminy na verande, malého som jej posadila k TV rozprávke a utekala som do jedného obchodu - tu u nás (sme taká tichá lokalita.... samé rodinné domčeky...) tak tam ani veľa ľudí nebolo. A som bola prekvapená, že som jednoducho prišla, vybrala, zaplatila a bolo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Inak do davu by som určo nešla - by ma asi šlak trafil... ale mangelík pôjde :grinning: :grinning: :grinning: - musí naplniť ladničku :grinning: :grinning: :grinning: :frowning2:
22. dec 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky...baby pamätáte takto pred rokom...boli sme tehuľky a tiež sa riešilo vianočné pečenie...a vlastne "furt" sme riešili len jedlo... :grinning:
22. dec 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem ako vy - ale nám aj tak vždy víde, že v Tescu majú ten mega pak vždy najlacnejší :confused:
22. dec 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jen - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dec 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby viete aký mám problém.... moja pôvodná veľkosť nohy bola 39 al.40... teraz neobujem resp. nezapnem čižmy iné ako 42.... do riti aj s labami.... :frowning2:
22. dec 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žmurki, jeník ahojte...
22. dec 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a chcem sa opýtať, tie čo ešte kojíte....aj vám sú už detičky také nesústredené na dudkanie....to je u nás hrozné, kým sa malá naje nacucá.... furt sa odtrhá....všetko ju rozptyluje...až sa čudujem, že potom vydrží 2hodinky bez papania...
22. dec 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo je už "bábätko profesionál"... že sa naje za pár minút... :grinning:
22. dec 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky babulinky už jsem zde, inventura hotovko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: i nakoupit jsem byla a balím a balím a balím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už my z toho šibe :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jenka jílo se tu řeší pořád :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to máš nožky pořád napuchnuté?
22. dec 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jenka i Karamelka to někdy dělá zajímá ji vše kolem tak ji nedám a počkám 5-10 minut a pak saje vzorně :wink:
22. dec 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucimka dnes som kukala Tesco letak a pri kupe dvoch baleni pampers active baby - economy pack vel. 4 hmot. 7-18kg je cena 11,99€
22. dec 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi...no aj to tak dakedy riešim...

a čo sa nôh týka....už ich nemám napuchnuté...teda na pohľad nie..ja sa skôr obábam, že sa mi "rozčaptali"... :grinning: :grinning: :grinning: ... dlžka chodidla ostala... ale prihlavok, členok mám hrubé...
22. dec 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je v nom 62 ks takze cena za kus jeeee to je 5,64Sk takze to asi nie je az take zle
plienky len tescové...tam vychádza kus na 0,16 centa....
zabka a kolko výjde 1 plienka, respektíve kolko ich je v balíku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dec 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja som myslela pampersky teraz

nam sadli a tak sme pri nich zostali
22. dec 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik sak som to ratala vyssie je to napisane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dec 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz kukam na ten letak plati od 26.12. do 5.1. tak este sa nerozutekajte do tescaaaaaaaaaaa :slight_smile: az na stefana dievcata
22. dec 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu, zlavovy kupon mam 1,70 , cize to v DM vyjde lacnejsie teraz spolu s nim, nechce sa mi to prepocitavat na ks, komu sa chce?
zabi, to dvojbalenie som kupila predtym, este trosku mam, kedze som ho doplnila dalsimi dvoma balikmi . pojdem nieco ulovit medzi sviatkami asi, zatial plienky este trosku mame. a diiiiiiiiiiiiiiiiik za typy.
22. dec 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jenka tak to je blbý z nožkami, mě zase dělá problém klečet pořád těch +10 cítím ale už se na tom pracuje po svátcích se bude hubnout :wink: Plenky jen Tesco a huggis z mega packu. Pampersky nem je to taká divná gelovka pak a mě smrdí :frowning2:
22. dec 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka...tak to mi ešte nezobrazovalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ked som sa pýtala...ja aj pracujem a hned reagujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dec 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze v dm ma vyjde na 0,18.. alwbo 5,61 :slight_smile:

jennka skus vyskusat boticky v inej obuvi, napr. taliani robia uzke, nase byvaju sirsie ....
22. dec 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslala jsem bráškovi fotky a jeho kočka se rozbrečela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prý malé koupila také obleček ala santa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ji uklidňoval že určo se nám bude líbit, dneska šla do obchodu koupit jěště něco prý ať to není blbý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: MALÁ se bude mít jak princezna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. dec 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jen - naša je v tomto otrasná - dobre sa napapá len v spálni na našej posteli a najlepšie, keď nikto nie je doma alebo je úplný kľud ... inak je to otrasné :angry:
22. dec 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked je tu rec o tom kojeni mne to mlieko uz uplne konci ale dnes ma ta dokina potesila ked povedala ze o dva tyzdne zacat s prikrmami :slight_smile:
22. dec 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka presne...aj my musíme mať kľud a ticho

josi as tými kilami nápodobne... už nech je po vianociach...len či to niečo zmení neviem.. :grinning: :grinning: :grinning:
22. dec 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žabi myslíš, že je to tým, že odsávaš???
22. dec 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja mám - som si už asi 3 x odsávala - bo herečka si potiahla a potom že už nem - že je stráááášne najedená :sweat_smile: :grinning: :grinning: - inak si veľmi nechcem odsávať - čo by som potom s tým mliekom robila :confused: ?

A mne dokina hovorila, že keď dieťa špekuluje - nie je hladné - že kojiť iba keď dieťa spolupracuje - sa jej to povie - tá naša by bola asi celý deň hladná :sweat_smile: :angry: . Ale je pravda - keď špekuluje - nedávam jej ... a potom stačí aj pol hodinka a papá vcelku dobre :wink:

A my dávame prvý príkrm 8.1. :wink:
22. dec 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nie je to tak, že čím viac odsávaš tým sa ti viac tvorí? :confused:
22. dec 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok