Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
27. apr 2010

lucim ja co nepredam tu na bazarikoch, predam obciankam a niekedy este za lepsiu cenu ako na bazariku....to mi zazvonia na zvoncek a ze teta, nemate daco na predaj?...a teta ma 😀 😀 😀 😀 ...in neboj....deti zatial nemam v plane predat 😀

ozi
27. apr 2010

inn, veru 😕 , ja chdím ráno behávať, aby som zhodila, ale hlavne mi to chýba, ke´dže som bola zvyknutá dlhé roky behávať a nikdy som si nemylela, že budem ochotná dobrovoľne sa mučiť 😀

traktor
27. apr 2010

jazycek a matko....vieme uz povedat * kde je*...a ide mu to tak krasne 😵 😵 😵

inneska
27. apr 2010

aj my sa stále kojo...a v noci priemer 3-4x...ale skôr si chcel len podudlať, ako papať, lebo sa odučil od dudla, tak dudle mňa teraz 😅

jáj, som taká nabudená na to predávanie, že by som šla aj hned 😀 ale musím najskôr pofotiť 😀

lucim
27. apr 2010

inn nijeeeeee, pc si pytaj, na klbove pripravky si zarobis na BB a mmb a mma. 😀
traky u nas skor obcania vypytovali, ze ci nepoziciame peniaze, nie ze by este kupovali. 😖

inn aj tak je to sranda, ze ti krpci robia zase take velke pokroky - moje kecadlo uz tie slabiky vie, tak teraz mi skokom dohana, co uz davno odkukavalo na vasich videjkach a u vas zase opacne. 🙂 😵 😵 😵 😵 a aj my uz zliezameeeeeee. 🙂 (pokial nechce ist ako saleny dolu hlavou, lebo citi, ze mama ho udrzi 😀 )

ozi
27. apr 2010

inn, aj naša mala veľký skok dopredu, keď v priebehu dvoch týždňov začala sedieť, štvornožkovať a vstávať, predtým to bolo pomalé tempo, tkže to sa mení, veď oni nám všetky čochvíľa začnú chodiť

no ja idem off, ale prídem zas, už sa ma tak ľahko nezbavíte 😀

inneska
27. apr 2010

traky..tak natoooč maťka 😵 😵 ja som taká happy, ked mi erik povie krásne mama...síce ešte nevie význam, ale je to také krásne 😵 😵 vždy ho mám chuť od lásky spapať 😀

ozi...ja sa mučím zatial len na zumbe 😀 a upravila som stravu, aj ked od velkej noci, to flákam 😝

ozi
27. apr 2010

dobrúúúú 😉 😉 😔

ozi
27. apr 2010

na zumbe ? 😕 😕 😕

inneska
27. apr 2010

viete aký je ten míša výborný 😀 😀 😀

ozi
27. apr 2010

nezapaľuje mi, čo to je?

inneska
27. apr 2010

ozi..

Čo je Zumba®?

Zumba je tanečná fitnes hodina plná energie, skvelej hudby a dobrej nálady. Kombinuje dynamickú latinsko-americkú hudbu a latinsko-americké tance spolu s aeróbnymi pohybmi. Využíva tance ako Salsa, Merengue, Cumbia, Reaggaeton, Flamenco, Hip-hop, Cha-cha, Samba, Calypso, Belly Dance a omnoho viac... Vychádza z princípu, že cvičenie by malo byť zábavné a jednoduché. Sexy a energické latino rytmy vytvárajú PÁRTY ATMOSFÉRU, ktorá vás strhne do víru pohybu. Je to cvičenie, ktoré Vám zaručene zdvihne náladu!

Choreografie striedajú pomalé a rýchle rytmy na princípe intervalového tréningu s cieľom spaľovať tuky, vyformovať a posilniť celé telo. Zameriavajú sa na svalové partie ako zadok, nohy, ruky, brucho a ten najdôležitejší sval tela, vaše srdce!

Kombinácia latino a exotických rytmov vytvára skvelú party, na ktorej vytancujete 500 – 1000 kcal za hodinu a zanechá vo Vás skvelý pocit a dobrú náladu.

inneska
27. apr 2010

ozi, hod si do googlu zumba, alebo do youtube a uvidíš, je to bomba 😵

ozi
27. apr 2010

ahááá, no a som ešte v minulom storočííííí 😀 , také sme tam nemali 😕

lucim
27. apr 2010

traky aj nas matko hovori Ďe je, to uz davnejsie. .. ale teraz so mnou pocita s mikrovnkou ... vzdy som mu ratala pomaly do 5 a cink .. a teraz pri 5 povie ŤE a caka cinknutie. 😅 ma mačke hovori či. 🙂

inn, ja som vlastne rada, ked mi matko mama nehovori, lebo u neho to znamena, ze treba nieco riesit, ze sa mu nieco nepaci. ja som stale Eme alebo Heme 🙂

inneska
27. apr 2010

ja som rada, že u nás nechodia žiadni občania...iba sem tam stretnem...ich nemusím..nem dobré skúsenosti máme, tak heš s nimi od nás 😝

lucim
27. apr 2010

ozi, len prid, radi ta uvitame, este vsetky pikosky nevieme, a novy notebook nesmie zahalat , treba ho zajazdit. 🙂 dobru nocku ti zelam, ak uz ides. 😵

ozi
27. apr 2010

😔 😔 😔 už ozaj idem...

ozi
27. apr 2010

lucim, ď.

inneska
27. apr 2010

každé dietko je na niečo iné šikovné 😵 my ked papáme jogurt, tak stále mi erik prikrýva kelímok tým alobalom čo je na ňom...proste vie, že tam to má byť(dúfam, že to neznamená, že nieje hladný 😀 )

ozi..tak pôjdeš spať o niečo múdrejšia 😉

inneska
27. apr 2010

ozi...radi budeme , ked ta tu častejšie uvidíme 😵 😵 😵 dobrú

traktor
27. apr 2010

ozi dobru, inka natocim... 😉 ..a obcania priamo pri nas nebyvaju...co som aj rada ale v ramci vpp chodia okolo nas, takze sa aj popytaju co mam na predaj

lucim
27. apr 2010

inn to musi byt zlate ... a ty to stale odkryvas? 😀

traktor
27. apr 2010

u nas teraz vedie ten psik,co hraje..si ho zapne a ked pocuje pesnicku besne kruti hlavickou 😀 😀 😀 ...velmi vdacna hracka

inneska
27. apr 2010

lu...ked ho tam nechám, tak odkrývam, ked je odtrhnutý, tak si nedá pokoj, dokial to do kelímku nehodí...a je spokojný 😀

traky...zaujmavé, že vždy máš čo sa im hodí 😀 a ten hafan je u nás tiež stále oblúbený, erik sa mu stále smeje 😀 aj patrične k tomu vyzerá 😀

lucim
27. apr 2010

u nas posledny tyzden zacalo opieranie sa o mamu ci tata, tak krasne spokojne si sadka a oprie sa a prituli, a v pokoji sa mi hra s rukami alebo si nieco na hranie najde .... taky mojkacik a cmukame sa pri tom, no na lubenie, na spapanie .
aj vam zlaticka vedia dat pusu , ked im poviete? my dostavame take krasne mokre pusiny. 😅 😅 😅 no laska najvacsia.

lucim
27. apr 2010

psika nemame, len susedovie ziveho - fena matka ocuchava ... a potvora lakoma, nikomu neda hracku, ale na matka mi ju vcera 2x polozila, spinavu, uslintanu. 😠 s nim sa chce delit. 😠

inneska
27. apr 2010

lucka...zatial vyslovene na povel tá pusa nieje, ale niekedy z ničoho nič, sa na mňa otočí a otvorenými ústami ma oslintá na moje ústa 😀 ak sa to počíta za pusu, tak mi dáva pusinky 😵 😵

lucim
27. apr 2010

inn, no poriadok musi byt, ked to raz patri na ten kelimok, tak to tam patri. 😀 😀 😀

lucim
27. apr 2010

inn jasne ze to je pusa, z najvacsej lasky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre