Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
11. mar 2010

aspi, neboj...tu na teba vsetko rychlo preskoci....ja ked som tu prisla, bola som rada, ze som zapla a potom vypla pocitac 😀 😀 😀 a moje IP keby vedeli rozpravat.... 😀 ako mi baby radili kazdy krok...a este aj teraz kolko radia...

lucim
11. mar 2010

traky ty nemas co hovorit za 5 euruskov rifle a este kopa k tomu 🙂 😀
zabi peeeekne, moc nebolo s kym bojovat, aspon je najnizsia cena 🙂
blani, snad to bude tvoje, nikto ti tu aukciu nesleduje, tak mozno si jedina. 🙂

som uspavala nezmara a podarilo sa mi do neho striekackou dostat asi 60ml mineralky, mlieko nechcel.
zabi, mame sa trochu lepsie, ale este nie vyborne.

lucim
11. mar 2010

trakyyyy, ze ma to nenapadlo ... to budem aj ja zjednavat cenu teda. 🙂

traktor
11. mar 2010

lucim 😀 . tak asi ostatok mal v tom case vypadok elektriny abo co...to bola len nahoda...

lucim
11. mar 2010

aj tie reklamy co tu okolo a na fb strasia su hnusoby, dnes som si objednala na seba trika na jar z bonprixu, preto ten link oblecka pre slecny. . 😒 🙂 . minam dane dopredu. 😝

traktor
11. mar 2010

lucim ja som tak raz skusila a dalo sa tak to tak robym stale....vsak ta jedna veta mi usetri prasule 😀 ...ono aj tak si myslim, ze kazdy s tym pocita a ma daku rezervu , ze spusti a do kolko

traktor
11. mar 2010

ja som vzala tu bundu...tu vecsiu..aj ked som prekvapena, ze cislo 86 a 92 a taky malinky rozdiel v merani...a matkovi uz nic nekupujem, aj keby sa bohaty stryko ozval, uz ma fakt vsetko

lucim
11. mar 2010

traky hihihihiihhihiihhihihiiiiii neveriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀

blani2
11. mar 2010

Lucim, molkám Matýska na dálku, chuďatko jeden. Ať je mu lepší 😔

Traky, znáš to, líná huba, holé neštěstí. Já se tímto heslem řídím statečně.

Aspi, to jsem si ještě včera taky říkala... 😎 a už jsem v tom

zaba2707
11. mar 2010

juuuj traky moja tak ty si supernakupovacka 😀 tak ked sa tu zasa na nieco odhodlam budem s tebou konzultovat 🙂

asparaguska
11. mar 2010

Dúfam, že nepreskočí... ja potom nemám DNA... 😀

Ale objednala som včera kopu vecí z Neckermannu, teta volala, že ponúka zlavu 20%, tak nekúp. Aspoň začínam zbierať darčeky na Vianoce... 😀 😀 😀

samayka
11. mar 2010

ahojte...

a tu zasa nákupná horúčka, pozerám že pochytila už aj najodolnejšie z najodolnejších! blaníí držím paleeec 🙂))

u nás už sa hodinu hajáá.. bez prestávky!!! ja viem že som to v tomto momente zakríkla a o chvílku bude uááááá.. ale musela som sa pochváliť.. po 2 týždňoch čo sa budila po 20-30 minutách.. niekedy aj 12-14 krát za noc je to mimoriadny úspech... svitá na lepšie časy...

aj soplíky už nám odchádzajú - žuby vychádzajú - to asi preto.. ale bude zlatučká, lebo miško má také hlodáčiky trošku väčšie, tak ak bude mať žubále po ňom tka to bude taká myšička krásna... joj cmučko môj...

inak pá-pá dávame už asi stále. nejak jej unikla tá podstata.. asi sa jej páči to kývanie 😀 😀 a tlieskame tiež dokola... šišula bláznivá.

lucim - ten link, na tie šatočky... kráááása. keby si mala terezku, tak by bola taká ako tá babulka na tej fotke. okatá, tmavovlasá a kráááásna 🙂)) keď si to s V rozmyslíte a vrhnete sa na výrobu terezky, daj vedieť. my by sme chceli kubka... tak môžeme popárovať aj ich 😀 😀

traktor
11. mar 2010

kuknite za aku cenu sa da vydrazit 😀 😀 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1890452

lucim
11. mar 2010

samy hehe aby sme nemuseli mat viac svatov a svatiek a oni viac svokrovcov? zaujimavy napad ... a vies, ze ked som sa pozerala na to dievcatko v satickach, tiez ma nieco podobne napadlo? 🙂
a tesim sa s vami , ze sa spanok po trosicke vylepsuje, uz to treba. a pa. paaaa je kde na videu? ha?

aspar rypnem cervicka? na mmb nie su take drahe veci ako u neckernmanna 😀

samayka
11. mar 2010

blanííí 😉

lucim
11. mar 2010

blani hurrraaaaaa, prva aukcia , dnes druha podlahlaaaaaaaa 😀
traky, by sa mi nechcelo za 1 cent balit a slapat na postu. ale kuknem, ci nemaju nieco pre nas? 😀

traktor
11. mar 2010

lucim ....aj jej mozme poradit kde ma hladat 😀 😀 😀

blani2
11. mar 2010

a je to domaaaaaaaaa 🙂 děkuji za podporu, ale byl to boj. Sám se sebou 😀

Samy, heš soplíky heš 😠 Taky je ocinko zubáčik? 🙂 Kubíček má pusinku krásně vykrajovanou po taťkovi a jeho zaječí řezáčky už jsou konečně taky venku. A sýkorka je šikulka. Spaní je na dobré cestě 😉 Jo a krásné jméno pro bratříčka jste vybrali 😵

Traky 🙂

Bambulky, loučím se, jdu hají, ať jsem fit pro ten můj poklad. dobrou noc cmuk 😵

asparaguska
11. mar 2010

Lu, ale nie sú také veľké.... 😀 😀 😀

lucim
11. mar 2010

kde mame innesku?

samayka
11. mar 2010

lucim - tak pá-pá sa bude filmovať asi až cez víkend... teraz mi nemá kto asistovať... iba ak beky a to by bolo teda viedeo, to ti poviem 😀 😀

a kubíka si dúfam raz splníme... veď aj eluška bola do februára 2009 kubko 😀 😀

aj ja sa asi odplazím na kutě... som k.o. a o chvílku začne nočná šichta. ja viem že lepšie časy sa blížia, ale určite prídu pomaly...

a zajtra musím byť fit... dojde skorosvokra hrať sa so sýkorkou na pol hodinu - tak musím byť v strehu aby jej neublížila... čo vyvádzala cez víkend vám napíšem nabudúce... keĎ budem vládať... teraz by mi to len dvihlo tlak.

tak bruuuuu a nech sme všetci fit a zdravučkíííí

lucim
11. mar 2010

blani, s pocitom vitazstva mozes zaspat, sladke snicky. 🙂
aspar 😀

lucim
11. mar 2010

samyyyyyyyyyy, tak to chod hajat aj ty, nech to zajtra ustrazis, snad skorosvokra nebude mat tajne v kabelke oskvarky pre elusku, alebo jej nebude hadam lakovat nechty. paaaa, cmuk.

asparaguska
11. mar 2010

No, aj ja už prášim... Dobrú noc... 🙂

inneska
11. mar 2010

inneska sa práve zobudila 😀 😀

inneska
11. mar 2010

som zalomila o pol 8 spolu s erikom 😀 chýbam vám tu?? 😀

inneska
11. mar 2010

dalšie sa nechali chytiť do nástrah MMA 😎 ale super, ked sa dá takto lacnejšie nakúpiť...super vecičky 😎

inneska
11. mar 2010

a dobrú noc všetkým čo išli spinkať 😉

inneska
11. mar 2010

a k tým bundičkám ... zatial máme jednu(zelenú maskáčovú) a dalej kupovať nebudem(pokial mi niečo nefgne do nosa)potom ak bude treba dokúpim...lebo zatial som k tým gatušám nenašla nič, čo by ma oslovilo 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre