Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

babyzuzana
18. sep 2009

my tiez uspavame, ale mam 4 ruky, tak pohoda
pikos: dnes nespi od 1 (dve 20 minutove zdriemnutia na maminych rukach nepocitam) 😀 a to som si myslela, ze okupeme a bude tvrdy.... 😖

majkas
18. sep 2009

my spime cca od 20.30 🙂 inac sa nam stava z nasej Tamarky mala vybitacka, doteraz krasne zaspavala sama v postielke a posledne dni len mrnci a mrnci aby sme boli pri nej ked zaspava. ked tak nad nad postielkou stojime tak je spokojna 🙂
vcera som ju uz ignorovala, pokial to nebol plac ze vypadol mi cumlik, lebo ten vzdy pre istotu dojdem dat do pusy a dneska ho uz vypluvala narocky!!! 😀 som ju pozorovala od dveri tak ze ma nevidela 😀 nastatstie dlho ju to nebavilo a zaspinakala 🙂

fibi
18. sep 2009

baby bratislavčanky, nechcete chodiť na tanec s bábätkom v šatke? 😕

lucim
18. sep 2009

uz som tu ... len sa este hram farmville na facebooku 😝

majkas
18. sep 2009

fibi nemame satku ☹

babyzuzana
18. sep 2009

drahy mi doniesol marlenku z českéééé zeměě tak sa krmim

fibi
18. sep 2009

na tanec požičiam 🙂 aj iný nosič môže byť 🙂

majkas
18. sep 2009

ja pcham do seba piskoty s bananom na sparatku namacane v cokolade 😉 som sa dneska akoze nudila tak som zliepala dokopy 😀

inneska
18. sep 2009

umývala som riady 🙂

my spíme od 20h 🙂

majka...ja tiež na erikovi posledné dni badám, že nič mu nieje a aj tak mrnčí..prídem k nemu, zaškerí sa a je dobre..proste chce moju pozornosť 🙂 a kde bude ukladať peniažky?? resp. ako? sporenie, knižka.. 🙂

babyzuzana
18. sep 2009

fibi: to uz co nevymyslia?

inneska
18. sep 2009

zuzi a nespal by davidko, ked si k nemu lahneš a tak ho uspíš a budeš spať pri ňom?? mne to tak zatial funguje...aj dnes sme spali tak 2x asi po hodinke...trochu pospal aj on a aj ja som sa vyspala 🙂

majkas
18. sep 2009

fibi a kde to je a kedy? ked pozicias tak mozno by som sla
nemame sice ziaden nosic, chceme kupit len sme sa este nerozhodli ze ktory

lucim
18. sep 2009

ja zapijam zlate oplatky kavove mliekom. 😝

fibi
18. sep 2009

babysus: tak deti sú dobrý biznis...plávanie, fitlopty,...

beruska113
18. sep 2009

Baby, pomóc, ja som uplne nemehlo. Neviete mi poradiť akomám zmenšiť fotku, aby som si ju mola uložiť sem?

inneska
18. sep 2009

ja furt pchám do seba tie čoko jogurty...som zvedavá, kedy sa ich prejem 😀 a ešte sú aj teraz v akcií 😀

fibi
18. sep 2009

v lamači v utorok www.oblacik.sk

lucim
18. sep 2009

berus v akom programe otvaras fotky?

inneska
18. sep 2009

inak toto je super programček na zmenšovanie 🙂 http://www.rw-designer.com/picture-resize-cz nainštaluješ, vložíš foto, a za pár sekúnd máš zmenšené kopiu fotky v menšom formáte v tej zložke ako originál 🙂

majkas
18. sep 2009

babyzuz tak ako pise inneska aj my spinkame rano, lebo sak co budem robit uz o pol 7 ked sa zobudi? trocha skoze pokecame, prebalime a dam si ju k sebe na postel, tavrims a ze spim a mala zvycajne este zaspinka

inn asi jej to dame na ten 3rocny terminak s 3,1% p.a. co ma teraz vubka. som to trosku konzultovala s kolegami ze preco ponukaju banky teraz taky vyskoy urok (aj ine maju 3%), ked normalny rocny term je okolo 1 %, tak banky si potrebuju udrzat peniazky co tam ludia nanosili kvoli euru a teraz im koncia tie predchadzajuce termy. predpoklad rocnych vynosov o rok je cca 2% takze sa to oplati a kedze to budu tamarkine peniazky tak mi nevadi ze to tam zavrem na 3 roky

inneska
18. sep 2009

u nás otvorili nové MC bambulka(staré zrušili asi rok dozadu) 🙂 jedna koníkovka posiela pozvánky..tak tam musím ísť kuknúť 🙂

beruska113
18. sep 2009

lucim a lahšiu otázku nemáš? Sťahuje to image transfer a toť vsio čo viem. ☹

Inn,
idem skúsiť, bo ma už vykotí. Vy pridávate jedna radosť a ja stále ružová, bez fotky

majkas
18. sep 2009

fibi lamac je strasne daleko od nas, zatiala si netrufam s malou sama autom kedze ona nema rada autosedacku 😒

inneska
18. sep 2009

majka...super 😵 😵 ja už pár dní tiež uvažujem nad tou knižkou 🙂 máme nejaké euráčiky od babiek, dedov 🙂 tak nech to nesušíme doma 🙂

beruš..kebu nemám doma chlapa ITčkára, tak som taká istá ako ty 😉

lucim
18. sep 2009

berus 😀 stiahni si to co pise inneska.

inn my mame ten detsky ucet v csob slonik- bez poplatkov.

majkas prespekulovane- pekne ulozene. 😉

majkas
18. sep 2009

inn to neni knizka, ale terminak, nedostanes do ruky knizku ale zmluvu o term, ucte. a ked mas nahodou internetbanking vo vubke tak si to tam mozes sledovat

alexarisko
18. sep 2009

No caute pusky, tak ako? zajtra sa vidime?

beruska113
18. sep 2009

Inn,
tak taká jak ja určite nie. Už som to stiahla, ale neviem to dostať na tú ikonu. No horor, hanba jak sviňa.

Lucim,
ty to ako zmenšuješ?

majkas
18. sep 2009

jaj to uz je zajtra to stretko? ja som na to uplne zabudla... 😎

inneska
18. sep 2009

luci...spomínala si toho sloníka, ja som z čsob zdrhla 😀 tak som snorila vo vubke a našla túto detskú vkladnú knižku 🙂 hlavne, že budú peniažky uložené 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre