Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
27. okt 2009

samy papaaaaa

lucim
27. okt 2009

mam na poste kalendare a kociiiiiiik, drahy prave pre to isiel, som zvedavaaaaaa 🙂

brinzulka
27. okt 2009

ahojte bambulky...vsetko naj naj....
my ideme nakupit, upratat ...sa vidime v BA

majkas
27. okt 2009

bre ranko,

my sa pripajame k balohelaniam vsetkym oslavencom 🙂 A kolko vas je vela 🙂
my az zajtra... hlasim skromne 😀

tamarka este raz dakuje

samy tak som sa docitala odpovede na svoje otazky v IP 😀 hlavne ze to uz ide k lepsieme a nech je tolepsie kazdym dnom 😉

zabka malinky je zlaty 🙂 inac jak sa sklada deka tak jak mas malinkeho zabalaneho na tej foto co idete von? Ja som minule norlane maturovala a nejako furt nist sa mi nedarilo tak len obyc zakryvam

a my tiez spinkame od 8.45, o pol 7 sme uz boli hore rano 🙂

lucim
27. okt 2009

brin uzite si to 🙂

majkas
27. okt 2009

"k blahozelaniam" malo byt 🙂

brin prijemne nakupy 🙂

luci tak potom poreferuj, hlavne ten kocik 🙂

idem k mojmu mrncadielku, sa budime, papa a pekny dnik vsetkym 😉

lucia32
27. okt 2009

zabka...pekné fotečky, Filipko je taký mrňúsik ako naša Natálka 😉

inneska
27. okt 2009

krásne dopoludnie 🙂

ja som včera zaspala 😅 potom ešte pozberala úrodu a šla spať dalej 😀

a pripájam sa ku gratulkám 🙂 🙂 všetkým detičkám krásnu budúcnosť, hlavne šťastných rodičov 😵 😵 😵

a aj všetučky detičky na fotečnách nových sú sweeeeeeet 😵 😵 😵

samy...som rada, že noc bola lepšia 🙂

josifek
27. okt 2009

Nazdar odcházejícím a zdar příchozím 😀 😀 😀 😀

babyzuzana
27. okt 2009

brej den,
joj ako by sa mi teraz nechcelo sa trepat na to plavanie, vsetko je ako ma byt 😎

baby chcem sa spytat, vsimla som si vela z vas na fotkach, ze vase deticky maju v postielkach vankuse, perinky a pod. normalne cez noc ich nechavate napr. na tych vankusoch??

mne dosla perinka s vankusom minuly tyzden a asi to uz vytiahnem hm?

inneska
27. okt 2009

okolo obeda chceme ísť von 🙂 zatial je počko také na pršanie, tak uvidíme..a musím sa zúbárke ohlásiť, vypadla mi plomba, z takého zuba, čo ho chcem dať von...tak asi pôjde..keby hej, tak mi môže mi pichnúť injekciu? teda či sa niečo nedostane do mliečka 🙂

josifek
27. okt 2009

Babyzuzy my máme jen klínový na něm malá leží jiný polštářek néééé 😉
Inesko dostane , tak odstříkej do zásoby a pak ostříkej mléko po zákroku a sand pak můžeš kojit 😉

inneska
27. okt 2009

zuzik...mne erik spáva na tom klinovom vankúši v postielke a ked je u m§ňa v posteli, tak je na vankúši mojom 🙂

mňa teraz napadlo, že keby som chcela ísť s erikom na plávanie, tak by som asi nemohla...by im dogrckal celú vodu a dali by mi potom k náhrade vodu z celého bazéna 😀

josifek
27. okt 2009

ines nedaly jsou na to zvyklí 😉

lucia32
27. okt 2009

inn ahoj...minule bola brinzul so zubom, do mliečka sa dostane všetko, len neviem za ako dlho to vyprchá...

inneska
27. okt 2009

josi...vdaka 😉 tuším, že niekto to tu nedávno spomínal...len moja hlava deravá 😅

josifek
27. okt 2009

Lucímmm to byla 😀 😀 😀

inneska
27. okt 2009

aj sa mi zdalo, ale nebola som si istá 😀

inneska
27. okt 2009

josi...ale neviem, či by sa im páčilo 8xmeniť vodu v bazéne, kým by sme absolvovali celý kurz 😀

zaba2707
27. okt 2009

majkas tak som ti to nafotila
pockaj idem to hodti do albumu nech sa pozries ako ho balim do deky 🙂

lucim
27. okt 2009

kocik je fantasticky,som z neho nadsena 😀 lepsia kupa ako ten prvy...
male, rychlo skladne, pohodlne, lahko ovladatelne (len sme maturovali, akoho dat do lahu - lucia, pracku vzadu povolit ) , nemusim zacvakavat a rozkladat ziadne 2 velke diely , super, a matyska tu vozimme prave po dome a paci samu v nom.
len fusak don nemam, bo ten co sme dostali nema dierky na traky.
som myslela, ze ho budeme mpct az neskor, ale mam taky pocit, ze ho vyuzijeme hned.
tolko referencia.

a kalendar je pekny tiez. 🙂 uz visi.

josifek
27. okt 2009

Mají filtry ta voda filtruje takže nemění 😉 mají to zařízené tak aby to bylo higienické ptala jsem se, když to pustí do 30 minut je voda přefiltrovaná
😀 😀 😀 😀 😀 😀

simonito
27. okt 2009

Ahojte 🙂

Koukněte http://www.novinky.cz/domaci/182693-ve-valasske...

..to mi přopomíná Járu Cimrmana-přenošené dítě"Když jsem se narodil,měl jsem už druhé zuby 😀 😀 😀 😀

lucim
27. okt 2009

inn injekciu do zuba som konzultovala aj s rei ...
takze, pri prvom zakroku som podla 1 zubarky mohla kojit v pohode, po 2.zakroku - uz u mojej novej mladej doktorky - mi odporucala radsej 4 hodiny nekojit. netreba odstriekat a zlikvidovat, ta ucinna latka sa sama odbura.
s rei sme skonzultovali, ze kojit sa moze.

zaba2707
27. okt 2009
zaba2707
27. okt 2009

ozik lucimka ako s amaju Rei a Petik jej ? chodieva sem ci odvtedy tu nebola?

zaba2707
27. okt 2009

tak Fifo sa tu vedla mna prave dokadil to ale boli zvuky z takeho telicka take rany 😀 ale uz aj je vysmaty jak leco 😀 a ja s nim pochopitelne

inneska
27. okt 2009

josi...ale aj tak by som sa spýtala, ked by som chcela ísť 😉

luci..vdakaaa za radu 😉

simii...ešteže sa neprekúsala na svet 😀

inneska
27. okt 2009

žabka..mne sa erik včera 3x za večer pokakal a ráno bola nádielka zas...a práve sa dokakal zase 😀 😀 je erik kolegiálny k filipkovi 😀

lucia32
27. okt 2009

Lucííím tak sa teším z kočíka s tebou...dúfam, že tou prackou si myslela páčku, ja taký fusak na kočiar mám, sme vyfasovali od polosegry 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre