Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ozi
18. máj 2010

Ahojte babule 😉

všetkým oslávenčekom prajem všetko naj!!! 😵 😵 😵

ja mám hlavu ako sud, chytila som nádchu a bolí ma gebuľa 😝

baby poraďte, ak môžte, Saška si urobila chodítko zo Samkovho odrážadla, chytí sa jednou rukou za sedadlo a druhou za volant a tak to tlačí pred sebou, vždy sa bojím, že sa cez to prevalí, tak som rozmýšľala, že jej kúpim chodítko,

napríklad niečo takéto http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=4464...

mm mi hovorí, či to nebudú vyhodené peniaze, máte s tým nejaké skúsenosti? 😕 😕 😕

nykyta
18. máj 2010

ale nie neboj neposlem ved by som bez neho zahynula 😕 😕 macika nedam nikomu 😎 😎 😎

traktor
18. máj 2010

klara to je tazke povedat...cim mensi rozdiel tym sa deti vedia spolu lepsie zahrat...zas ked je väcsi ..tiez to ma svoje plus...nase baby si matka doslova uzivaju...je to tazko povedat..vsetko je aj v povahach deti..a v tvojom zorganizovani si..

traktor
18. máj 2010

nyky vsak sa posli spolu s nim...bude nam veselo 😀 😉

lucim
18. máj 2010

acer co si tam este objavila okrem satiek, pochval sa? 🙂 🙂 🙂
samy, aj u nas su kusky vo finalnom vyrobku, to je normalne ...... a chcela som ti volat, zajtra ti asi zavolam, asi uz necitas, som ta citala uz cez vikend u annyg a ti nasi drobci su fakt nejaki prepojeni, aj s tym jedenim, musime o tom pokecat. 🙂
matka uspat bol dnes boj, nooormalne som dnes zmenila ton, ked sa mi niekolky krat zase stveral po zabradli na posteli, bola som tvrda a on zliezol, sadol, cakal, pritulil sa .... mi bolo tazko na srdci, ale vydrzala som to, skludnil sa, privinul sa ku mne a zaspal. achhh. 😕 😵

nykyta
18. máj 2010

ajoj ozi 😉 no pekne,ale neviem ci mm nema pravdu 😉 😉 chuda moje chorucke nech si cim skor fit 😎 😎 😎

acerka
18. máj 2010

lucim dala som linky co so vynurila 😀

traktor
18. máj 2010

ozi podobne sme mali...je to super...rad s tym chodil, rad sa hral s tym hracim pultikom

nykyta
18. máj 2010

lu ty si zvysila hlas 😕 😕 😕 😕 hlavne,ze to zabralo 😉 aj ja som vcera zvysila,ale macko ma vysmial 😀 😀 😀

traktor
18. máj 2010

acerka ukazalo milen to prve..tie dalsie 2 nie...ale to prve je krasne 😉

acerka
18. máj 2010

hmmm...ja ked kliknem ide to ...asi sa to stratilo po ceste 😅

lucim
18. máj 2010

acer jo jo, uz to pozeram, krasnucke 🙂 🙂 🙂 , len ten moj pomaly net, kym precitam a napisem, vy uz ste inde ... 😠
ozi, my mame podobne choditko, matko sa s nim hra so vsetkych stran, sa smejem, ze je ako automechanik, z dola kolecka, spredu hudbicky, hracicky, a aj s tym chodi a uz to dviha aj do vzduchu. mame z mmb, za par euraskov.

ozi
18. máj 2010

baby dík

traki a už to nepoužívate? Koľko to používal? 😕

Nyky dík, ja vždy musím niečo chytiť, keď je takéto počko 😝 , no hlavne, aby to deti nechytili 😖

traktor
18. máj 2010

vam ukazuje vsetky tri? 😕

nykyta
18. máj 2010

traky ja by som sa s radostou poslala,ale mm by mi odlepil znamku 😀 😀 sak to by som mu nemohla spravit co by robil bez nas ☹ ☹ ☹

lucim
18. máj 2010

prve som pozrela, dalsie ani mne nejde. nejaka zahada. 🙂

traktor
18. máj 2010

acerka nepouzivame, kedze uz chodi..tak somto predala..kupila som pouzite za 10 eur a za 10 aj predala..a pouzivali sme 2 mesiace

nykyta
18. máj 2010

traky nem 😕

traktor
18. máj 2010

acerka ani to posledne co si teraz dala mi neukazuje,,ukazuje mimibazar ale vselijake inzeraty..

acerka
18. máj 2010

my sme kupili klasicke choditko, kedze sa tvaril ze nebude 4nozkovat a hned po tyzdni co v choditku len tak stal, lebo nevedel co s nim sa rozhodol, ze teda bude 4nozkovat ...a uz aj po schodoch lozi sam 😝 😀 😀

traktor
18. máj 2010

a nemalo byt acerka nepouzivame uz ale ozi 😉

acerka
18. máj 2010

hmmm mam napad...momentik 😉

klara_klara
18. máj 2010

babky a uz niektore vase babo chodi? nas zatial len stvorkuje a postavi sa na nozicky a ked ho drzim dava kroky? mm vraj chodil uz v 9 mesiacoch a tak sa mi to zda skoro.

lucim
18. máj 2010

nema poruchu mmb? furt to hodi na uvodnu stranku 😠

traktor
18. máj 2010

aj ja som kupila normalne choditko najprv ..sedel v nom asi 2 x a som si povedala, ze vyskusame ako mu to pojde aj bez choditka...som bola zvedava, lebo vsetky 3deti boli v chodaku a skoro zacali chodit...a tak matko v chodaku nebol a aj tak skoro chodi 😉 ...a to odrazalo ci co to je..je fakt super... 😉

klara_klara
18. máj 2010

my sme tiez zo zaciatku chodili v chodaku ale potom nam zacal strasne spickovat tak sme prestali a zacal lozit a teraz stvorkuje

acerka
18. máj 2010

som to poriesila takto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre