Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

voskovka
11. jan 2010

innes-ahojky-aj my sme vozili adamka v tom kočiku pre babiky...už som tu davnejšie hadzala fotky..ale spešl pre teba...
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

inneska
11. jan 2010

mon...no pestuješ doma modelky 😀 a stoličku mám už objednanú, len mi odpísali, že až o 2 týždne ju budú mať na sklade, tak čakám(ešte týždeň 🙄 ), bo treba ju...zatial papáme v lehátku 🙂

monr
11. jan 2010

inn, akú?
veru modelky, kika má 20 kg 😀
ale majú byť po kom, mm mal na svadbe 56 kg. 😀

battole
11. jan 2010

my papame s ocinkom na rukach zatial, kym je na obed doma, a ked nebude, tak uvidime. Sama mi zatial nesedi, iba v lehatku a to by bolo vsetko spinave....
tak teda aspon tych 60 ml by mala zjest?....mne hovorili ze zacat po lyzicke, ale po dnesku...spapala ich 5 velkych a potom este dost vela mliecka vypila a to pred tym hodinku a pol papala mliecko celu davku, ako si scucne

lucia32
11. jan 2010

Inn...Eričko ako vždy zlatunký...mne sa nepodarilo pootáčať videa, tak nahrám nanovo, ale jedno nahrávam na yt, tak dúfam, že to bude ešte dnes, bo ma už raz vyhodilo, že chyba 😝

monr
11. jan 2010

batt, zo začiatku sa dáva po lyžičke, potom spapá viac 😉
a lehátko som už aj ja prala, bolo od špenátu 😀

battole
11. jan 2010

my mame kameru...sme dostali od jeziska, ale zatial to este neviem dat do pc, takze vam nemozem nic poslat,...iba fotocky

lucia32
11. jan 2010

Naša tiež stlačí 180 ml v pohode,ale mliečku potom už velmi neublíži, tak 30 ml od smädu, občas nechce ani to 😉

battole
11. jan 2010

tak teda kedy by som sa mala dopracovat k vacsej davke?....mam z toho trochu chaos. Nechcem jej dat vela, aby nezvrackala potom.

battole
11. jan 2010

a pridavate do papania aj materske mliecko?, ja som dala a asi preto jej to tak chutilo

monr
11. jan 2010

to sú riadni papkáči.
batt, neboj, bude jesť iba koľko vládze, nasilu ju iste nenatlačíš. Prídeš aj sama na to, koľko, každé mimi je iné

inneska
11. jan 2010

mon...túto som objednávala 🙂 ja len drevo, plastovú som sa bála, aby mi ju za pol roka nerozlámal 😀

lu..díky 😉 šak tých pár minut vydržíme s vyktútenou hlavou 😀

batt...lotinka si sama povie kolko spapá...ak nebude chcieť, tak do nej nedostaneš...pomaličky si zvykne a rozpapá sa 😉 my dokrmujeme 12ty deň

battole
11. jan 2010

monr: dik, dufam, ze to zistim. vcera mi odtisla lyzicku jazykom, ale to zjedla iba dve davky a dnes ich zjedla 5 a este by bola papala...

battole
11. jan 2010

idem odsavat

monr
11. jan 2010

inn, my sme mali drevenú ešte po nás, tú so stolíkom, ale po toľkých deťoch v rodine sa už rozpadla. 😀

monr
11. jan 2010

batt, neboj 😉

inneska
11. jan 2010

voski..ahoj, superný je adamko v tom kočíku 🙂 založíme klub bábiko-kočíkových 😀

batt...ja som do zemiaku pridala mm a nechcel to..teraz nedávam(ani nemám nervy na odstiekavanie) 😅 a niektoré detičky spapajú viacej hned, inp neskôr...pokial aj kojíš,tak máš čas, teda lotinka má čas na zvyknutie 😉

voskovka
11. jan 2010

😀 😀 😀 kto sa pridá????????????????

monr
11. jan 2010

my nemáme hračkársky kočík 😀

monr
11. jan 2010

no opúšťam vás, malá vreští, staršia už na ceste zo školy, a potom s havom von
zatiaľ papa

voskovka
11. jan 2010

pa monr...

lucia32
11. jan 2010

že 4 hodiny chce nahrávať ??? moje nervy, to aby som začala už ráno...
Inn, to kakajdové je naležato 😀

battole
11. jan 2010

aj ja budem mat este svoju vlastnu stolicku, len je momentalne este v rukach dedka, ktory jej dava novy image 😀

battole
11. jan 2010

monr pa a dik

lucia32
11. jan 2010

zasa mi vyhodila chyba...ja to na youtube asi ani nenahrám 😝 😝 😝 😝 😝 😝

inneska
11. jan 2010

mon..papa 😉

lu..ja si k tomu kludne aj lahnem 😀

majkas
11. jan 2010

ahojte,

zdravime vsetky deticky a gratulujeme oslavencovi 🙂

batt ak si este tu, nasaTami teraz spapa cca 90-100g, predtym ze zacalia tiez 1-2 lyzicky, 20g, 40g, 60g, vzdy som odvazila kelimok ze kolko zjedla
ale vceraz sme dali brokolicu od Hami tu pvu lyzicku a zjedla cele sklicko 125 g 🙂 dneska som varila normal brokolicu, mala cca tych 90g a mozno by este zjedla ale uz som nemala viac uvarene 🙂

lucia32
11. jan 2010

inn...no zatial sa nedarí, najprv som ich chcela pozmenšovať a pootáčať, vraj programy a ani jeden mi nefunguje...tak natočím nanovo, ale možno len yt nemá dnes svoj deň 😀 , že mi nechce zobrať video 😝

majkas
11. jan 2010

inn Ericko je super, strasne sa mi paci ta foto jak lezia v tej posteli, su uplne ze rozkosni 🙂

a hlasim ze brokolica u nas zabera na kakacku, mala dneska kakala znova, sa vytesujem jak mala 🙂 Aspine dufam ze docitavac a ze aj vam pomoze 😉

boli sme dneska cvicit na tych fitloptach a bolo to celkom fajn, niektore cviky sa Tami nepacili ale niektore zasa strasne 🙂 a deticky boli rozkosne jak po sebe pozerali, maly Davidko oz babyzuz sa pri lietadielku tak krasne smial 😀
sa tesim na dalsie len dufamz e Tami nebude spat, kedze o 10.30 zvycajne odfukuje, dneska nam to vyslo lebo buntosila uz od 5, takze o 7 zalomila a schruplis me si spolu skoro do 9 😀

a uz sa neuspavame pri prsniku. HURA! uz 3.den zabera len to ze pri nej lezim na velkej posteli a akoze sa hrame, potom ja prestanem rozpravat, Tami si zvycajne este pokeca a potom sa skludni za zaspi 🙂 sice nam to trva aj pol hodku, ale zase aj ja si celkom dobre oddychnem 😉

lucia32
11. jan 2010

Majkas ahoj...jee, tak moja by mi tak nezaspala, ona strašne od mala dvíha hlavu, musím ju po čase zobrať na ruky, alebo posadiť, sa bojím aby si neurobila pruh...
Ale Tami chválime 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre