Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
24. nov 2009

josi cafff...no co narobim...uz aby tie zuby boli von...ale furt lepsie ako keby plakal, alebo teplotoval....

adka12
autor
24. nov 2009

Jennka ja používam zatiaľ tie huggiesky 4-9kg. Myslím, že sú to trojky.
Luci ďakujeme, dá sa nám to sklápať úplne na ležanie, takže zatiaľ sa vozíme tak ked spinká.
Zajtra ideme aj my plávať, už sa tešíme 🙂

josifek
24. nov 2009

traky jasně i já jsem oslintaná ale na zuby o nevypadá prostě jen vše jde přes pusku
Lucimko to je smůla ale snad si zvykne 😉

traktor
24. nov 2009

a tesco plienky su v akcii ...5,85 😉

traktor
24. nov 2009

matko uz ma dole take ciarky ...a uz citit aj na dotyk... 😉

adka12
autor
24. nov 2009

Traky a ktoré? Tie zelené? Koľko výde jedna? Ja používam zatiaľ huggiesky ale objavila som plienky aj Lidli a celkom sa mi páčia. Tie teskácke sme ešte neskúšali.

jennna
24. nov 2009

adi...ak by si mala záujem..mám celý bal...ten GIANT... a viem, že ich používaš...tak ak by si mala záujem, by som ti mohla posunúť... ja s nimi nejak spokojná nie som....aj ked sú strašne krásne....

traktor
24. nov 2009

v letaku su tie bile s modrym...neviem ci aj ostatne, treba mrknut...nam tieto vyhovuju....v noci neprebalujem a este sa nestalo , ze by bol precikany...no ale u kazdeho dietatka je to ne...niektore ritulky si vyberaju v com budu lezkat 😀 😀

jennna
24. nov 2009

traky..koľko ks v balení???

adka12
autor
24. nov 2009

Jenka a koľko ti ich tam ostalo? To sú tie 4-9? Ja ich vezmem od teba. Povedz si cenu.

lucim
24. nov 2009

mia, ja to este nevzdavam, my sme vodofilni, tak aj matko musi vodu zvladat. 🙂

traky, ciarky citim uz davno aj ja ... oblizana ivanka 🙂 inak, tuto hru ovladame, ale niekedy staci moja ruka 😀

a dnes sme sa pretacali z boka na brusko vela krat. 🙂

traktor
24. nov 2009

no aj matko ma sportova ale lezi v nom, na sedenie je este skoro...len to bola nutnost, vo vanicke+ fusak bol ako sardinka 😀

lucia32
24. nov 2009

naše ritulky zatiaľ ležia v akciových pampersoch, ale čoskoro fičíme na tesco, tie môžeme 😉

adka12
autor
24. nov 2009

Traky 😀 😀 😀 to si môžu so Saškou rúčky podať 😀 😀 😀

jennna
24. nov 2009

adka...5-9kg....mám celý zavretý balík...nie sú otvorené...len neviem koľko stáli...určo ti to zaokrúhlim smerom nadol...nechcem na tebe zarobiť...to niééé.... za koľko kupuješ ty??? alebo kuknem na nete.

traktor
24. nov 2009

ale to nie su len take ciarky, to je take .-..roztate?ako to napisat...ked prejdem prstom tak uz citit take ostre.. uz vystrkuju rozky... 😀 😀 😀

josifek
24. nov 2009

My jsme také nejvíc na tescových ale i pampersky neodmítáme 😀 😀 😀 😀 kiupujeme akcičkové a malá bude nosit asi dlouho4-9kg 😝 😀

adka12
autor
24. nov 2009

ja kupujem ked sú v akcii za 13€, je tam myslím 86ks.

jennna
24. nov 2009

no...tak Dianka sa mi nepretáča vôbec...urobila to ked mala tri mesiace...sama od seba...a od vtedy nie....

a na spodnom ďasienku má dáku hrčku...ale nie ako spodná jednička...ale ako keby až trojka.... 😕

traktor
24. nov 2009

a este mame jednu novotu , matko sa uz vie pytat...ked ho ma niekto na rukach a ja mu ukazem ruky / teda nie len ja/, ze ides ku mne...tak vystrie rucky, nahodi bezzuby usmev a uz to ide.... 😀

josifek
24. nov 2009

My se točíme jak vrtule 😀 😀 😀 😀 ale Matějkovi gratulka Lucim
Traky no je to chytrolínek malý 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
24. nov 2009

lucim to je super, ze sa matkovi voda paci, a ze potom place...asi mu je malo 😀 😉 , aj ja som chcela ist plavat...ale to by musela byt voda po kolena...lebo ked vojdem tak aby im bazen nepretiekol 😀 😀 😀

adka12
autor
24. nov 2009

Jenn ani mne sa Saška ešte nepretáča, je to taký malý lenivko 😀
Ale neboj, však im nič neujde, raz sa začnú pretáčať a potom sa budú gúľať po celej izbe 😀 😀 😀
Traky tak super, mne sa tiež stráááášne páči, keď sa Saška začne rehotaž a vytrčí ďasienka 😀 😀 😀

traktor
24. nov 2009

jenn este bud rada...vies co to je vecne ho pretacat a aky treba davat pozor....pretacat preto, ze ked je napr. v postielke a sa pretoci tak sa zavadi do mriezky....a mohla by som pokracovat.....

jennna
24. nov 2009

adi...tak ti ich donesiem....dobre???

adka12
autor
24. nov 2009

Ok, tak ich dones. A za koľko teda, aby som si nachystala presne.

jennna
24. nov 2009

traky...aj Dianka už naťahuje rúčky ku mne!!!! jééj ja mám z toho takú radosť!!!! už asi dva dni...hlavne, ked ju drží niekto iný a ja jej ukážem, že... "ideš ku mne???"... 🙂

josifek
24. nov 2009

Traky my už to vyřešili máme ohrádku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

jennna
24. nov 2009

adi....že ma ich zbavíš.... za 12????

lucim
24. nov 2009

traky ja vyslovene citim, ze tie zubky tam su, len len ze nevylezu von . a nerob zo seba velrybu, so mta na tom videu videla, normalna pekna kocka si. 😎
matko je zase sikulak. musi to byt zlate.
mia dakujeme. pomaly to dotrenovavame. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre