Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
7. máj 2010

...babule ... akosi ma to zmorilo ... idem off

Nyky ... držkajte sa .... budem na vás myslieť ....a uvidíš - bude to OK 😉

zmurkaz
7. máj 2010

šak som jak buran!
... a všetkým dobrú nocku 😵 😵 😵 😵 😉

brusinka.pusinka
7. máj 2010

Zmurky sladké sníčky všem u Vás 😉

ozi
7. máj 2010

adka, vitaj

veru v nedeľu sú u nás preteky lezúňov, ale pokiaľ som dobre videla, tak treba spĺňať vek 7-10 mesiacov. Ale ktovie, či to znamená do ukončeného desiateho mesiaca alebo môže byť aj desať a niečo 😕

pýtam sa len tak, mne nehrozí tam ísť a už vôbec nie pretekeť, len ma to tak napadlo.

zaba2707
7. máj 2010

dobru zmurky

zaba2707
7. máj 2010

idem aj ja do hajan, vyaukciovali sme nove gatuse na traky pre fifca a spokojne mozme ist 🙂 tak zajtra nakuknem ci sa nenasiel niekto na tu milu

vsetkym prajem dobru nocku a sladke snicky papapappaa

adka12
autor
7. máj 2010

Ahoj Ozi, no o tom veku viem, však pôjdeme a uvidíme, či budeme aj súťažiť....

nykyta
7. máj 2010

dakujem kocenky za podporu 🙂 🙂 bola som teraz za nim dal si vodicky a dala som mu aj panadol,lebo mozno ho trapia aj horne zubky ☹ zmurky dobru 😔

nykyta
7. máj 2010

zabka aj tebe dobru 😔 😔 mozno pojdem aj ja hore do brloha aspon budem blizsie k mackovi 😔

brusinka.pusinka
7. máj 2010

ŽABKA SLADKÉ SNÍLKY 😉

nykyta
7. máj 2010

tak idem aj ja off 😔 mm uz spi tak idem aj ja dobru nocku 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 zajtra podam spravy 😵

brusinka.pusinka
7. máj 2010

Pa Nykyt a klidnou noc oběma 😵

ozi
7. máj 2010

nyky, hlavne, aby nezvrackal, keď sa aj bude budiť, to neva, to je podvedomie, ale všetko bude ok 😵 , ráno sa ozvi...

adka, ja som rozmýšľala, že pôjdem kuken, ale, keď ja tam nerada s deťmi chodím...a ešte k tomu máme návštevu, takže nič, ale detičky budú určite zlaté, aj keď mne to pripadá také divné, keď sa musí niekto tak ísť s dieťaťom predvádzať, ale to je môj názor, ja by som deti vypustila na vzduch a tam nech si vyvádzajú, toto je pre mňa jedna veľká komercia, smutné, že s malými deťmi. Ale samozrejme je to každého osobná vec a ja to neodsudzujem, len ja by som toto ee... 😕

ozi
7. máj 2010

nyky, dobrú, budeme na vás myslieť, ale všetko bude fajn... 😉

vinka
7. máj 2010

Zmurkaz ešte len budú o týžden v Trnave plavecké preteky.Zajtra má v SNV.Tak ideme skoro ráno tam. 😉

vinka
7. máj 2010

Teraz som sa tu deostala a tu s už asi spí čo? 😒 No kto neskoro chodí sám sebe škodí 😒

brusinka.pusinka
7. máj 2010

Vinka já nespímmmmmm 😉

vinka
7. máj 2010

No aspon niekto 😀 😀

vinka
7. máj 2010

čítam dodatočne čo ste popísali. 😉

ozi
7. máj 2010

ani ja...

no asi idem oslavovať, môj syn prečítal svoju prvú knihu v živote a normálne ho to bavilo, kniha má 100 strán a on to prečítal od stredy poobede 😕 😕 😕 , normálne nechápem 😅

brusinka.pusinka
7. máj 2010

Ozi tak velkou pusu čtenářovi a dalších 10000knich k přečtení 😉

ozi
7. máj 2010

dík, no aspoň bol chvíľu ticho, lebo jemu sa ústa nezastavia 😝 , budem ho v tom podporovať auž zajtra na jeho žiadosť ideme do knižnice požičať ďaľšiu 😉

vinka
7. máj 2010

Ozi a čo za knihu čítal?Môj syn bežne číta ale také pre mna prisprosté.Ale jeho bavia 😀 😀

vinka
7. máj 2010

Ozi to aj môjmu synovi sa ústa nezastavia 😀 😀

brusinka.pusinka
7. máj 2010

a z mojeho slovo páčit heverem 😀 ale čte pořád od té doby co se naučil miluje knihy asi je po mě 😀

ozi
7. máj 2010

čítal Dračie srdce, to mu tam odporučili, a čo som videla, tak je to také na jeho vek, plné záhad a vymylených somarín 😀

základ, že čítal, sa teším 😵 , brusi u nás sa ale nevedia zastaviť nikomu, tak si vieš predtaviť, čo to je? A už aj malá sa pridáva 😕

brusinka.pusinka
7. máj 2010

Ozi tak já ti vyfasuji špunty do oušek kdybys někdy potřebovala a dovedu si představit 😉

vinka
7. máj 2010

😀 😀 😀 Ozi tak toto si viem plne prčdstaviť lebo mne huba tiež mele celý den a zo synom s niekedy hádame tko bude rozprávať 😀 😀
No kniha akurát pre neho.Také veci podobné číta aj môj lajdák 😀 A záhady a podobne 😀

majkas
7. máj 2010

kuki kuk 😵

karamelke velka gratulacia leti, je uzasna 😉

nyky, my sme sa tu este asi nestretli ale drzim aplce aby bolo vsetko OK, ako pisali baby asi bude tato noc trosku horsia ale urcite to zvladnete

zabka ja som rozmyslala ze by sme sli ale potom sme to zavrhli, ze nebude kde parkovat a pod tak sme sa boli prejst v sade J, Krala dneska a zajtra ma asi caka aspon jedno okno 😖 🙂

a este gratulka k meninkam vsetkym monikam 🙂

brusinka.pusinka
7. máj 2010

Majka děkujeme 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre