Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monr
17. máj 2010

sevzuz, taký šibalský pohľad má, fešáčisko

naša len okolo nábytku, keď potrebuje, tak sa hodí na štyri, a ide tak, nábytok je istejší ako podlaha, a tak aj štvornožkovanie 😀

lucia32
17. máj 2010

jééé, ten je krásny 🙂

sevzuz
17. máj 2010

tak super ze sa to podarilo, clovek plati zdravotne poistenie tisicky korun a z toho sa financuju take veci ze dovidenia a opaeraciu dietatu ktoremu to pomoze tak odkladaju.
ja som este min rok videla v 112 ze zachranka chodi kazdy tyzden k takemu ciganovi tu v trnave a tam povedali ze za rok 2008 nas stali tieto ich vyjazdy (panko odmieta hospitalizaciu!) 750 000!!!!
to som bola tehoska a skoro ma slak trafil ako ma to vytocilo 😠 😠 😠 😠 😠

monr
17. máj 2010

kočenky, idem off, trošku upratať a hrať sa s drobátkom.
zatiaľ pa

sevzuz
17. máj 2010

mon ano sibalsky pohlad ale aj ciny ☹ a tiez radsej uprednostni stvornozkovanie po tom co padne na hubu☹
luci diky

zmurkaz
17. máj 2010

ahojky ... ja som tu aj nie ... si dcéra zobrala vzor z počasia a je mrnkáááátko uplakanééééé 🙄

lucia32
17. máj 2010

sev...u nás štvornožkovanie ide, ale včera sa zrazu pustila a chytaj ma 😀 , ale ked sa postaví, vie pekne padnúť na zadok, dopredu je to už horšie 😝
O financovaní " somarín " mi ani nehovor....mna to tiež vytáča, človek robí, platí, chorý nie je, lieky nevyjedá, neotravuje lekárov a ked niečo potrebuje nie sú volné peniaze? Tak toto ma dokáže " nas...ť ", vrrrrrrrrrr 😠

lucia32
17. máj 2010

žmurka...tak nech ju to rýchlo prejde 😝 🙂 a máš aspon doma slniečko 🙂

sevzuz
17. máj 2010

zmurka ahoj ☹

sevzuz
17. máj 2010

a rano som stala taka nasr..a sme mali v byte uplnu kosu len 18-19 stupnov a tak som sa jedovalal ze to budeme musiet kurit elektrickym ohrievacom? ale co sa nestalo asi pred hodinou som zistila ze radiatory uz hreju, juchuuuu nepomrzneme a nebudeme chory!

lucia32
17. máj 2010

sev....tak to je fajn, že ich to napadlo 🙂

nykyta
17. máj 2010

bree ranko babulky 🙂 🙂 luci sa tesakujem s tebou 🙂 som rada,ze sa to tak urychlilo 🙂 traky to mi je luto s tou pivnicou a chuda mm ako sa hovori za dobrotu na zebrotu ☹ ☹ ☹ brusi uzi si to 😀 😀 sev lukinko je fesak aku krasnu vesticku ma a ten jazycek 😎 😎 😎 vsetko naj oslavencom 🙂 🙂 🙂

nykyta
17. máj 2010

mon prijemne upratovanie a pekne sa zahrajte nech sa na zle zabudne 🙂 aj macik je volako umrncany,ale inac je v pohode 🙂 teraz spinka a ked sa zobudi aj my sa pojdeme hrat 😀 😀 😀 teda lietat po dome,lebo na hracky kasle 😀

zmurkaz
17. máj 2010

Lucka - nooo - slniečko so slzami jak hrachy a zavesaná na mne v lepšom prípade a na prse v horšom 🙄 ; a gratulko k termínu - nech je to šup šup za vami ;)
sev - kúria vám? 😨 ... super!!! 😵 😵 😵 😵 😵

nykyta
17. máj 2010

ani gratulko malej je uzasna horolezkyna schodov 🙂 az na ten konec tak tam som sa riadne zlakla,ze padne 😕

lucia32
17. máj 2010

aj našej sa derú 2 horné zúbky, ale zatial je v pohode...dokonca vie pekne zaspať na mne ked kukáme telku....
Kúpila som Helen harpers plienky a sú o ničom, mala mi ich preciká, furt prezliekame 😝 , dokonca včera pri compe počúvam a ciklinka si pekne kvapkala na zem, normál mláčka...no des, viac nekupujem 😝

sevzuz
17. máj 2010

ahoj nyky, dakujeme, co ten plavecky ubor?
inak ja som presvedcena ze keby som kojila tak u nas je to tak isto ze by na mne vysiel, ale teraz sa zacina pytat na ruky ale to len kd chce buvinkat,
a zmur anoooo kuria huraaaaaa

nykyta
17. máj 2010

sev chvalabohu,ze vam zakurili inac to by nebolo super v takej kose ☹ ja sa mozem spolahnut na seba tak zima neni 😉

sevzuz
17. máj 2010

luci dore vediet, ja teraz pouzivam dm-kove a su super, len na spanie davam pamapersky ked ich ma celu noc tak lepsie saju 😉

nykyta
17. máj 2010

lu paradne plienky si kupila 🙄 ja od porodky pouzivam len pampersky a som s nimi spokojna 😉 sev dam ti vediet neskor bo mm rano zduchol jak gafor a nestihla som mu to povedat 🙄

samayka
17. máj 2010

ahojteeee !!

juuuj idem sa vám pochváliť 🙂

naša malá sýkorka sa dnes pustila sedačky a s natiahnutými rukami a úsmevom dokorán precupitala ku mne 2-3 krôčiky 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
až mi slzy vyhŕkli aká bola zlatučká 🙂

a u nás kúria pekne od sobotňajšej noci. máme príjemne... ale keď mrknem von.. brrrr... až mi je lúto tú našu havu venčiť.. neviem ešte ako to spravím.. asi naobliekam sýkorku, šupnem do šatky a poďho postaviť sa ku vchodu. žiadna prechádzka nehrozí...

a idem vás dočítať, kým hajáme 🙂

nykyta
17. máj 2010

my by sme dali aj ine,ale mcik sa hned vyhadze tak radsej uz nevymyslam 😕

nykyta
17. máj 2010

samy gratulko k prvym krocikom 😉 😉 s tym vencenim to je hruza 😒 aj ked mam dvor aj tak musim ist von,ale cez den ani tak nie to moze vonku stekat,ale wecer musim ☹

samayka
17. máj 2010

sevzuz - my práve naopak. dm-kové dávam na noc, sú väčšie a zdá sa mi že s jej v tom lepšie hajá ako v pamperskách. tie parfémované ráno smrdia ako trojdňové :( ale ona toho v noci už moc nenaciká a ráno ju šupnem hneď na nočník, tak urobí záplavy tam 🙂

a kúpili sme v hypernové tie háppy. a sú fajn. asi ako dm-kové, len o čosi menšie a pružnejšie na brušku. tak tie mávame cez deň. a striedame s pamperskami ktoré ešte domíňame, ale už nekúpime.. zbytočne drahé. háppy nám spravia tú istú službu a my nočníčkujeme dosť aj cez deň, tak toho vela neminieme...

nykyta
17. máj 2010

macko zatial spinka 😔 dnes su tu neni majstri tak som mu otvorila dokoran okno a tak uz taha hodku sa mu to paci spat v kose 😀

nykyta
17. máj 2010

samy tak mate nocnikovu vyhodu 😀 my s nocnikom 😀 macko ho vlaci kadetade a trieska s nim o vsetko tak zatial sa s nim len hra 😀

samayka
17. máj 2010

nyky - no my sme začali už v 7mom mesiaci.. ona ráno asi do dvoch minút od zobudenia tlačila dennú tlač, tak sme jej to ulahčili. a spokojnosť na oboch stranách. vie čo sa tam robí, nebráni sa a teraz keď by mi z nočníka už vedela aj odísť - teda zliezť a újsť, tak tam pekne čučká a vybavuje svoje záležitosti. a hlavne, ona mala ako bábanko malé problémy s tlačením, až si pupíka vytlačila keď mala dva mesiace - že pruh.. či prietrť či ako je to spisovne... ale takto je to superské. kakáme tak 2 x za deň a cikáme asi 4x... ale jaska že aj plenuchy nosíme...

nykyta
17. máj 2010

babulky idem mackovi uvarit obed a mne kafe bo mi je nejak chladno tak sa zohrejem 😀 😀 papaeste pridem 😎

sevzuz
17. máj 2010

ahoj samy,
praveze mne vyhovuje ze tie pampersky su take mensie leb lukaskovi lepsie sedia na noc ked ma precikanu pleinku by mu z tych dmkovych aj co to vypadlo 😀 😀 😀 😀
a my sa tiez snazime nocnickovat, ale ked sa cez den zobudi tak sa s nim hrajkam este je taku tulkavy a tak kaslem na nocnik 😵

lucia32
17. máj 2010

ja používbam najčastejšie pampers, alebo happy bella, tie mi nosi otec...tieto som kúpila bo boli v akcii...ale žiadna sláva, teraz majú u nás megabalenie pampersiek, 3 balíky v 1 krabici za 24,90€ tak ideme kúpiť...no nepreciká ich vždy, len ked asi viac čurká a lozí a sa jej to asi posunie 😝
samy....radujem sa s tebou, aj my sme to včera zažili, prvé krôčky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre