Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
25. máj 2010

rao, nam prespatie mimo funguje, pokial dostaneme velku postel a kludnu miestnost.

inneska
25. máj 2010

som si odskočila na fejs 😅

inneska
25. máj 2010

u nás je to zajedno, kde spíme...budíme sa furt 🙄

babyzuzana
25. máj 2010

jeeejda idem umyt riady a tu sa zatial zletia vsetkym moje stare zname 😉
a to bude ako stretko BA v PN???? 😀 😀 😀 😝 😝

majkas
25. máj 2010

@lucim tak aj ja skusam 🙂

@raona hej zvlastne ale mam spala u svokrovcov lespie jak doma a to sme boli uz 2krat takto u nich a ja vtedy spala dobre

@zaba2707 hej este kojime, a torticky som ti poslala

lucim
25. máj 2010

sikulky 🙂

raona
25. máj 2010

@majkas zeby sa bala svokrusi a tak radsej spala?!!?? 😀 😀 😀

zaba2707
25. máj 2010

bambule dnes konciiiiim ja by som vydrzala ale oci mi strajkuju 😀 idem hodit sprch a suuuup ho k mm a k fifikovi do vecnych lovist, vsetkym vam prajem krasnu dobru spokojnu prespatu nocku a detickam posielame obrovsky cmuk 🙂

babyzuzana
25. máj 2010

mno a s nasim spankom, odkedy som pred mesiacom objavila Nutrilon tak prespime celu noc... ale s asi 4 zobudeniami sa do pol noci, to staci len pomojkat, dat dudel a v noci do 5 asi este 2x a o 5 je chudatko zblbnute, ze chce vstavat a ked prepasiem dobu rychleho presunu Davida ku mne do postele tak je zle a mame rano, lebo ho uz neuspim...

zaba2707
25. máj 2010

majik dakujem zajtra to obkukam 🙂

zaba2707
25. máj 2010

tak dobru nocku zajtra sa tu hadam ukazem z prace ma prist ext. uctovnicka a mame dorabat este nejake veci z ucta tak dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nocku

raona
25. máj 2010

zabi, bru noc..
luci, no vsak som rozmyslala, ci jej tam mam vziat prenosnu postielku, alebo ju necham s nami spat.. len problemos je to, ze mm chce ist na akciu z roboty, ze ako aby sme tam spolu sli a ze malu nechame spat u jeho rodicov a svokrusa na nu dohliadne, len neviem neviem, ja mam obavy, bo ked mi aj zle zaspava, aj sa budieva, tak mam obavy, ze ja z tej akcie budem viac odbehovat, ako sa bavit...

ale zas, napr. ja ked idem z domu a strazi ju mm, tak mu zaspi rychle a spi pokym nepridem 😀 😀

majkas
25. máj 2010

zabka nemas za co

rao mozno 😀 😉 aj ked ja mam dobru svokru

idem aj ja do hajan, vsetkym dobu nocku

papa

lucim
25. máj 2010

idem to spisat, opravujte, dopisujte sa :

°°°°°°°°°°°°°°°°°°° stretko PIESTANY °°°°°°°°°°°°°° 12.juna 2010 °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
kde: kupelny ostrov
kedy:

kto:
Lucim + Matko
sevzuz + Lukasko
nykyta + Macko
Zmurka + zuzinka + Jurasko
Raona + Sarinka
Inneska + Ericko
Babyzuzana + Davidko
Riuska + Alexandra
Zabka + Fifko
Majkas + Tamarka

dobre pisem? 🙂

zaba2707
25. máj 2010

@lucim vynikajuuuuco moja ale uz tu nie som papapappapa

babyzuzana
25. máj 2010

ozik, toto stretko sa riesi aj s noclahom?

a najprv som citala, ze "kupeny" ostrov 😀 ccc ja ze uz ste tu spojili evraaace julovky a kupili pre nas ostrov kde sa budeme stretavat 😀

lucim
25. máj 2010

rao skus jej priblizit podmienky co najviac ako mate vy .. ak sa jej dobre spinka v postielke, tak ju radsej zober.
dobruuuuuuu majak zabi. 😵 😵 😵

lucim
25. máj 2010

zuzi neeeee, stretneme sa, pokecame na luke na dekach, decka si polezu a ideme domkov. od blavy to mas 83 km, max. hodinka cesty. hladni este nieco cestou ulovia, maju tam novy aupark.
davas nutrilon? este kojis? ja vecer prikrmujem s Hami, akoze prespi od 9 do 8, len tych cucani je este dost po tretej .

inneska
25. máj 2010

@zaba2707
@majkas dobrú nocku babulky 🙂

raona
25. máj 2010

Luci, dobre pises, myslim 😉
do cca druhej v noci, spi v postielke, a potom ako kedy, ked kojim, dakedy zaspim a potom spi s nami, a inokedy zas, ked nakojim, zaspi, prelozim 😉
ale asi vezmem tu postielku, aspon nespadne z postele keby svokra tvrdo zaspala 😀
maji, ja tiez mam dobru svokru, ale to vies, mama je mama, svokra je len babka, tak ktovie ako to mala bude prezivat 😀 😀 ale vsak hadam to nejak zlvadneme.. 😉

raona
25. máj 2010

takto si momentalne teraz.. 😉
len neviem kto ju prelozi 😀

inneska
25. máj 2010

ja budem v PN o 13,15h 😎

jaj, som sa postavila od pc...smer wc, ledvo som došla, hotový galimatiáš 🙄 som včera dostala ms...začala mi chodiť 5-7 dní skôr ako obvykle 🙄

inneska
25. máj 2010

@raona zaparkuj kočík vedla postele 😀

raona
25. máj 2010

inn, tak ja to mam naopak, ja som dostala v nedelu, tak vitaj v klube 😉 😉 ale mne zacala chodit o 5-7 dni neskor.. 😉

raona
25. máj 2010

tiez ma to napadlo inn, len ho budeme musiet hore schodami vyniest.. 😉

babyzuzana
25. máj 2010

No pred tym mesiacom ako som objavila ten nutrilon a dala mu ho 1x na noc a prespal ju tak sa mi samozrejme prelomila moja vydrz a psychika a uz som mu ho davala vecer a mlieko islo do kelu... ako este si ho davam na prsnik, ale uz to nie je kojenie, ved v podstate uz ani nemam kedy kojit

lucim
25. máj 2010

inn to som isla napisat ja, suhlasim, kocik k posteli, neprekladat, prikryt tenkou deckou. 😀 😀 😀 😀
inn 😒 a cas ukladam do hlavy, termin stretnutia bude kusok po tom. 😉

lucim
25. máj 2010

zuz ja kojim furt, lebo to moje trdlo nechce jest nic ine, vymysla, odmieta, len zobne, je vlastne skoro len na mlieku. obcas ma svetle chvilky... tak som rada, ze este tecie. 🙂

raona
25. máj 2010

ja tiez vacsinou kojim, teda, nasa papa aj prikrmy ale ona si aj miesto caju pyta prso 😀 😀 a napr. ked spapa obed, zapije cajom ale o nejaku hodku hodku a pol vypyta este cucnut.. no co jej poviem ze nedam??!!! 😀 😀

babyzuzana
25. máj 2010

tak to vam zavidim, lebo mojmu som tiez takto chcela davat, ze nech sa len napije trosicku a uz sa mu s tym zrejme nechce babrat 😉 ako dakedy ze musel dudkat aj 10 minut kym daco kaaaplo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre