Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
12. mar 2010

matko spi tak tu oxidujem,,,,

katica5
12. mar 2010

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... fotecky modela bol trosku viac zivy tak ho bolo tazke fotit 😉

traktor
12. mar 2010

superne nahodeny, superne krasny...je fakt rozkosnyyyyy 🙂 😵 😵 😵 😵

katica5
12. mar 2010

dakujem 😅

inneska
12. mar 2010

my okupkaný, som myslela, že erik hned zalomí, ale kdeže...sa nacucol a funguje dalej 😝 a to tu už pred hodinou žmolil oči od únavy..

kati..maxík je parádny fešák v bundičke...aj táto je pekná 😉 si ho ale normálne predstavujem v niečom bielom, smotanovom..ked je taký čokoládkový 😵

inneska
12. mar 2010

práve dávali v správach...dalšia -píp- matka odhodila novorodeniatko 😠 😠 holatučké do snehu ho hodila 😢 😢 zatial sa k stavu dievčatka nevyjadrili ☹

acerka
12. mar 2010

ahojte, neviete mi poradit, maly ma pri kojeni zacal velmi kusat a nechce prestat, aj mu hrozim, ale on sa tomu smeje 😠 . Cez den uz skoro vobec nechce mliecko, hlasi sa len v noci. Vobec neviem co mam uz robit, bo nechcem prist o mliecko...rada by som ho kojila co najdlhsie ☹

traktor
12. mar 2010

acerka......ziadny usmev nic...prisnym hlasom nanho a nonono...ked kusne, zdvihnut, ponosit...a potom prilozit...az pride na to ze ked chce papat musi prestat kusat...hlavne ziadne usmevy....a ze uz papa menej cez den, tak to je normalne....uz to nie je male babenko ale chlap co uz papa aj ine 😉 ...

acerka
12. mar 2010

traki - ved mu aj hrozim ...najprv vyplasene pozre a potom sa zacne vyzgierat 🙄
a ako casto kojis cez den ty, ja v poslednej dobe len rano a tak okolo 5 ked prideme z vomku z prechadzky a potom v noci...budi sa tak 3-4 krat za noc a to je vsetko...myslis ze to staci?
inak papa na desiatu vyzivu, na obedik zeleniku a masko a na veceru kasu...no jedak je velky 😀 ....len teraz sa bojim ked som zakusnuta 😀 a stale kuse a nechce cez den vobec zby som o mliecko neprieslaaa 😔

traktor
12. mar 2010

u nas je to ine...pretoze matko prespinka celu noc...cez den ako kedy...pije ked chce...to robi tak pusinkou...ze mama daj 😀 ...a dolezite je nie len hrozit, ale ze ho aj zdvihnes...ze mu odmietnes to mliecko dat...pohroz , zdvihni, ponos...aj keby plakal...

traktor
12. mar 2010

acerka a staci, on uz je vo veku ked uz musi aj tuhu stravu, takze tolko mliecka kolko mu davas mu staci..netreba na silu, nema to vyznam...kolko si vypyta, tolko dostane, a neboj sa ze o mliecko prides, pokial ho taha tak sa ti mliecko bude tvorit 😉

acerka
12. mar 2010

no budem skusat, nech si mrnus nemysli 😀

traktor
12. mar 2010

😀 😀 ...acerka obcas musime byt aj tvrdy...ja neuznavam capnutie a take...drobec to aj tak nepochopi...mne sa osvecilo toto tak skus 😉

acerka
12. mar 2010

ved ani ja, muz hovori, ze daj mu po ritke ☹ ...ale ja ho nikdy nebudem capat a tak podobne!!!

inneska
12. mar 2010
traktor
12. mar 2010

aaaaaach take letneeeeeeeeee 🙂

inneska
12. mar 2010

fakt, nech už je letoooooooooooooooooooo 😵

inneska
12. mar 2010

konečne spíme 😎

erik má na stehienkach zopár drobných vyrážok...na jednom asi 2, na druhom asi 10...je to na mieste kde končí plienka..aj pod ňou, aj mimo nej...neviem z čoho...nič nové sme nepridávali...a mal to už, zmizlo to a teraz sa to znova objavilo...nikde inde to nemá 😒

traktor
12. mar 2010

in take cervene?

zuzkalenka
12. mar 2010

ahojte
inneska aj moja malá mala také vyrážky. V poradny som sa pýtala na to lekárky a ona mi povedala že to je bežné že pokožka je citlivá a tak. Len to vraj treba sledovať.

zuzkalenka
12. mar 2010

a ak by to nemizlo tak potom treba ísť k lekárovi (som zabudla dopísať) 😉

nina41
12. mar 2010

Inka aj môj maly ma takisto vyražky,,,
Baby ide sobota,minulu sobotu som skočila o 7.00 rano z postele a budila som deti do školy 😀 😀 😀

inneska
12. mar 2010

čerené to nemá...ale svrbí ho to...ked ho vyzlečiem, tak hned si to začne škriabať 😒

nina41
12. mar 2010

inka nemohol sa spotiť?

majkas
12. mar 2010

kuk

co ste tu zase tehu co sa nudia v robote? tolko stran popisanych za 2 dni 😕 😕 😕 😀 😀 😀

mam otazku, mozem dat Tami kacacie prsia? maju v akcii tusim v bille tak som rozmyslala ci kupit ci nie

a ten letny komplet co tu davala link lucimka z bonprix nejako nefunguje, uz tam ziadny kompletik nie je. a to co je na mmb tak to som aj potvrdila ze beriem a baba sa mi odvtedy neozvala...

inn a nemenili ste plienky? alebo krem na zadok, vlhcene obrusky?

inneska
12. mar 2010

ninka...že by to boli potničky?? ale to by ich bolo asi viac..a potničky nesvrbia..či?? 😕

majuš..nemenili sme nič..len sem tam mu utriem riťulu s pamper obrúskami(ked sme mimo domu, bo ich nosím v taške), tak že by tie??? 😠 ale práveže to má takmer mimo plienky..vnútro ritky má poriadku 😅

inneska
12. mar 2010

majka..ja si myslím, že by si tami mohla dať kačacinku..ale to je môj názor, neviem, či sa môže 😕

majkas
12. mar 2010

no sak kacica je hydina a hydinove masko sa moze, ci nem spravna logika? ved su to prsia takze by to nemalo byt masne

majkas
12. mar 2010

inn nam papmers obrusky tie sensitive s kamilkou robia tiez zle, uz v porodnici sme to zistili

traktor
12. mar 2010

kacacie mozes, ak nie to mastne ale len chude das 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre