Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
11. máj 2010

je ale nasa je krajsia, vsak lucim? 😀 😉

inneska
11. máj 2010

ja som tiež pochopila, že akú mincu, a to bola minča 😀

ja som obyč milk nechcela do roka dávať...ale uvidíme, skúsim spraviť z neho papanie,ak bude chutiť, budem dávať, ak nie, tak nem..možno je to tým, že ten puding mu fakt nechutí(mal čokoládový, malinový, vanilkový) 😅

traktor
11. máj 2010

a mam pocit, ze tolke peniaze su pre tu znacku....

lucim
11. máj 2010

nyky ja rychlik? ja tu mam najpomalsi net na celom konovi 😀 😀 😀
sev ja som vedela , ze tam bude ta ferari, 😀 a ano traky , nasa je krajsiaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵

traktor
11. máj 2010

nam chuti len ten zlaty klas....

traktor
11. máj 2010

inak jogurty ..a take veci priam miluje

sevzuz
11. máj 2010

traky jasne
ale je pkena na oko 😎 ale chcem dat mozno 1/2 z ceny za trojkolku

lucim
11. máj 2010

inn ja to tiez do roka mam naplanovane, potom postupne do varenia mozem. 😉

nykyta
11. máj 2010

sevzuz tak trojkolka pekna,ale ferari neeee 😉 😉 vysvetlenie:ja fandim mclarenu takze ferari neeem 😝 😀

lucim
11. máj 2010

a teraz vam prezradim, ze ja som tu sms citala 4x, kym som to pochopila, lebo aj rozok som si precitala ako roztok ... tak som dumala, ze co to do nej pichli. 😀 😝 😝
puding robim zlaty klas aj ja. a nehovorte o nom, dostavam nan chuuuuut. 😝

traktor
11. máj 2010

😀 😀 😀 😀 a ja som bola radsej ticho...bo ze co...budem za este viac blbu...a tu kukaj....nikto to nepochopil 😀 😀 😀

inneska
11. máj 2010

sev...je to predražené len kôli značke 🙄

nyky...aj ja som skôr na strieborné šípy 😉

lu..plán máme,len či nám vyjde 😀

sevzuz
11. máj 2010

ale my sme cervenosirny nyky chapes, trnava.... aj kocik mame cerveno cierno sedy!
ale nie ja mam radsej cervenu ako modru ale macko je fakt perfektne vystaylovany na tej vasej 3kolke

lucim
11. máj 2010

nyky ja zasadne ferari nefandim, aj ked tam uz sumacher nie je. 😀 a ked sa mi furt kazdu sezonu soferi pendluju po stajniach, tak nefandim stajniam, ale jazdcom ... trebars taky hamilton. 😉

sevzuz
11. máj 2010

ja som si tu mincu precitala este raz a potom mi to doplo, ale tiez mi zavity tocili ze dovidenia

nykyta
11. máj 2010

sev ale tolke peniaze by som nedala ved je to len na chvilu 🙂 ked zacal macko akoze chodit tak kasle na nu a davaj po vlastnych,alebo ho nesiem a tlacim ju pred sebou 😀 😀 😀 no fakt na porazenie 😉 dufam,ze luki si ju uzije viacej 🙂

sevzuz
11. máj 2010

lucim ale hamiltonovi asi nie kvoli vysledkom fandis, ci......? 😎 😎 😎

sevzuz
11. máj 2010

nyky ved prave rozmyslam ci nam to vobec treba ci radsej potom buduci rok nekupit bicyklik

raona
11. máj 2010

inn u nas nechutili ziadne prichute pudingu okrem vanilkoveho 😉
ze minca minča, sak to by ma nenapadlo 😀 😀 😀 😀

traktor
11. máj 2010

ja nefandim nikomu, som divna? 😕 ...ja vie, ze som 😀 😀 😀 😀 😀 ze taky ukaz...len raz za 100 rokov sa narodi 😀 😀 😀 ....a trojkolka, ..my sme si uzivali aj odrazadla, aj trojkolku a od 3 rokov aj bicyklik s pomocnymi kolieskami...mozno tym, ze sme na dedine a nic tu take pre tie deti nie je...tak preto....

nykyta
11. máj 2010

sev uz chaaaaaapem 😀 babulky ja zasnem vitajte v klube striebornych sipov 😀 😀 😀 sev a ta modra to mm kupil 🙂 ja by som mu kupila inu farbu,ale to by ma poslal kade lahsie 😀 😀

lucim
11. máj 2010

sev nas matino si zatial trojkolku velmi vychutnava, vydrzi v nej v pohode ovela dlhsie ako v kociku, , ked trebars aj kecame u susedov v altanku, on si sedi vo svojom, nechce sa plazit popod stol a oplieskavat si hlavicku, povorim po dvore, odplasime psa (uz sa schovava, bo ho nahaname) , snazi sa dociahnut na zem, este ze to ma aj popruhy, trubi, stlaca mobil, bavi ho to tam.
a formula - vlastne ani neviem tento rok, aj ked s drahym sledujeme, ja stratim pozornost a uz ma to tak neberie, tak vlastne ani nie som tohto roku uplne v obraze a nadsena..,.
bicyklik bude first bike. 😉

sevzuz
11. máj 2010

traky nie si ja nefandim, ja mam len rada farebnu kombinaciu cervena cierna, aj mimo toho ze moj manzel je futbalovy fanusik

inneska
11. máj 2010

ach tá diakritika 😀 😀 😀

nykyta
11. máj 2010

trakus neboj nie si divna 😉 aha tak hamilton ten co kosi sem tam travnik 😀 😀 a popri tom mu odpadne aj koleso 😀 😀 ten s tou zltou prilbou 😀 krasavec by mohol zacat aj lepsie jazdit 😠

lucim
11. máj 2010

zajtra napisem brin , ze nam dala celovecerny rebus. 😀 😀 😀 😀

traktor
11. máj 2010

lucim aj nas matko si trojkolku uziva, bola to dobra volba..kocik po dedine uz nepouzivame..len do mesta, lebo vtedy potrebuje aj spat...po trojkolke budememat krasny byciklik, sme zdedili, krsna kupila pre vnucatko a maly nie je byciklikovy tip...tak sme dobre obstali 😉

sevzuz
11. máj 2010

ked mi nemame po kom dedit☹

sevzuz
11. máj 2010

len kazdy po nas dedi, aj ked ma to tesi ked pomozem, ale co nas luki 😔 😔 fnuk fnuk

lucim
11. máj 2010

nyky 😀 😀 😀 ty si ina sledovacka, ja uz som nejak mimo. ahaaaa, uz viem, posledne nedele sme sa furt niekde flakali, tak asi preto. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre