Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
28. dec 2009

brej večííír 🙂

traktor
28. dec 2009

luciiiiim tak to mas perfisne, a mm nezaspal? 😀 😀 😀 lucia brej brej 😉

majkas
28. dec 2009

brej aj od nas po 100 rokoch 😉

lusia_99
28. dec 2009

aaaaaaaaaaaachojte 😉 😀
my sa tiez este neprevraciame len tak na bok ale hlavu si z toho nerobim este mame kopec casu 🙂 a papame u pekne vsetko raz denne a niekedy aj dvakrat podla potreby 😀

majkas
28. dec 2009

my sme zacali s pretacanim tiez len nedavno aj to len na brusko a plazi sa smerom vzad 😉 strasne chce ist na 4 je to dost zabavne jak tami vystrci zadok hore a nie a nie sa dostat na 4 😀

inac vsetko naj oslavencekom aj nasej svatke k dnesmym meninkam 🙂 🙂 a dakujeme za Tami ku gratulkam

lucia32
28. dec 2009

počítané....sťahovala som fotky, Naty spí, mm leží, choroba potvora ho dnes o5 navštívila 😝

traktor
28. dec 2009

majka ta ze sa aj ukazes, ako nasa nevesticka? 😀 😵 😵

lucim
28. dec 2009

traky mm chudatko ostal doma, nesiel do prace, lebo je seknuty ... a ja som ho nechala doma s deckom a svokrou. 😝 ale zvladli to , tak je teraz za odmenu v "kniznici" 🙂

luuuuuuuuuuuuuuu cauuuuu, tu akciu v dm mali na economi pack - 4ky 62kusove, nie giant pack, 82kusovy. 😉

bubak mi zaspal ... dokedy? 😀

inneska
28. dec 2009

tak po dlhšom čase erik bez reptania sa napapal a zaspinkal...neviem dokedy 😝

traky...je ho tolko, ako aj tvojho maťka 😉 no a ked budeš mať po maťkovi ešte jednu slečnu, tak erik tu bude pre ňu 😉

brej majka, lucky všetky 3 😀

traktor
28. dec 2009

a T 😵 A 😵 M 😵 A 😵 R 😵 K 😵 E 😵 vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj a matko posiela zo spanku cmuuuuk 😀 😵 😵

lucia32
28. dec 2009

Lucim...čaviki, ale práve ten v našej veľkosti už nemali 😝
Majkas, lusia ahojte...

lucim
28. dec 2009

aaaale aaale, ako sa zliezame.
cau majka, cau lusi.

a IVKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, trakyovaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa vsetko naj cmuky cmuk, aj stipanec na licko a prdelku posielame. 😀
a aj dalsim dvom meninovym zelam secko naj. 🙂

traktor
28. dec 2009

lusia ahooooj 😉 , luciiiiiiim, chudak mm to mal za trest ci za odmenu 😀 😀 😀 seknuty a este dieta a svokra.... 😀 😀 a in co si si dnes dala okrem vody a mlieka? ci to z tej kombinacie? 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
28. dec 2009

lucim dakujem za cmuk a jej to bol stipanec , prdelka ma boliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀

lucim
28. dec 2009

doprcic, este aj v anglictine robim hrubky - pise sa economy. oprava. tlacova chyba, skriatok. 😝

lusia_99
28. dec 2009

aj my samozrejme gratulujeme oslavencom aj Ivkam a traktorovi 😀

traktor
28. dec 2009

a este k in , aj ked su vahovo podobny, aj tak je tvoj erik veeeeeeelky chlap, , ked porovnam fotky, tak nas matko je k nemu mala prdelka 😀 😀 😀 😀 , nas ma asi tazsie kosti 😉

inneska
28. dec 2009

traky...sa celé poobedia plazil po izbe a potom sa vymrnčal, ked som mu čistila noštek 😀 a som dnes požrala kopec koláčov, tak asi mu chutilo sladké mlieko 😝

traktor
28. dec 2009

lucim, zeby to bolo tym ? ze ten skriatok.....ja zepreco take chyby.........aaaa u mna asi nem skriatok, to ja pre radost lpre luciju 😀 😀 😀 😝

traktor
28. dec 2009

in ja som mala na rozume to dalsie dieta 😀 😀 😀 😀 😝

lusia_99
28. dec 2009

pre ktoru? 1-2 alebo hadam 3 😀

inneska
28. dec 2009

traky...mne sa zase nezdá až taký chlapský erik oproti maťkovi....ved ich porovnáme v apríli 😉

traktor
28. dec 2009

lusia brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrm dakujem 😀

lucim
28. dec 2009

traky jasneee, kazdy mame svojho skriatka, ten nas mi prehadzuje pismenka, izbu, veci a podkyna ma. 😝

traktor
28. dec 2009

lusia pockaj ta prava sa hned ohlasi......pockaj ze kolko mesiacouuuuuuuuuuu tu kto oslavuje? 😀 😀 😀 😀

inneska
28. dec 2009

traky 😀 😀 😀 jáj, som to po svojom pochopila...ale ked už ste tak pekne rozbehnutý, tak do pätice by to bolo pekné 😀

traktor
28. dec 2009

in ja viem a aby sme mali poparovane tak aj 6 by bola dobra , ze? 😀 😀 😀 😀 a pri mojom stasti by to boli hned stvoricky 😅 😀 😀 😀

inneska
28. dec 2009

lucka...no fešandy ste obidve 😉 😉

baby, niečo som sa vás chcela pýtať, ale nevieeeem čooo 😀 😀 😀 hlava deravá 😝

traktor
28. dec 2009

lucia krasna , je krasna 😵 😵 😵 😵 a viete co, konecne vas poznavam aspon podla fotiek....a kazda je uplneina ako som si predstavovala podla nicu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre