Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
9. máj 2010

inn,ale zase na druhej strane - moj brasko ma postaveny dom vo dvore svokrovcov - a zaviedli od zaciatku pravidla, ze sa dnu len tak nechodi, ze sa klope a dohaduje na stretnutiach a uz dost rokov im to dobre funguje.

rao, jarka, snad sa sarinka v tom spanku aj pricucavani polepsi. moooja, potrebujes relax ... a keby ju tvoj drahy braval kocikovat niekam von? proste prec? aspon trochu by si si vydychla ...

raona
9. máj 2010

dik nykyta 😉 a ako dlho u vas trvalo to nespatie?? ja uz chcem nech ma vsetky zuby a nech vie sama chodit 😀 ale vazne.. bo takto cez den za ruku to ano, ale mne uz krize odchadzaju 😉 no a to spanie, nic v noci ine nerobim len beham od postielky k posteli a naspat a vytahujem prso..

inn, toto sa stalo aj mojej kamoske, ona sice tie navliecky dostala od niekoho, ale nepasuju jej, tak ich dala mne, ani mne nepasuju, tak pouzivame z toho len hniezdo a k navlieckam sa chystam dat usit paplonik, len akosi neni casu 😉

nykyta
9. máj 2010

inn a neda sa porozpravat s drahym o nejakom inom rieseni??? 😒 😒 😒 😒

inneska
9. máj 2010

skúsime ešte niečo poriešť, ale neviem...mm asi nebude chcieť druhý pozemok, ked u nich je kde stavať...chcelo by to dáky zázrak v blízkej dobe 😀

nykyta
9. máj 2010

rao tak ty mas vyhodu prsko ja som mu nemohla stale davat flasu ☹ ☹ ☹ a zuby mame len dva takze kym budu vsetky tak budem sediva a tan spanok sa nam ojojoooj pokazil ked nas ockovali v 6 mesiaci ☹ ☹ ☹ ☹ tak odvtedy asi tak to trvalo ☹ potom som to povedala dr ze nechce spavat a ten povedal ze je velky chlap ze to uz nemusi 😀 😀 😀 😀 😀 hajzel 🙄 🙄 🙄 tak som zacala davat na olovrant to co na obed kupanie som posunula o dve hodky a pomalicky sa to ustalilo 😅 😅 cez den ked nechce spat tak ho nenuti a tak ficime dalej-je to niekedy o hubu cez den,ale v noci je to lepsie 🙂 🙂 🙂

zmurkaz
9. máj 2010

Ahojky - ja som tiež KO ... tak len ...
INN ... pozor na prestavby a prístavby ... zatiaľ nepoznám nikoho komu by vyšiel na chlp rozpočet a skutočnosť ... môže to byť nie len o polovicu ale aj 3 násobne vyššia suma ...... 😒 😒 😒 😒 😒 😒 🙄 🙄 🙄 (viď náš príklad ... sme mali urobený rozpočet - že nám budú robiť firmy a kade čo nám tam projektant navrhol - čo sme dávali lacnejšiu variantu a svojpomocne ..... a 😖 ) ... A ešte pri prístavbách a nadstavbách .. nikdy nevieš, čo ťa prekvapí - čomu sa budeš chtiac nechtiac prispôsobiť - a zmeniť ....
...idem pustiť mangelíka k PC .. potom si aspoň prečítam ....

INN .... mooooooooc držím palec nech sa rozhodnete akokoľvek 😵 😵 😵 😵 😵

inneska
9. máj 2010

ako so svokrovcami by nemal byť problém, celkovo si držia rešpekt voči mne..aj voči mm, je taký ráznejší v niektorých veciach a také, že chodenie do baráku len tak patrí medzi ne 😀 teda dúfam 😝 bo svokra nechodí ani k švagrovcom do bývanie, fakt len ked ju tam švagriná pošle a svokor vonkoncom nie..s ním majú nie práve naj vzťah, tak ten si drží od všetkých a všetkého odstup...

rao..tak ako potom robia tie sady?? 😠 niekto zabudol, že paplony majú 2 rozmery 🙄

raona
9. máj 2010

luci, krásne suuuu...

no moj muz nema cas na vychadzky ani len v nedelu, cez den v praci, po praci si ju vezme tak na 10 min. a uz mi ju odklada bo zas ide pracovat na dome, on si furt daku robotu najde.. posledne sietkujeme dom, robi podhlady na dome, potom sa sietkuje, dneska zas zabradlie na terase a furt nieco.. s malou travi malo casu... jediny oddych pre mna je 2x hodinka v tyzdni na aerobic ked vypadnem,.. aj to dakedy uz v garazi pocujem jak mu reve a on nevie co s nou 😒 , ale inokedy je zas pri nom dobra, alebo ju uspi, alebo sa pekne zahraju..

jj inn, to ti verim... ked nie su peniazky na pozemok a treba nieco robit s byvanim.. my sme mali tak isto, ze nebolo peniazkov na novy pozemok tak sme postavili na pozemku co zdedil muz po starych rodicoch, ale keby si mam este raz vybrat, resp. keby su peniaze na novy pozemok, tak staviam uplne niekde na pozemku, ktory nikdy nikomu nepatril...

lucim
9. máj 2010

hokej nebol skaredy, co uz ....
idem ulozit nezmara, dnes to ma tym vyletom cele poposuvane, este pridem ....

nykyta
9. máj 2010

tak babulky idem do pelechu 😔 😔 😔 prajem vam krasnu dobru nocku a aj vasim anjelikom 🙂 🙂 🙂 papa zajtra 😀 😀 😀

traktor
9. máj 2010

ahojte 🙂 , krasne fotecky, krasne schodikove video 😵 😵 😵 , in ty drazis vo velkom 😀 , ale perfektne 😉 ....a byvanie..ked sa uz inak neda, radsej postavit novy dom ako pristavovat...si myslim...a prajem ti nech to mate vyriesene cim skor a k tvojej spokojnosti 😉 , nyky...teba citam z uzasom, co zas nove napises 😀 😀 😀 , ty si taky ...akcny bojko 😀

inneska
9. máj 2010

bola som kojo..

zmurka..no to nechávam na mm...ale máme možnosť staveb.matroš za lacnejšie, aj okná a mojej mamy priatel je stavbár, tak by pomohol..

raona
9. máj 2010

ano inn, robia sa dvojo rozmerov co sa tyka detskych paplonikov do postielok... 😉

inneska
9. máj 2010

no uvidíme, čo poriešime..možno sa dačo stane a všetko bude úplne inak...

ale DAKUJEM vám za podporu a názory, rady...cmuk pre všetky...ale aj keby sme tam šli, tak s vami budem stále, aj na kraj sveta ked pôjdeme 😀

raona
9. máj 2010

nykyta, jj, aj my sme posunuli kupanie a cez den, ked nechce spat, tak ja ju neuspavam, spava mi max. 2 x 20 min. a to pochybujem ze je vyspata.. dakedy spi len raz za den a aj tak v noci nespi riadne.. teda teraz napr. spi, ale pride cca dve hodky v noci a odtvedy sa bude budit.. a nedaj boh aby som zliezla z postele trebars na wcko, to je v mometne hore...

Inn, presne ako pise zmurka, pozor na pristavby a prestavby, napr. aj ked si teraz so svokrovcami vychadzas, v buducnosti to moze byt ineeee, ale aj nemusi... so skusenosti kamosiek a rod. pribuznych sa mi to potvrdilo niekolkokrat...

inneska
9. máj 2010

nyky, dobrú nocku 😉

rao..ja viem, že sa robia, ale dotyčná to asi nevedela 😝 a asi ešte zopár jedincov 😀

traky..dražím, bo nemáme čo na nožky 😀 v teniskách čo máme, tak mu dosť potí nožka a švagrina posunula plátenky, ale také len kolo domu na fúlanie..tak potrebujeme aj niečo na prezentáciu 😀

traktor
9. máj 2010

😀 😀 😀 ...ze prezentaciu 😀 ...ale aj u nasje to tak 😉

traktor
9. máj 2010

a vie mi niekto poradit?...mame velke zrkadlo, bez ramu a chcem ho dat na stenu ....prilepit? ci ako a ked tak s cim?...a potom potrebujem baldachyn, moskitieru ci ako, nikde som to nezohnala, kde to mam kupit?...nie take detske...potrebujem v bielej farbe...

inneska
9. máj 2010

rao..ja viem, ale keby človek vedel čo a ako bude 😅 no snád dáko bude...

už to nechám teraz tak, aj tak furt nad tým premýšlam...a idem skuknúť to luckine videjko 🙂

inneska
9. máj 2010

lucka..maťko je skvelý 😵 😵 😵 by som mala aj ja erika natočiť,ten vyleze tie schody ako strela 😀 ste šikovní 😉 velká pochvala 😉

traktor
9. máj 2010

in..ked budes mat svoje..to je jedno, ze aj na spolocnom pozemku...vsak dvere budes mat, kluc tiez...tak sa zamknes keby daco...tak co...hlavne, ze budes mat priestor...teda hlavne erik 🙂

lucim
9. máj 2010

uz som tu. 😉
ahoj trakyyyyyyyy 🙂
juj, som zabudla podakovat, dakujem za pochvaly videjka aj fotiek. 🙂
traky, rei si spolu s mamkou vlastnorucne moskytieru usila, skus si tam popytat radu.
inn, verim, ze sa vam to dobre vyriesi ... ta babkyna chalupa uz nepripada do uvahy? drzim mooooooc palce .... najlepsie by bolo fakt vlastne.

lucim
9. máj 2010

inn na prvy krat to bolo vyborne, my doma mame len vonkajsie schody, ale zatial neoblozene, stary skaredy beton, tam som matka este nepustala. no ale v restike sme krasnym lesklym schodom neodolali. 😀

traktor
9. máj 2010

ahoj lucim 🙂 .....ja nemozem sit..to by dopadlo podobne ako na stretku v ke....zabludim v latke 😀 😀 😀 ja musim len kupit, keby niekto natrafil, nech do mna hodi link 😉

traktor
9. máj 2010

a ako to rychlo ide...teraz este len uacali hopat a uz schody....krocky.... 😵 😵 😵

lucim
9. máj 2010

jaaaj, zabudla som povedat - dnes sme boli aj u svokrovcov, nielen s kamosmi - matko na dedka a babinu robil taky dojem v roztomilosti, predviedol komplet skalu, co uz dokaze a este aj pridavky boli ... babku uplne dojal, ked jej doniesol rucky od flase stvornozky ako darcek a chytil ju za ruku, dedo bol namakko, ked mu zacal gestikulovat a rozpravat cudzou recou a dvihat 5kilovu cinku. 😀 😵 😵 😵 to viete ,vidia nas len obcas. 😵 😵 😵
traky, podla mna by si sit vedela, len o tom este nevies ... ale ked na nieco narazim, dam vediet.

inneska
9. máj 2010

traky..normál si ma donútila ísť do kúpelky sa pozrieť na zrkadlo 😀 😀 tiež mám také bez ničoho na stene...no riadne som tam nevidela, ale sú na ňomtaké účkové úchytky a zavesené(to by možno v sklenárstve vedeli)a tatino má v kúpelke lepené(ale na obkladačkách)to lepili čo robili vstavané skrine 🙂 a moskytiéru som našla toto http://www.arc-slovakia.sk/shop/sortiment_detai... takéto dačo?? inak si myslím, že by to mohli mať tam kde postele predávajú 🙂

lucim
9. máj 2010

traky - ale toto je detske asi tiez ... http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/2013...

raona
9. máj 2010

jaj baby, neskoro je, idem hajde, bo zachvilu zas vstavam...

aa aj ja sa este pochvalim.. okrem tych schodov, ako Matko 😉 zvladame aj tani tani, staci ze hra nejaka hudba a uz tancujeme.. skoda ze nemam video zo vcera, svagor hral na gitare a Sara sa nevedela zastavit, v kuse tancovala 😀 😀

tak bruuu noc...

lucim
9. máj 2010

a este k zrkadlu som zabudla napisat ... traky - existuje lepidlo na zrkadla - taka velka tuba to je . nanesie sa v pasikoch na zadnu stenu a proste sa pritlaci. dostat ho normalne vo farboch lakoch, drogerke - najkvalitnejsie je Den Braven, cervena rada, je tam taka cierna lastovicka. 🙂 mame tak urobene zrkadlo v kupelni aj na skriniach.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre