Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

vendulacky
28. dec 2009

traky, je tam

lusia_99
28. dec 2009

ok kobylky 😀 ja idem hajiiii dobru 😉

majkas
28. dec 2009

idem aj ja haji, dobru nocku vsetkym 😉

vendulacky
28. dec 2009

dobrou....;)

já jsem sežrala právě talíř cukroví.... 😝

traktor
28. dec 2009

mam bielu potvoru, ked budete niekto davat zlate dak mi pinite este ani raz som nemala stastie......mne ked tak len tie potvory biele idu ....co snimi.....na polifku...

traktor
28. dec 2009

majka, lusia dobru noc

traktor
28. dec 2009

ven bud spokojna, ja uz matka nemozem nechat vobec sameho, lebo furt je niekde inde, na posteli uz nehrozi.....v postielke je to katastrofa, furt mu visia nozicky, vecne sa zasekne.....este dobre ze sa ho este stale drzi to spave obdobie, lebo by to bolo az priiiiiiiiiiiiiliz akcne

vendulacky
28. dec 2009

to jo, najednu stranu to má výhodu ;)

samy, super fotky ;)

lucim
28. dec 2009

waaaaaaaaaaaaaaaaaaa&Y

vendulacky
28. dec 2009

a i když máte děti pomíchané, tak poznávám...moment...babyzuz má lucimky matýska, samy má alexin lilinku, riuska má samayky sýkorku a alex má......babyzuz davídka??? lucim a kde máš malou alex od riusky? doufám, že jsem ted nepomotala dítka a jména a pohlaví a maminky🙂))

vendulacky
28. dec 2009

lucim, i nemel blbosti 😀 😀 a už nechlastej 😀 😀

traktor
28. dec 2009

tak zdravime nasho najmensieho konika matka 😀 😵

lucim
28. dec 2009

SAMY jeeeeeej 🙂 len mna tam odmazte, vam to tam kazim. 😝

inneska
28. dec 2009

som s5 🙂 napapaný a spinkáme dalej 🙂

traky...ked budem mať zlaté alebo čierne, tak pinknem do teba 😉

ven...ahooj 😉

traktor
28. dec 2009

ale kde kazis....ja by som ta hned brala na nase stretko, startnem lietadlo a pridem po vas 😉

traktor
28. dec 2009

in dobre, mat zlate aspon raz v zivote je moj sen 😀 😀 😀

lucim
28. dec 2009

ven myslim ze si to trafila, len niektore deti sa flakali v kocikoch imitujuc spanok. 🙂
matko proste musel, nedal pokoja, kym vas nepozdravil. 🙂

inneska
28. dec 2009

inak dnes mi prišiel balíček z Hami...bola tam krabica mliečka, zeleninkový príkrm s králičím mäskom a presnidávka 🙂

vendulacky
28. dec 2009

ty jsi trubka vid lucim, bez tebe blavácké stretko by nebylo stretko 😉

ahoj inn, erik je zlatuško na fotkách 🙂

inneska
28. dec 2009

ven, že dakujeme 😉

lucim
28. dec 2009

kto je trubka okrem mna? co mi uslo? 😀
inn aj mne dnes prisiel ten balicek. 🙂

inneska
28. dec 2009

traky...si tuuu??? mám zlaté vajcooooo 😵 😵

pirinka
28. dec 2009

ahooooj 🙂
teda tady už je to hotová vývařovna 😅 . My už taky máme doma hami skleničky pro první lžičky 🙂 . V tescu zrovna stejně bio zeleninu neměli, takže lahvičky to jistily. Ale zatím nepapkáme. Chci zkusit počkat až přesně na těch šest měsíců nebo začátkem ledna. Ale už jsem zkoušela večer neslazenou rýžovou kaši i když se nesetkala s velkým ohlasem, tak s ní asi ještě počkám. Jen musím vymyslet na večer něco jiného, protože mi přijde že to horší spaní a časté buzení bude asi nejen kvůli zoubkům, ale i kvůli papání 😒 .
Zkoušela jste některá to hami hajaja na noc?

fotečky jsou krásné...děťátka se nám prostě povedla 😀

a k výšce přidávám svých 170cm a váhu odmítám zveřejnit, natož pak fotku v plavkách nebo jégrovkách 😀

lusia; zkazit to určitě jde jak píše lucim. My jsme to bohužel zjistili na vlastní kůži 😠 . Jednou večer jsem chtěla malé přilepšit nutrilonem co jsem tu měla. Moc ho nechtěla, ale pak přeci jen trošku vypila. No a za dvě hodiny slyším takové divné zvuky a ona se chudinka celá pozvracela ze spaní 😖 . A pak to z ní šlo ještě nekolikrát. Chudinka malá...jsme jí nosili na rameně aby to ze sebe co nejrychleji všechno dostala a ona pak byla už tak utahaná, že usínala v každé poloze. Tak jsme jí několik hodin hlídali a pro jistotu jsem si jí dala i k sobě do postele a hlídala. No bomba bezesná noc ☹ . A pak jsem si přečetla, že ta pixla se má do 2 měsíců spotřebovat a já to asi o 3 týdny přetáhla a já kr... jsem si to ani nepřečetla než jsem jí to dala 😠

traktor
28. dec 2009

som a utekam

mifinka
28. dec 2009

Ahoj kočky, teda jste se rozkecaly po svátkách 🙂 každá talíř cukroví před sebou a ládovačka co 😀
No tak já si myslím že soutěž o prcka červencivek vyhraju já , mám 161 CM!!! 😝 😝 no a kila.. Dole jsou i nějaké před těhu, kalhoty z doby těsně před otěhotněním letěly do koša páč ze mě padaly.. Ale stojím na váze .. takže taky tak.. vlednu s tím začnu něco dělat, páč bych chtěla ještě takových 10kg dolů.. ALe i 5 by bylo fajn 😀

LUCIM hodně mi padají vlasy.. fakt že jo moc.. A to kojím jen v noci.. No a dneska mi na to paní v lekarně dala jakesik vitaminy biosil.. stačí? ?

inneska
28. dec 2009

piri...no dnes erik krásne spinká 😎 a večer dostal kašu na dobrú noc od Hami...takže asi kaša pôsobí 😀 tak aj mliečko hajaja by mohlo 😉 a s tým nutrilonom je to pech...človek sa stále učí...druhý krát si dáš pozor 😉 u malých detičiek je to tak, že čo im nepasuje, tak to vyvrátia 😉

inneska
28. dec 2009

traky...IP 🙂

mifinka
28. dec 2009

Innes, tak fotka s tím ovladačem mě fakt pobavila 😀

inneska
28. dec 2009

mifi...ahooooj, no erik ide po všetkom čiernom 😀 mobil, myška od pc, ovládače a všetky káble 😀 😀 a to si z tých šťastnejších, že ti idú kilá tak dole 😉 ja môžem snívať 😅

pirinka
28. dec 2009

děvenky když mi nejde zobrazit ten odkazna na fotky na FB co dala samy, tak to asi znamená, že ji nemám mezi přátelama a proto je nevidím co 😅 ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre