Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
5. sep 2009

bruuuuuuuuuuuuuu , nic som nenakupila, idem spat. 😉

perla200
5. sep 2009

zuzzi tak to si dobre napísala....minimalne ťa idú ukamenovať za to že nekojís...ja som na tom podobne....odsávala som od začiatku a mala dostávala moje mlieko 4 týždne denno denne a príkrm nutrilon, potom nam zistili intoleranciu laktozy a ja som od stresu a nervov v nemocke stratila mlieko...a dávam jej len Al110 mlieko.... je spokojná a to je hlavné.... ale čo soms i vypočula rád a normalne akoby som niekoho zavraždila že nekojím.... a pritom mna to hrozne trápilo a okolie mi to len zhoršovalo, potom som si povedala že kaslem na nich, hlavne že malá je spokojná....tak sa netráp

reilyy
6. sep 2009

http://www.rotary.cz/stranka/polioplus/polioplu...

ohladne vyhubenia polio virusu- detskej obrny, co mame v povinnom ockovani

okrem toho ma svetova zdrav. org. v plane eradikovat , teda uplne vyhubit osypky, lebo sa to da, ako prave kiahne, aj detska obrna, ale na to potrebuju aby boli skoro vsetci zaockovani a nebol uz ziaden pripad ochorenia. ak sa tak stane, ockovanie na tieto choroby prestane, ale na to aby sa tak stalo, by museli cigani a exoti ako je ten co pisal ten clanok co poslala wyd, dostat rozum a nekazit ockovaci program. uz som ticho 😝

reilyy
6. sep 2009

maly zatial spont. nekadil 🙄 ficime uz na biogaji aj dophiluse 😕

lusia_99
6. sep 2009

ahoj reik 😀

riusik
6. sep 2009

dobre ranko 😵
rei: nepomozes si, niektorym ludom dlhsie trva pochopit suvislosti.....
petko sa stale trapi? inak, ani alexandra vcera nekakala, krutila sa vecer, zlostila, ale nic, uvidime co dnes...

reilyy
6. sep 2009

serus lus 😉 jak tvoja rozpadnuta vysivka? uz dobre?

reilyy
6. sep 2009

rius, uhojdala som ho vcera cez den, ale vecer kolikoval, ale len 2 hodky

nika251
6. sep 2009

Dobre ranko. Vidim ze sa bavite o ockovaniach.
Ja som dala zaockovat aj prveho a dam aj druheho. Poznam oba nazory a som za ockovanie.Myslim ze riziko po ockovani je mensie ako ak n edam ockovat. Moj starsi syn mal po ockovani reakciu- jeden den mal horucku a druhy den nic. Po osypkach mal tzv. ,,falosne osypky ,, vyvolane prave oslabenou vakcinou.
Som toho isteho nazoru ako reilyy. Na VS sme sa ucili cosi o ockovacich latkach, ich zakladnych principoch a ucinkoch.
A navyse, pod nami byva chlapec po DMO a radsej dam dieta ockovat ako riskovať cosi take.

Rey- skusila si dat trosicku duphalacu alebo, teraz ma napadlo, svagrinej mala tiez nevedela kakat a Dr. jej predpisala nejake homeo na stolicu, co keby si sa opytala detskej Dr.?

lusia_99
6. sep 2009

rei uz sa to zahojilo-chvalabohu mm z otravuje so sexom 😀
akurat mi Miško vstal to jak naschval jak zacnem konovat je hore 😠
mi kakame samy kazdy druhy den a uz mame konecne aj rezim papame zhruba kazde 3 hodky a medzitym spinkame brusko nas trapi len obcas klop,klop,klop 🙂
vcera sme robili zabijacku a maly spinkal ukazkovo v kociariku a papal kazde 3 hodky pokladik on vedel ze mame s tatikom robotu este dnes ideme dorabat jaterničky tak dufam ze tiez bude posluchomenny 😀 😀 😀
a ockovat mi dame len povinne zatial sme nad tym neuvazovali

reilyy
6. sep 2009

cau nik 🙂 opytam sa na to homeo, dikes 🙂

inak DMO neni to proti comu sa ockuje, to ockujeme proti infekcnej obrne
idem kojit

riusik
6. sep 2009

dobru chut petkovi 🙂

lusia_99
6. sep 2009

aj my ideme papat 😉 😝

riusik
6. sep 2009

aj miskovi dobru chut 😉

lusia_99
6. sep 2009

diki rius 😉 dosla mi suseda tak sa ideme kavickovat zatial papa a pekny dník 😀

reilyy
6. sep 2009

drncame sa na kolenach, oci jak kukovka 😝 mohol by pospat nech navarim

reilyy
6. sep 2009

posadila som ho do sedatka, tak si hrkutal s hrackami 😅 a mam navarene aj vlas som umyla 😎

nina41
6. sep 2009

Ahojte

Rei čo si dobre varila?? 🙂

reilyy
6. sep 2009

ryzu a kur.stehna so susenymi slivkami 🙂 a polievka zaprazena so zemiakmi a vajickom

voskovka
6. sep 2009

ahojte...my dnes zneužijeme svokrovcov-varili rezeň a šalat zemiakovy ..mnam.. 😝

reilyy
6. sep 2009

mnam, rezen som nemala ani nepamatam 🙂

wydata
6. sep 2009

premyslam nad odliatkom nozicky malinkej zo sadry na pamiatku ale asi si kupim zvlast sadru a ramik bo ta arte sada je docela draha....

reilyy
6. sep 2009

my mame fialovy odtlacok noziciek z porodky 🙂

wydata
6. sep 2009

jeeej a tu fialovu vam z coho namiesali???
no mna to nanestastie napadlo az teraz :(
tak jej to dam k tretiemu a potom k siesttemu mesiaciku...

reilyy
6. sep 2009

hlasim ze sme sa pokadiliiiiii 😀 sice len trochu, ale sak staci, ne? 😉

wydata
6. sep 2009

gratulujeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀

reilyy
6. sep 2009

myslim ze to bola klasicka gencianova violet co maju v nemmocke, aj v lekarni kupis

wydata
6. sep 2009

okysh dakujeeeem 😝 😝 😝
pojdem ju kupit nech mame pamiatecku 😉

reilyy
6. sep 2009

akoze to su len odtlacky na papieri, neskor sfotim, je tam aj meno, porodne miery a kto odrodil, dr.aj por.asist., cas porodu

reilyy
6. sep 2009

ale aj sadra je dobry napad 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre