Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
9. apr 2010

a je keždého hlavne osobná vec sa v inej téme vyjadriť o svojich pocitoch ... nehľasdiac na to že je daný "sťažujúci sa" v danej téme vítaný 😠 😠 😠 😠 😠 🙂 🙂 ...

lucim
9. apr 2010

zmur 🙂 🙂 🙂

traktor
9. apr 2010

😕 😕 😕 😕 😕 ....tak ale vyjadrili sme sa k tomu viacere....neviem ci mas daku zlu skusenost zo sevzus...bol to len nas...teda napisem len za seba 😉 moj nazor, ze skoda ze sa sukromnicia temy, pretoze niektore boli fakt zaujimave, dali mi vela, v niektorych som sa dozvedela aj take veci o ktorych som nemala šajnu a potom..ak su tu maminky, ktore este nikdy neprispievali a maju daky problem tak nemaju moznost sa zapojit lebo tema je sukromna...len tolko 😉

zmurkaz
9. apr 2010

a ešte ... keď tam majú takého človeka - sú snáď na to adminky, aby si s ním poradili ....veď aj my sme tu mali toho "chrobáka" 😀 😀 😀 😀 ......

lucim
9. apr 2010

s g gtgg mm m bm m nm vb b bmm mŁ
velitel vas zdravi 🙂

traktor
9. apr 2010

mne nikto nevadi, nikoho nechcem odtial vystvat, ani som nikdy nechcela....ak ma iny nazor rada ho prijmem, ale nesmie my sem podstrkovat veci a potom ma rozoberat v inej teme, ze aka som... 😠 ...takze,, mne ak aj mala sevzuz daky problem v inej teme nevadi, sem ho nedoniesla, prisla sem ako nova maminka s cistym stitom, pytat sa jej co bolo nebudem, budeme pokracovat tam kdesme prestali....takze len tolko 😉 vitaj sezvus, a dufam , ze tu ostanes 😉

lucim
9. apr 2010

s fotkami a publikovanim mam aj ja cerstvy zazitok ... pred skoro rokom tu bola draheho znama z byvalej prace, teraz si ma nasla na FB, a pise mi , ze ci mi nevadi, ze ma nasho matka ako foto v profile .. kuknem, ona vlastne odzadu, matka vidno dobre, ... no co uz, ani to nie je moja fotka, ale z mobilu jej frajera .... ktovie ako dlho tam tu fotku ma. vlastne mi to nevadi ale zarazilo ma to.

traktor
9. apr 2010

a vitaj matkooooooo, zdravita aj nas matkoooo ale nepise on len keca.....dame vas dokopy? jeden bude hovorca a druhy to bude zapisovat 😀 😀

traktor
9. apr 2010

lucim ajt aky su ludia...ale ideme tu s istym rizikom, ze to niekto pouzije, zneuzije....preto davam vzdy take fotky, kde nic nevidno, len spokojne dieta ,aspon tak mam srdco trosku spokojne...

zmurkaz
9. apr 2010

Ani - moja reč ... pokračovať v našej téme.... a NEODBOČOVAŤ 😀 😀 😀 😀
Vítame Maťka ... malá hodila druhý mikrospánok .. zobudil ju kašel 😠 😠 😠 😠 😠 . idem sa jej venovať 😉 ...pa

traktor
9. apr 2010

...a nemala sa ta najprv opytat ci ti to nevadi a az tak tam tu fotku dat? 😅

miskinadamko
9. apr 2010

traktor teraz uz ano
sorry ze som vam sem vtrhla popravde nemam uz zaujem o tom diskutovat len tu nejde o to ci bola tema zamknuta a preco ale o to ako sevzuz okomentovala to ze nie je v sukromnej teme, fakt som to nepochopila, a nechapem vpodstate ani vas preco vas to trapi ze su sukromne temy ked tam zvacsa nejde ani o rady ani o skusenosti ale o to ze sa vytvorila skupinka bab z ktorých sa stali kamaratky a rady by diskutovali o svojich mm , detoch a kazdodených starostiach a radostiach bez toho aby ich citalo pol slovenska, dievcata vy predsa tiez idete s kamoskou von alebo na kavu s tým ze sa rozpravate iba s nou , a nevykrikujete na celu kaviaren alebo ihrisko a nedebatujete zo vsetkými alebo neoslovujete cudzich ludi na ulici zo svojimi problemami
ja na vas´tiez neutocim a ńevycitam vam preco si pisete takto verejne a potom su tu baby ktore placu. ako bola uz aj tema ze sestra citala prispevky kde druha sestra pisala na svoju rodinu nieco a vznikla kvoli tomu rodinna zvada, alebo dievcata ktorým zobrali fotky ich deti nejake chore mozgy a vkladali si ich ako svoje deti. ja som mala tiez album tiez som pisala o svojich veciach ale po tom vsetkom co som tu zazila a precitala negativne skusenosti uprednostnujem sukromie a do verejných diskusii idem len s tým co uznam za vhodne.
takze je to kazdeho osobna vec ako sa rozhodne a nevidim nijaký dovod aby sevzus utocila na to ci niekto a preco zalozil sukromnu temu.

lucim
9. apr 2010

traky, to nepojde, nas matko aj cita co pise, ukecany zapisovatel sa nehodi, budu sa musiet striedat 😀
traky, to uz neriesim, mozno tam tu fotku ma fakt skoro rok ...
tu hadzem iba matkove fotky a na FB albumy zamykam len pre priatelov ...
... matko si natrel nohavice maslom , kuuurniksopa, a to mal na sebe podbradnikovy prsiplast ... 😝
inak, my tu mame super temu, ziadnu, len zivot juloviek a slniecok 😀 to je o vsetkom 😀

traktor
9. apr 2010

lucim super sito napisala 😀 😀 ...a zivot ide dalej 😉

traktor
9. apr 2010

alucim, kde mas tie videa ?

lucim
9. apr 2010

ja uz len tolko, ze sukromne klebetenie zien chapem a beriem 😉 ... len to potom vlastne neplati povodny nazov temy, kedze sa v priebehu zivota zmenil obsah. 😉
som chcela vyrazit do prace, ale tusim dam krpca spat a az potom pojdeme, zacina vrzgat. jedlu zase neublizil, skusime prsko.
o chvilu som spat.

traktor
9. apr 2010

miskinadamko, mne nevadi, ze si tu vosla, ale pride mi to dost tvrde vyjadrenie, ze utoci....cim utoci...ze vyjadrila svoj nazor , ze sa jej to nepaci, to sme koniec koncov napisali viacere...ale neutocili sme 😉 len sme napisali svoj...pocit....a len taka poznamka...aj napriek tomu, ze si v sukromnej teme, zavitala si medzi nas....tak vitaj 😉

traktor
9. apr 2010

no mne zobudila martka obcianka 😠 ...zvonila jak besna...ci nemame stare koberce na predaj...a teraz sichudak cucha ocka a nevie sa ulozit....

sevzuz
9. apr 2010

teda este som to nedocitala ale ja som ziadny úproblem nikde nemala, jedna kocka sa tam zacala vyjadrovat o kocikoch a dala si do albumu taky kocik ako miskinadmko nasla na nejakom anglickom bazare!
to som nebola ja a miskinadamko som napisla ci sa mozem pridat do ich temy a ona mi ani nebola schopna odpisat a potom ma zacala osocovat!
mrzi ma ze sa to sem prenieslo, ale dufam ze chapete som nikoho neohovarala ja som len vyjadrila svoj pocit z novej funkcie konika a aby ste ma pochopili tak som vam to ozrejmila,
dakujem ze ma od vas nevyhadzujete, ja nie som konfliktna osoba.

lucim
9. apr 2010

ok, takze, zivot ide dalej 🙂
zuz chapeme, a zime dalej 😉
traky, obcianka hnusna 😠 ... videa budu, ale vcera som mala inu zabavu, ronila som slzy, nebol cas na videa, ale pamatas si, dobraaaaa ... len musim vybrat, ze ktore, mam ich fakt vela, a boli by ste unavene z nasho filmovania.
idem kuk to tvoje. 🙂

sevzuz
9. apr 2010

kazdopadne ak si date tu namahu a precitate si zbezne tu temu tak pochopite o co tu ide

https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/kocikove-maniacky/

este raz prepacte

traktor
9. apr 2010

sevzus...aj ja som vyjarila svoj nazor, a stojim si za nim...beriem ked sa zavrie tema ked do nej prispievaju len stale tie iste baby a su to kamosky, tak chcu mat sukromie..ale zavreli sa aj temy kde pisali rozne baby a ziadali radu...a TOTO sa mi nepaci, tak koniec k tejto teme, boli to len nazory , nie urazky.......a my pokracujme v nacatom...konecne vyslo slnieckooooooooooooooo...hura....urobim zas pokus o odlozenie zimnych veci ako minule? 😀

miskinadamko
9. apr 2010

k tejto teme som sa uz neplanovala vyjadrovat ale absolutne si to prehnala
mrzi ma ze to zasahuje do vasej pokojnej diskusie ale nakolko sevzus pises verejne tak budem aj ja.
po prve nedala si tam vobec moj kocik ja som stokke nikdy nemala, po druhe si pchala fotky z albumov ostatných mamiciek a ich deti, po dalsie si mi napisala ze ci sa mozes k nam pridat a ja som ti neodpisala! tak ako som na teba prosim ta zautocila??? tým ze som ti neodpisala? a ty tu zacnes vypisovat ze ta neccheli v sukromnej teme a ze nikto tu temu nechcel len ja som si ju zalozila. co je dalsie klamstvo lebo sme to riesili z babami cez ip, a spolocne aj s adminkov sme sa dohodli tak este raz mi povedz co to stale riesis, naco nieco pises ked nemas uplne informacie a aj tak ta uplne do toho nic nie, tak prosim ta prestan verejne komentovat veci do ktorých ta nic a nic o nich nevies, pochybujem ze niekoho v tejto teme zaujima ze ta niekto nechcel z istých dovodov do sukromnej temy a ty to teraz nemozes prezit.
aj ostatne tvoje kolegyne z tejto temy vyjadrili svoj nazor ale uplne normalnych sposobom, nie ako ty.
viac sa uz k tebe naozaj vyjadrovat nebudem ale pokial napises este jedno klamstvo tak to budem riesit s adminmi kedze tu klames a zavadzas.
baby ospravedlnujem sa uz vam sem nebudem pisat

traktor
9. apr 2010

lucim, niekedy aj kupel na ocka treba....pomoze to , ulavi sa... 😉 , sevzus 😉 ...a furt musim kukat ako sa pise bo mi ide servus 😀

traktor
9. apr 2010

tak prosim na dnes stacilooooo...je krasne slnecno, nekazme si to chmarami...tak ostanme v nasej teme a v tom o com tato tema je...o nas a nasich drobcekoch 😉

traktor
9. apr 2010

jedina fotka, co sa podarila, ze na nej vidno, ze mame 6 zubkov 😀 ...

sevzuz
9. apr 2010

traky matko mi zlepsil naladu!
po tom co som si tu o sebe precitala, normale mi zostalo smutno, sakra ja fakt som nechcela ....
ale nic len ma mrzi ze som vas do toho nechtiac zatiahla ale tak ked ja som asi natvrdla ☹

oooo a musim sa pochvalit, nemam to komu vyzvonit som vcera kupila nocnik a dnes som Lukaska donutila sa vycikat don🙂
len to nepochopil a vic sa mu ako vodicka v nocniku pacili brazky na nocniku taksom ich musela odlepit lebo by tam neobsedel ani tri sekundy☹

lucim
9. apr 2010

traky ides von?
uz som kukla, ten matko tam krasne santiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂

traktor
9. apr 2010

sev neboj, on raz na to pride a bude sa mu to pacit...mi si citame, spivame...alebo tukame do mobilu ked troni 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre