Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
2. jan 2010

lucim, vedje fajnucky, okruhlucky. 😵 a robi si zasoby ako spravny macko- vedje zima, potravy nikdy nie je dost 😀 😵

lucim
2. jan 2010

traky ale ja ho musim nosit na rukach 😀

jeeee este jedna strana a bude tisiiiic.

aspine
2. jan 2010

lucim no jo pres hlad proste vlak nejede 😀

holky jeste tahle stranka a je tu tisicovka! 😵

jeee tady uz se chodi 😅 no jo a kdo jinej nez erik! 😀

aspine
2. jan 2010

lucim 😉

traktor
2. jan 2010

lucim ale vies ake ich budes mak krasne dlhe 😀 😀

lucim
2. jan 2010

aspi 😀 😀 😀

lucim
2. jan 2010

traky ruky ci kozy? 😀 😀 😀

traktor
2. jan 2010

za rucky smeuz i my skusali.ale moj chrbat nesuhlasil, tak sme to nateraz zatrhli 😀 a jeden dodatok, na chodak nam sada prach, vobec nam ho netrebalo.po prve ani v nom nechce byt, a po druhe, je dost aktivny aj bez neho.

traktor
2. jan 2010

ty ho vlacis na kozach? 😀 😀 😀 tak vtedy aj kozy... 😀

inneska
2. jan 2010

aspi...ono to chodenie ešte neni, aby sme nezačali chodiť ako poslení 😀

luci...a už spinkáte? aj mne sa erik zobudil po po hodke aj čosi...mal kašu na dobrú noc, docucal sa mliekom..po zobudení sa zase docucal a ožil, sťa by vypil redbull..tak mi tu teraz vymýšla a pluje kade lezie, aj na mňa pluje 😀

lucim
2. jan 2010

matko je stastny ked stoji, len tak zo strandy som s nim presla asi 5 krokov, ale to sme sa len s tatinkom blaznili. 🙂 ale uz ani do sedu nechce, rovno, ked mu podame ruky, tak sa taha do stoja, potvoracik.

traktor
2. jan 2010

a in za rucky- aj erik pri tom tak vysti?matko neskutocne a preklada tie nozky ako daky .,.pijak 😀

inneska
2. jan 2010

traky...nad prilbičkou som aj rozmýšlala, dnes erik sedel a bách ho dozadu sa prekotil ako polienko...bolo plaču 😅 ale stojí vyše 30€, čo mi príde dosť 😒

traktor
2. jan 2010

in presne.- este moze byt tak , ze ty najvecsi lenivci nas predbehnu a budu skoro chodit, rozpravat a budu mat zuby. 😀 😀

lucim
2. jan 2010

inn matko mi robi kazdy den prekvapco, ze kedy zaspi ... od vianoc snad ani raz rovnako nezaspaval a nevstaval ... uz som myslela, ze tych jeho 23 je jeho nocny cas a 9 budik a nene ... vcera vstaval o pol 12, dnes zaspal o 22... ???

inneska
2. jan 2010

luci..aj erik, ide rovno do stoja...čo bude sedieť, ked môže stáť 😀

traky..nie nevíska(či nevýska?? 😕 )pri tom, on celkovo nevíska...on skôr začína hlásky ako de, je, aje...som rada, že sa rozkecal, lebo ešte asi týždeň dozadu bol skoro stále ticho 🙂

traktor
2. jan 2010

to sa aj nam obcas stane.- sedi a ze a lahnem si a taka supa- taze to zatial istim vankusom asi v takom mieste, kde by priblizne dopadla hlavicka- a prilba- no neviem, ked matko si aj ciapku taha dole- tak ci by ju vobec chcel, a moje deti ani jedno nemali prilbu, oni sa postupne aj padat naucia, neboj

inneska
2. jan 2010

luci...my máme len ránne vstávanie rovnaké o pol 9..inak zaspávanie cez deň a ečer je úplne rozhodené...

traky...je to taká penová prilbička..neviem to nájsť, som si zabudla uložiť link 🙄 ale asi vydržíme aj bez toho 🙂

lucim
2. jan 2010

inn ako ta tak citam, tak nas matko to berie z opacneho konca, keca (po rodicoch) o dusu stale a chodenie az po jazykovych kurzoch. 🙂 na vecer posledne dni sa na mna vyvali, pozera niekam do stropu a recniiiiii, piska, vyska, alebo sa mi zaprie za stehno a ako z recnickeho pultu. a jasnacka ze slinta. 🙂

traktor
2. jan 2010

ja viem, som to videla uz davnejsie, jedna to ponukala na aukci 😉

traktor
2. jan 2010

tak sefiku, mame buduceho prezidenta- hura, hura, hura 😀

traktor
2. jan 2010

joj a som sa zabudla opytat, kamoska zhan aod ruky lehatko fisher, ked niektora chce predat alebo vie o niekom dajte mi vediet,dik

aspine
2. jan 2010

o zaspavani mi ani nemluvte....vcera nechtela spat ani nahodou....nakonec usla az kolem pul jedny 😲 pred tim jsem mm poslala aby s ni sel usnout (stejne spi u telky) do loznice a kdyz jsem tam za pul hodky prisla tak mm spal a mala si vedle nej povidala a hrala si s hrackama 😀
ale dneska kvuli kakani usla az v deset, ale oproti vcerejsku super 😉
tak schvalne co bude zitra 🙂

teda jsem si pujcila DVD a to je taaaaaakova kravina ze to snad ani neni mozny 😲 😀

traktor
2. jan 2010

a

traktor
2. jan 2010

b

traktor
2. jan 2010

c

traktor
2. jan 2010

d

traktor
2. jan 2010

e

traktor
2. jan 2010

f

traktor
2. jan 2010

g

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre