Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monr
4. máj 2010

samy, vitaj v klube 8 zubcov 😀 😀 😀

vendulacky
4. máj 2010

Tak konečně pár fotek i s plnou krásou v profilu 😀

My máme taky 8 zubů, kdo dá víc 😀

vendulacky
4. máj 2010

Jsou trochu na přeskáču, ale dlouho jsem nepřidávala, tak jsem musela sáhnout "do archivu" 🙂

a večer přidám dvě povedená videa 😉

aspi, markétka se činí, je to klevetilka jako emuš, až se KONEČNĚ sejdem, tak nás nepustí ke slovu 😀
jinak s tím pípáním kočárku 😀 😀 Kamča taky pípá, jenže je to fakt v konstrukci, ještě to nedala odkodovat, tak vyvolává paniku při každém nákupu 😀

ta tříkolka leonardo je vytuněná, mám na ní taky zálusk 😉

brusinka.pusinka
4. máj 2010

Vendy gratulka k zubákům a fotošky jsou nádhernéééé 😉

monr
4. máj 2010

krásne sú tie naše deťúrence, 😀

lucim
4. máj 2010

lu - to druhe chodiace dieta - teda pve - je predsa traky-maťko 😀
robim babovku, doteraz som kmitala okolo drobca. nejak bol mrnkaci, ale ukecala som ho na dobru naladu. 😉
traky, my uz o chvilu tiez vyrastieme z tenisiek, ale teraz ich neriesim, budu 2 tvarovane platenky, 1 liliputi a 1 sante sandalky (vybrala som ine, viac otvorene. ) z toho moze postupne vyrastat. a na jesen kupim u kamosky, pred chvilou volala a vravela, ze bude dovazat detske boticky a vyzivu. 🙂
mon pekna vaha super dievcatka . 🙂
tu je 16stupnov pod mrakom.

lucim
4. máj 2010

ven kraaaasne foto, vsak inak ani nemoze byt, ked je krasna emus 🙂 🙂 🙂 v tej fialovej ciapke je na spapanie a cmukanie.
a ked uz si tu, minule sme ta spominali - v akom prohrame mozeme najjednoduchsie skratit video? ty si na taketo macher. 😉

brusinka.pusinka
4. máj 2010

máme ové sandálky jen za 399 kč z 500kč měli v obchodě slevu 😀

lucim
4. máj 2010

brusi krasne 🙂

brusinka.pusinka
4. máj 2010

luci děkujeme 😀 😵

vendulacky
4. máj 2010

jo a ještě jsem vám chtěla napsat story....

koupila jsem si bavlněnou šálku nakonci ozdobenou plíškama, šálu vyprala a některý plíšky opadaly..tak jsem je sesbírala, že je jako přilepím. Položila jsem si je na stůl a ležely tam netknuté několik dní 😀 Pak jsem měla jednou emču na klíně a krafala přes skype, když tu náhle emča něco žvejká v puse a než jsem stačila zareagovat už ho měla v krku 😖 Chvilku jí dávilo až ho polkla...přešel mi mráz po zádech a hned zjišťovala co teď...tak že mám čekat na hovínko...emča kadí většinou jen ráno, tak jsem čekala do druhého dne a modlila se. Byl celek ostrej 1cm x 1cm velkej 😔 No a druhý den emča začala kadit a celá se oklepala (to dělá když je hotovo) Tak sundám plínu a tam nic..asi šel plíšek jako první a zatlačila ho zpátky, chudinka..tak jsem jí posadila na nočník, že se jí bude líp tlačit a za chvilku se vykakala...a začala preparace...pocit na zvracení šel stranou a já pitvala až jsem HO našla!! Děkovala jsem Bohu, že je venku a nic se nestalo...všechny plíšky letěly do koše (doufám, že je nevybere než vynesu pytlík 😅 ) Hrůůza... 😢

lucim
4. máj 2010

idem von....

vendulacky
4. máj 2010

děkuji za pochvaly, emče vyřídím🙂
No já si myslím, že jeden z nejkratších je právě v .avi....zkouším převést jedno krátké video do všech formátů co nabízí FF, tak uvidíme...ale u AVI je jisté, že to přehraje skoro každý přehrávač

vendulacky
4. máj 2010

Tak převáděla jsem klip v .MOD - nejmenší mi vyšlo 3GPP, pak FLP, SWF (obojí se převedlo automaticky do přehrávače KMP player), MPG, VOB, MOV (přehrává Quick Time), MP4, MKV (přehrává v DivX player), AVI a největší jsou do WMA a WMV...vidíš, tak avi je druhý největší.... 😨

vendulacky
4. máj 2010

ještě pro lepší přehled, od nejmenšího formátu po největší:
1. 3GPP
2. FLP
3. SWF (FLP a SWF se převedlo automaticky do přehrávače KMP player)
4. MPG
5. VOB
6. MOV (přehrává Quick Time)
7. MP4
8. MKV (přehrává v DivX player)
9. AVI
10. WMA a WMV
11. MOD (největší, ten jsem zkoušela zmenšit)

vendulacky
4. máj 2010

Tyto video formáty nabízí konvertor Format Factory...

lucim
4. máj 2010

ven vdakaaaaa, ale mysleli sme, ze ked to ma vela nudnych minut, tak ci sa to v niecom neda nejak zostrihnut, nejak lahko. 🙂

vendulacky
4. máj 2010

jáj tááák🙂
no jasně, v movie makeru 🙂 je to součást windows...já jsem tam stříhala videa, vkládala vizuální efekty, můžeš vložit hudbu, titulky...je to lehký. Co tam nechceš mít, tak to prostě ufikneš- v půlce, na konci, začátek,...
Ještě mám Video Deluxe (MAGIX), ten jsem dostala k něčemu jako příbalový cd-rom (asi k externímu disku), ten je taky dobrej, ale movie maker stačí...je taky ke stažení třeba na stahuj.cz

lucim
4. máj 2010

ked na mna bol movie maker aj tak tazky, alebo sme sa nepochopili. 😝

lucim
4. máj 2010

ven a z toho co si napisala vyssie, co vyplyva? ze nebudeme videa konvertovat do AVI ale do niecoho ineho aby mali menej bajtov?
a ten movie maker mozno este teda vyskusam, mozno len zoznamenie v prvom kole nebolo dobre. 😉

traktor
4. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 ven...ze ...je to lehky... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...nic s toho co si napisala....ja ti vobec nerozumiem 😀 😀 😀 😀 ...tak ked sa niekto bude nudit, nech mi to hodi do IP ale tak ako pre skolkara, dakujem 😉

zmurkaz
4. máj 2010

😀 😀 😀 😀 ...traky 😀 😀 😀

a ahojky - kočky 😉

traktor
4. máj 2010

😀 😀 ahoj zmurka 😉

zmurkaz
4. máj 2010

už ťa tu akosi nevídať tak ťasto .... 😅 😕 😨

lucim
4. máj 2010

caute babyyyyyyyyyyy 🙂
trakyyyyy 😀 😀 😀 skolkari vacsinou nevedia citat, to by museli byt obrazky, 😀

zmurkaz
4. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀

traktor
4. máj 2010

lucim...vsak aj obrazky mozu byt....ci kreslene...jedno...hlavne, ze pochopim 😀 😀 😀

zmurkaz
4. máj 2010

...som taká KO ... som vás kukla .... musím ísť OFF a spať ... pa 😵 🙄 😔

traktor
4. máj 2010

zmurka tym tasto 😀 ..si myslela mna?....ja som furt tu, ostro vsetko sledujem...len net je na ho.......len este netusi, ze z nim vydrbem....buduci mesiac ho vymeniiiiiiiiiiiiiiiiim...kon..tras sa 😀 😀 😀 😀

traktor
4. máj 2010

si KO bo si nas kukla? 😀 😀 😀 .....ze kašpirovsky ci jaky...očička sa vam zatvarajuuuuuu, uz ich mate z 😀 atvoreneeeee.....uz spis?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre