Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
13. okt 2009

majkas...my máme už z porodky...
Inn...len aby bola nožička oukej...obkladíky, jahôdkové nurofeníky 🙂

inneska
13. okt 2009

josi...tak hod do placu, čo je to za značku tá stolička 😉 nech aj my popozeráme...prípadne sa inšpirujeme 🙂

lucia32
13. okt 2009
josifek
13. okt 2009

Inesko je to tato verze jen máme jiný potah 😉
http://www.baby-toys.cz/detail.php?zbozi=1230575

josifek
13. okt 2009

Lu ta je jak bonbónek 😉

lucia32
13. okt 2009

jj, cukríček, prasiatko...už má veľa mien 😀

inneska
13. okt 2009

lu...obkladíky máme 🙂 a naty je ako z cukru, bábika maličká 😵 😵 😵

josi...vdaka, poobzerám ju, možno sa aj my ulakomíme 😀

josifek
13. okt 2009

Inesko je uplně skvělá a dá se i polohovat podle stolu může být i u konferáku 😉 jsme s ní nadšení 😀

majkas
13. okt 2009

sorry som si bola spravit bielu cavu

luci Naty je zlata cela ruzova, ozja jak cukrik uz len spapat 😉

inac k tym obkladom po ockovani, nasa doki nam vyslovene zakazala preventivne opatrenia, povedala ze to mame davat az ked naozaj opuch vznikne lebo ze to spomaluje vstrebavanie ockovacej latky. tak my sme nedavali a chvalabohu ani nebolo treba. na jednej nozcike tej kde isli pneumokoky sme mali len male zacervenanie, ale kedze bolo mensie jak 2,5 centi tak podla pribaloveho letaka ockovacej latky co nam doki dala netrebalo nijako osetrovat. inac myslim ze treba octanovu mast na to ked scervena bez opuchu
no a mali sme teplotu v noci ale nurofen jahdkovy to zvladol v pohode, aj ked aniten sme nedavali preventivne ale az ked bola mala naozaj horuca

majkas
13. okt 2009

fuha to take drahe su tie stolicky??? vyzrea ale dobre, dame tip na darcek pod stromcek, aj tak sa to vraj krsny chystal kupit 🙂

josifek
13. okt 2009

Majky je dražší ale supr

majkas
13. okt 2009

josi a ten podnos ma aj nejaky rovny kryt,myslim napr na pisanie, kreslenie a tak? ci je to vyslovene ako tacka s vyvysenymi okrajmi?

traktor
13. okt 2009

jej baby akurat mi pisala jedna baba tu s konika,tiez mala zle triple testy ako ja v tehu / ze dawn/, a uz ma krasnu zdravu 3 tyzdnovu babiku 😵 😵 😵 😵 , sa tesim velmi.... 😵 😵 😵

traktor
13. okt 2009

tak nasa tamarka je uz herecka...tak to je super 😵 😵 😵 , erikovy cmuk za hrdinstvo aj za krasnu vahu...cmuk cmuk...a josi fakt super stolicka.....

majkas
13. okt 2009

to je super traki, ze gratulujem 😉 ja sa furt tesim ked tu pocujem dobre spravy 😵

traktor
13. okt 2009

a co sa tika obkladou, ja som za / aj moja dokyna 😀 /, ja som to podcenila pr patkovipri prvej davke...a nozka mu tak opuchla ze ju mal ako dvojitu....neskutocne cervenu...bolelo ho to ..ked uz som davala obklady tak vrestal ze sa zachadzal..mal vysoku horucku...tak ma uz nikto nepresvedci ze obklady preventivne nie....

majkas
13. okt 2009

no to je super ked co doktor to iny nazor... 😠 a potom babo rad 🙂

traktor
13. okt 2009

a u nas je otras pocko, neskutocne fuka, normalne nam z dvora na detskom domceku odnieslo strechu, smykalku prevratilo...no neskutocne...joj nech pride leto... 😀

mifinka
13. okt 2009

Ahpj kočky, teda jak koukám na ty vaše váhy.. Tak se mi ani nechce věřit. Vojtíšek má od propuštění z porodnice 2 kg a kousek.. nejsem z jiné planety? 😀 ale nedokážu si předtsavit že by už ted měl 7 kg.. Makačka jako, stačí mi těch 5 a nést ho chvilu v autosedačce 😀 ale taky prý prospíváme dobře.. Co vy to dostáváte za očkování? Vojtíšek dneska dostal první hexu a dostal ji nad prcku..

traktor
13. okt 2009

majka to je presne ako s tym vigantolom, jeden povie len do pusy, jeden na lyzicku a ty si vyber... 😅 , neviem ved v takych veciach by mali byt zajedno, ci nie?ja uz aspon viem porovnat podla ostatnych deti...

traktor
13. okt 2009

mifi autosedacku ani nespominaj...ked idem s mm tak ju nesieme obaja 😀 😀 😀

majkas
13. okt 2009

my na lyzicku kvapnut do mliecka 😅

u nas nosi mm 🙂 v tych zriedkavych pripadoch ked ideme autom 😀

mifinka
13. okt 2009

No jo, traky, a to máte těch ukrutných 7 kg.. Ani si to nedokážu představit, známá má holčičku rok a půl a ta mám ani ne 9 kg 😀 😀 Tak musíte mít pěkný cvalíky a faldíčkama 🙂 mi bylo řečeno, že už má víc pohybu tak že proto mín přibírá.. Páč ze startu to byly šílený cifry.. Až jsem se kolikrát lekla.

majkas
13. okt 2009

Tami sa zobudila ideme papat

papa

inneska
13. okt 2009

tak my papáme 🙂

mne doki vravel, že hodinku po očkovaní, aby som mu dala paralen. čípok...ale ja som zvolila radšej sirupček 🙂 a obklady na rady tu z koníka 😉

mif

inneska
13. okt 2009

mifiiiii....ahooooj...ako sa máte??? aj my sme dostali dnes 2 včielky do nožičiek 🙂 my sme z tých 7,5 kilových 😀 😀

u nás nosí mm vajíčko, pre mňa je moc ťažké 😝

inneska
13. okt 2009

papa majka a tami 😉

mifinka
13. okt 2009

ale jo innes, dobře, jen kdyby to počasí nebylo tykový aprílový.. Na mašlu. Chystám se, že snad mi vyjde udělat albumík, MM je služebně v čechách tak mi nebude večer do toho kafrat.. 😀 😀 a co to máte že do nohy? Taky hexa?

traktor
13. okt 2009

u nas nesieme sedacku obaja jaz jednej strany, mm z druhej strany...spravodlive nie? 😀 😀 😀

traktor
13. okt 2009

mifiaj ja sa uz tesim kedy bude mat viac pohybu...zatial len vela papa a vela spi...tak preto tak pribera...mozno ked bude behat budemat najmenej....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre