Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
29. okt 2009

a mu nas neprovokacne 😀 😀 mi kakame pekne priamo do plienocky, nic mimo....a ked si odmyslim tie zvuky, tak je to krasne 😀 😀 😀

traktor
29. okt 2009

a dnes sme boli na duhej davke ockovania do oboch noziciek,,tak neplakal, prvu nozku ani nevedel kedy, druhu sa len tak postazoval, zaplakal az ked som ho zacala obliekat/ no nepojdeme domou holy , ze?/ doma sme dali panadol, obklady...a poviem rovno druhe ockovanie je fakt horsie, aj napriek obkladom som sa mu noziek nemohla dotknut, nebol sice umrncany ani teplotu nemal, aletak zviskol ked som ho brala na ruky....

traktor
29. okt 2009

jej zuzi tak sa tesime s tebou, no tak mas dieta covie vsetko zuzitkovat...sikula uz od mala 😀 😀

babyzuzana
29. okt 2009

jojo len potom vsetci kukaju, ze on ma 3 aj pol mesiaca??? a taka chuda maminka?? 😉
inak mi povedala dr. ze mne tecie z prs asi slahacka 😀 😀

aspine
29. okt 2009

baby to jsem rada ze to tak dopadlo 😵 myslela jsem na vas 😉
to by ale clovek nerekl ze se to da takhle beze zbytku vstrebat co? 😕

jinak my mame dneska 4 mesice 😵

babyzuzana
29. okt 2009

moj chlap asi nie je normalny ze? ked si sadi kostku z manga do mojich odlicovacich tamponov, plastovej nadoby na potraviny a vody??????

traktor
29. okt 2009

zuzi hovori sa postav dom zasad strom a porod syna....no tak sadi 😀 😀 😀

traktor
29. okt 2009

aspin malej vsetko naj naj naj a nech nam rastie do krasy.... 😵 😵

babyzuzana
29. okt 2009

no len kedy to z neho konecne vylezie neviem a dr. povedala, ze "ked" tak mam cakat az nad hlavu...
ja len duuufam, ze nas to chyti niekde doma, inak koniec sveta 😉
a ta dr. mala asi 45 rokov a povedala, ze raz mala take dietatko co nekakalo 3 tyzdne a nic mu nebolo, ze ho dodnes spomina kazdemu
tak som si robila srandu, ze ako sa poznam ja, ze aby o tyzden neprepisala pribeh a bude hovorit dalsim pacientom, no mala som tu nedavno babatko ktore nekakalo 4 tyzdne 😀

vinka
29. okt 2009

Baby a ako to je s kakaním?Nečítala som do zadu. 😕

vinka
29. okt 2009

Baby ale to som ti včera písala,že tá Annag mi povedala,že nemusí aj 3 týždne kakať.Tak sa upokoj ty hlavne.Lebo on to cíti cez mliečko a sa nevykaká. 😉

babyzuzana
29. okt 2009

a postavil mi to na parapetnu dosku!!!!!!!!!! ja uz niekedy nechapem..... 🙂

babyzuzana
29. okt 2009

vinka ty ma nepoznas, ja som uuuuplne pokojna 😉 😉 ja jedina nestresujem, len par telefonatov z rodiny ci "uz" par dni a par telefonatov od doktorky 😵
ja proste viem a citim, ze jemu nic nie je a je ok, ale vcera som mu chcela pomoct k vykadeniu sa, lebo dr. mala blbe reci o nemocnici 😲

vinka
29. okt 2009

No tak to je dobre,že si pokojná. 🙂

lucim
29. okt 2009

dobry vecer 🙂

zuz dobre spravy, hura 🙂 a ten tropicky strom vo vate chran ako by bol vlastny 😀

vinka
29. okt 2009

😀 😀 😀 Jáj Lucim ale si ma teraz pobavila. 😀

aspine
29. okt 2009

traky diky 😉
dneska jsme meli jit na 4mesicni kontrolu, ale resilo se auticko pro mamku, aby byla pojizdna 😀 takze kontrola musela stranou a jdeme az pristi tyden 🙂 a to uz pojedeme svym autickem hura 😎

lucim
29. okt 2009

vinka, rado sa stalo. 😉

od utorka ideme chodit plaaaaaaavaaaaaaaaaaaat, sa tesim, 🙂 dufam, ze neochorieme. sme sa tam boli dnes kuknut.

lucim
29. okt 2009

marketinka kvetinka vsetko naaaaj a maminke cmuk 🙂
ake budes mat auticko aspine? pochval sa, ja sa potesim . 🙂

babyzuzana
29. okt 2009

luci ja som dnes zrusila hodinu plavania uplne zbytocne

aspi u nas sa auto riesi uz 3/4 roka co ja viem 😀

lucim
29. okt 2009

zuzi urcite si ju mozes prelozit ... ja viem ze aj tak cakas na alex, kym sa odsoplikuje 🙂

aspine
29. okt 2009

lucim a budete plavat v bazenu nebo jeste ve vane?
my taky chceme jit brzo plavat 😉 ale asi az od pul roku. my hlavne jeste nemame ockovani 😒

vinka
29. okt 2009

Lucim to je super.Aj ja som chodila zo synom plávať a dnes máme doma stenu slávy. 😀 😀 😀 Má ju aj v albume. 😀

lucim
29. okt 2009

aspi ak som to spravne pochopila, tak rovno do bazenu, len sa na prvych 4 lekciach nebudu potapat. aj sauna je k tomu . aj masazka , prvy raz predvedu, potom my.
juuu, zaplatit to musim ... som skoro zabudla.

vinka
29. okt 2009

Aspine a neočkovali malú v 3 mesiaci?No ja som nastúpila ked mal 3 mesiace a vôbec to nebolo skoro. 😉

lucim
29. okt 2009

vinka maly plavec s medajlami by sa nam doma tiez zisiel, taky ako daminko. ale staci, ked sa nebude bat vody. 🙂

babyzuzana
29. okt 2009

v utorok mi hodinu zrusili oni lebo im prasklo potrubie, ale tu mi daju k nahrade a dnes som mala zacat ale musela som ju zrusit a tuto hodinu nam uz nenahradia, som sa na to pytala
a alex zrusila kurz uplne ak som to spravne pochopila

lucim
29. okt 2009

zuz to faaaaaakt? alex to zrusila? my mame moznost 2 hodiny presunut

vinka
29. okt 2009

Lucim nikdy nehoor nikdy.Mňa tiež pred 8-mimi rokmi ani vo sne nenapadlo,že raz budem synovi baliť tašku na preteky a budem vešať diplomi po stenách. 😀 😀 😀 A začínal tak ako tvoj Matejko. 🙂

aspine
29. okt 2009

lucim tak to je super 😵 to si budete uzivat hmmmmm 😎
my uz mame masaze za sebou a moc se nam to libilo...jen musi byt mamka trochu duslednejsi v jejich realizaci 😖 mamka se nejak flaka 😅

baby my jsme ho resili od te doby co jsem otehotnela 😀 no a dnes jsem se konecne dockala!!! jo holt kdo si pocka.... 😀
lucim mam Opel Astra 😉 kocar se tam vejde aniz bych sundavala kolecka 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre