Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
28. jún 2010

@klara_klara ....klara z oblecenim by som urcite nie..je tu toho vela a ked pozries na mimiaukciach...tak vela veci sa preda len za euro...alebo kopu veci a len za smiesnu cenu...niekedy je postovne vyssie ako vyaukciovana cena...
@samayka je uzasna...ty pocuj...a dava aj hodiny?...zeby sme sa aj z matkom prihlasili 😀 😀 😀 😵 😵 😵

traktor
28. jún 2010

@lucim ahoooooj 😉 , ty sa pochval co ste z matkom robkali? 😉
@katkah ahoj, pekne vazite aj meriate..a huby?...no my sa zberame, zberame a zberame..len ked furt prsalo...ale dnes uz bolo celkom fajn..konecne

samayka
28. jún 2010

@traktor - hej, hej.. hodiny dáva. sadne si na zadok a nožkami sa točí na plenuche dokola... minule som asi po minúte natáčania zistila, že vôbec nenatáčam...

adka12
autor
28. jún 2010

@traktor my sa zberáme na huby zajtra, len neviem, či neostaneme len pri chate, lebo u nás je véééľa medvedov 😅

samayka
28. jún 2010

ahoj luciiii-m 😀

katka - také krásne miery... tak nie sme tu len my za modelku... super!!

blani2
28. jún 2010

Ahojte bambulky, já jen rychle zdravím. Už mám jednou nohou našlápnuto do postele.

Samy, Eluška je normálně zumbová instruktorka. To prostřední video nemá chybu 😀 😀 😀 a jak si drží rytmus! Určitě bude pohybově a muzikálně nadaná 🙂

Kubíčkovi klesla laryngitida do dráždivého kašle, tak kapem stoptussin. Snad bude tato noc lepší.

Lucia, úplně si dovedu ten dráždivý kašel představit. Držím s tebou basu. Cucám panthenol a kloktám fujtajbl vincentku. Jak lehnu, tak to začne.. 😠 A že je malá opatrná, je to holt ženská 😀

Dobrou noc všem 🙂

lucim
28. jún 2010

idem vas trooosku docitat, nech som v obraze. 😉
samy, prve videjko uz taham, u nas to je pomale, sak vies. 😉
klarka, drzim palce, nech sa ti nieco podari najst.
blaniiiiiiiiiiiiiiii, tak uz sa to lepsi, to som rada. 🙂

traky a co sme robili? hrali sa, prali, postavili na zahrade plateny altanok, bola som na schodzi lekarnickej komory, som aj hlasovala za predsedu, aj ked som nikoho nepoznala a bola som volebna komisia. 😀
a matulo sa blaznil, pustal a vypinal vecer cdcka, a taaaak. 🙂

samayka
28. jún 2010

@blani2 ajajajajaj... tak skoré uzdravenie...

@nina41 , @lucia32 , @adka12 ... vraj už má začať leto (len neviem či to povedali aj jemu) tak nech ste všetci zdraví !!!

katkah
28. jún 2010

no tym hubam sme moc nedali, s malou to bol zazitok 😉 ale cosi sme nazbierali aspon do polievky 🙂 no modelka veru asi bude po tatovi, lebo maminka nema ani 160 cm 😅
@samayka no mala je perfektna, prave som dopozerala videjka, aj my mame taku tanecnicu z Lucnice, ruku hore, vrti ritkou a tancujeme uplne na vsetko 😀

klara_klara
28. jún 2010

ahoj lucim ...rada ta vidim... 😉 😉 😉 a dakujem aj ja dufam ze nieco vymyslim bo mam chtica sa niecomu zacat strasne venovat, teda okrem mojho maleho pokladu 😉 😉 😉

lucim
28. jún 2010

adka perfektne fotecky, 🙂 🙂 🙂 kuknem aj ja na tu stranku 🙂
katka tak to mate fakt modelkovske miery. 🙂
a zdravim aj vinkuuuuuuuuuu 🙂

lucim
28. jún 2010

samy tak ta nasa frajerka je genialna tanecnica, vyyyborneeee 🙂 a kupanie tiez dobre. 😉

traktor
28. jún 2010

no zas mi pada net 😠 ....asi tusi , ze ho idem vymenit 😀
@lucim , my mame vsetko poodkladane...vcera prsalo, fukalo..aj dni predtym...dnes to celkom uslo...sak uz aj to leto by mohlo prist...
@katkah huby nie su dolezite, dolezite je , ze ste boli spolu a uzili si to... 😉
@samayka to poznam...tocim a vlastne netocim..inokedy mi zas v tom najlepsom dojde baterka alebo ma matko vymakne a chce on tocit...

lucim
28. jún 2010

@kuchy krasna torta, nadherna rodinka, zelam vam, nech sa vam vsetkym 4 moc dari. 🙂
@zmurkaz cmuuuk, dufam, ze ti tie homeo zafunguju. a ze uz dondes s tym, ze je vsetko ok a ze si si uz aj stihla oddychnut.
@nina41 tak uz snad vieme, co riskovi je, to sme na dobrej ceste k vylieceniu. drzim paste.

hathor1231
28. jún 2010

ahojte 😀
nieco na kuknutie 😀

https://www.youtube.com/watch?v=oe2gFq5XFd8
lucim
28. jún 2010

klari to chapem, ze nieco chces, ja zase mam uz dalsiu ponuku na pracu, len este si musim rozmysliet, ci sa mi chce a ci sa to da zvladat. 😉

klara_klara
28. jún 2010

@lucim ved to lucim tieto rozhodnutia to je najhorsie...a comu sa venujes ak mozes priblizit...

lucim
28. jún 2010

traky, podla shmu sa leto naozaj blizi, tu uz vlastne jednou nohou je, od piatku mam objednavku na fantasticke pocasie, ideme na tu nasu zatial jedinu 4dnovu dovolenocku. 😉 takze kludne letne rarohy na dvorcek vytahuj. 😉
ja mam slubene, ze zahradny susiak sa tiez uz coskoro zasadi. 😝 sa, sam. 😝

klara_klara
28. jún 2010

ja sa musim aj trosku realizovat nejako mi to chyba ☹

traktor
28. jún 2010

@lucim zahram sa zas na vesticu? 😀 😀 😀 luciiiiim bude take super pocasie, ze si to budete uzivat zo vsetkym co k tomu patri , ani sa domov nebudete chciet vratit 😉
@hathor1231 😀 😀 😀

lucim
28. jún 2010

klari farmaceutickemu biznisu vseobecne. poznam ho z kazdej strany. 😉

lucim
28. jún 2010

traky vyyyyyborne, cmuk, tvoje predpovede vychadzajuuuu, diiiiiiiiiiiiiiiiik 😵 😵 😵 😵 cmuuuk 😵 😵 😵
hath 😀 😀 😀 😀 buvinka 😀 ako dlho ste ju tam nechali spinkat? 😀
na matkovych narodkach - nechcel spat, tak sme isli kocikovat a trojkolkovat - trojkolku tlacila neterka par krokov predo mnou a svagrinkou ... kecame ... a zrazu mala vravi - on asi spi - a matko fakt spal oprety o ten telefon vpredu. bubulik moooj. 😵

traktor
28. jún 2010

@lucim ..tak totosa nam este nestalo aby zaspal na hojdacke alebo v trojkolke 😀 😀 😀 ..ale ani to necakam..vsak aj bez toho spi dost...ale je to velmi zlate..vsak aj evicka od ani ma par takych videi 😵

klara_klara
28. jún 2010

@lucim tak vidis lucim ty hned mozes zacat s internetovou lekarnou 😉 😉 😉

lucim
28. jún 2010

traky, ja matka niekedy tiez uhojdavam, ked je roztatareny a uz by mal spinkat svoj jediny denny spanok ... ale to mu len raz necham klipnut oci a mozeme ist do postele ... az na vynimky (konkretne dnes, to sme sa uspavali 3x) , normalne ho berie na spanok o 12, vtedy bolo uz pol2. (a dnes o stvrt na 3!) 🙂

traktor
28. jún 2010

@lucim my ficime furt na perine...uvidime ako to pojde dalej...ze taky 15rocny a bude takto zaspavat? 😀 😀 😀

lucim
28. jún 2010

klari, to nie je take jednoduche... legislativa nepusti, nemam k tomu kamennu lekaren, ani miliony a ani to tiez tak nejde.... 😉 ja si pockam, kym nam nova vlada dovoli pracovat a budem mozno chodit vypomahat. 😉 ... alebo ine ... 😵

lucim
28. jún 2010

traky a taky 20rocny aj s frajerkou 😀 😀 😀

traktor
28. jún 2010

@lucim 😀 😀 😀 ...ze slecna..ponuknem vas u nas perinou 😀 😀

lucim
28. jún 2010

traky niekto laka baby na zbierku motylov, tvoj matko pojde rovno na vec, haji na perinke 😀 😀 😀 len mu tam potom prihod zopar kondomov. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre