Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monr
18. aug 2010

@majkas ďakujem, lepšie len trošičku, stále sa krčím, a nechápem z čoho, brrrr
ten okruh je blízko DS, od BA to môže byť cca 50 km.

majkas
18. aug 2010

@monr dik, kuknem na webe

vybija sa mi NB tak idem off, papa

monr
18. aug 2010

uži si návštevu, papa

monr
18. aug 2010

idem aj ja off, trošku si ešte poležíme s miškou, potom s havom von, a snáď večer nakuknem.
papa

majkas
18. aug 2010

uz som nasla http://www.slovakiaring.sk/kalendar.php?id=13&l... 🙂

no idem sa pustit do tych plienok a potom ma este caka varenie vecere, zemiaky na kyslo, dufam ze dnes to bude bez hrudiek 🙂 papa

battole
18. aug 2010

@majkas kraaaaasne fotocky, deticky i mamicky na stretku 🙂)) to mate v blave taky super podnik s tolkymi uzasnymi hrackami?....to je vam co zavidiet

lucia32
18. aug 2010

@majkas krááásne fotečky...určite vám bolo skvelo, detičkám môžme takýto "podnik" len v tichosti závidieť 😀

battole
18. aug 2010

@lucia32 gratulujem ku stolicke....my este stale nic nemame......staaaaaale mixujeme 🙂)) 😀 😀 😀

lucia32
18. aug 2010

@battole dakujem....to bolo prekvapko...ale neboooj, aj my ešte občas mixneme 😀
A za Minčom sme boli cez obed...poobede veľa vecí sa nahrnulo...tak sme to riešili takto...už aby bol doma, noha už je okej 😉

lucia32
18. aug 2010

@monr rýchlo nech ťa krče prejdú....brrrrrr 😝

lucia32
18. aug 2010

Moja Sinead " Natálka" o Connor 😀

monr
18. aug 2010

@lucia32 dík
nech už máte synátora doma
a malá sinead je rozkošná

mne mišina zaspala, tak idem k nej

pa

lucia32
18. aug 2010

Lozenie po schodoch spred 3 týždňov

https://www.youtube.com/watch?v=X5yqjFtXqo4
lucia32
18. aug 2010

Malá šoferka ---auto skrátka miluje

https://www.youtube.com/watch?v=Pa_VSKWN4ZU
battole
18. aug 2010

@lucia32 och, preco ste strihali?

lucia32
18. aug 2010

Haloooo 😵

lucia32
18. aug 2010

@battole neochkaj...aj tak tie vlásky dorastú 😀 vždy bola upotená a vzadu totál mokré paperie...tak sme cvakli, teraz je to lepšie...ale vlásky behom mesiaca dorastú, ona to mala aj tak kratunké 😝 😀

battole
18. aug 2010

@lucia32 mne je to strasne luto.....aj Sarlotke ked som mala len ofinku strihnut, tak mi bolo smutno.....

lucia32
18. aug 2010

Ale ako pozerám Šarlotku, tak vy už máte pekne dlhé vlásky...no je to vlasatica, ved aj vy ste už strihali, ak dobre pamätám 😉 Ja mám také plešo deti do roka, každé jedno...ale teraz už majú vlasov dosť 😀

battole
18. aug 2010

zopar novych fotiek
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/battole/albu...

@lucia32 strihali sme, ale len ofinu. Vzadu nam akosi velmi nerastu. Mam pocit, akoby cakala na vsetky a spolu pojdu v jednej dlzke 😀

lucia32
18. aug 2010

@battole ja to beriem z tej praktickej stránky...na princezničkovanie ešte bude dosť času...a ja na vlasy nie som zaťažená....nemám problém strihať, dať ostrihať 😝

battole
18. aug 2010

@lucia32 kazdy to inac vnimame 🙂

lucia32
18. aug 2010

Aj u nás tak...vlasky jej začali teraz rásť hore a vzadu na zatylku a nad ušami nič moc...samo, že s vláskami bola peknučká, teraz je jak chlapčúrik, ale to čochvila pominie, vlásky o chvilu dorastú....strihať ju už nebudem 😵 ...zatial 😀

lucia32
18. aug 2010

@battole určite...
Fotečky pekné, také umelecké...naša veru neposedí 😝 😀

battole
18. aug 2010

@lucia32 no mala som co robit, aby som ju odfotila, to bola asi sekunda, co tam sedi. Ona tiez nikdy neobsedi a vsetky su vpodstate momentky, lebo neobstoji, tak cvakam, co sa podari 😀

lucia32
18. aug 2010

Jaj a máme ďalší zúbok...hornú ľavú dvojku, už je na svete 🙂 Takže sme už 8 zubec 😵
Šarlotka nechceš nejaký? 😀
@battole na zubky vám doky nič nevravela? Mne pediatrička, že v 11 mesiacoch sú 2 zuby málo 😝 a prešli dalšie 2 mesiace a pribudlo 6 🙂

battole
18. aug 2010

@lucia32 no mne doki povedala, ze este mame cas a mame sa najblizsie ukazat az na 15 mesiacov. boli sme na 11 mesiacov a to vobec ziaden nemala. Ale mam pocit, ze jej vyjdu horne jednotky, lebo to tam ma cervene a aj ich uz dost dobre vidno. Tak cakam, kedy to uz konecne pride.

lucia32
18. aug 2010

Čo doktor to iný názor ...no my sa máme prísť ukázať po ukončenom 14. mesiaci, že na očkovanie 😝

battole
18. aug 2010

aj my na ockovanie....teda asi to vychadza rovnako.....my mame asi aj geneticky dane z ockovej strany neskorsie zubky....u nich az tak po 13. mesiaci vychadzaju 😀

lucia32
18. aug 2010

No aspoň dlhšie vydržia 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre