Júnové detičky 2006

nikola21
21. máj 2008

je tu niekto??? 😅 😅

rozbehneme to??

nikola21
autor
1. aug 2008

čaute...
jasné, že s apoznáme so Zuzkou... o.k. dáme troj rande.... 😀 😀 😀 😀 😀

tešíme sa...

lucka - vyhovuje ten pondelok??????? 😉 😉 nech zistím aj u Zuzky či môže byť...

nikola21
autor
2. aug 2008

ahojte 🙂
dnešné počasie zatiaľ vyzerá v pohodke... malá dne svstávala 6.15 hod... nejak os anám to začalo posúvať... ale asi ju už budem musieť začať pripravovať na škôlku... a ranné vstávanie..
ak oste to riešlili vy... už dopredu ste detičky učili na režim škôlky??? alebo ste to nechali tak, až kým nenastúpili???

čím viac s atá škôlka blíži, tým viac ma to nejako trápi... an ineviem prečo... len si neviem predstaviť, že už enbudem s malou celý den...

nikola21
autor
2. aug 2008

lucka - zatiaľ je to na pondelok poobede, to vyhovuje aj Zuzke... takže ostáva to na tebe, či môže byť...

lucinda7
2. aug 2008

nika,zatail vyhovuje 😝
malá ide od septembra do škôlky??? 😕

nikola21
autor
2. aug 2008

áno ide do škôlky....tak zhánam všetky rady... 😀 😀
tak pondelok platí..... 😀 😀 😀

nikola21
autor
3. aug 2008

ahoj...
lucka - omlúvam sa, ale stretko ruším... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
v noci sme leteli k svokrovcom pre malú, pretože má strašné horúčky... ☹ ☹ ☹ ...
tak nabudúce....ideme s aliečiť

papa

zuzidr
3. aug 2008

nika tak jajke skoré uzrdravenie,a čo má nejaký vírus?alebo?boli ste na pohotovosti? 😅 😕

lucinda7
3. aug 2008

aj my želáme skoré uzdravenie 😔 😔 😔

nikola21
autor
3. aug 2008

dakujeme babule.. ja neviem čo toje... chvílku má 37,5 a zrazu 39,9... a tak... a ževraj to môže súvisieť aj stými problémami s kaakním... pretože ani sopel, no proste nič, len teplota...

ked bude v pohode, tak dáme rande babule... 😉 😉 😉 možno ešte tento týžden.

titkovamiriam
4. aug 2008

Ahojte! 😀 v piatok som si necakane vzala dovolenku,lebo aj priatel mal volno a cely vikend 😀 ,tak sme boli pri vodicke-konecne mam letnu farbu 😀 .

skore uzdravenia 🙂 ,dufam ze dnes je uz vsetko o.k.-inak moze to byt aj z tepla ☹ a nech vam stretko vide 🙂

nikola21
autor
4. aug 2008

dobré ránko

mirka - dakujeme 🙂 🙂 teplotu už nemá...ale stále s ami moc nepozdáva..... teraz zaspala po sediačky v obývačke pri Shreckovi... 😉
aj ja so mmylsela, že z tepla, len nechápem prečo jej stále kolísala, 5 minút 39, potom zase 37, a takto hore, dolu...

jáááj. mirka, teba s aopýtam ty si ksúsená škôlkárka... ked ti krpci nastúpil ido škôlky, tak si ich už dorpedu učila na spací režim...??? alebo až ked anbehl inaostro... má mz toho obavy.... nie len zo spania, ale tak clekovo

titkovamiriam
4. aug 2008

nic som ich neucila,proste od prveho dna boli na cely den a prisposobili sa ucitelkam aj detom.Pri nakjstarsom saom sa samozrejme obavala ze ako to zvladne a on mal uz 5r.tak skolku moc nemusel ale zvykol si,zato michal ten ju miloval,tym ze vedel sam jest sam sa obliect aj vyzliect tak ho supli hned do strednej a tam bol dva roky a potom v predskolskej.
samozrejme ze ked skolkarovali spavali vecer skor okolo 19,lebo vstavali uz o 6,00.

ta teplota naozaj neviem akokeby mala niekde niaky zapal-nejdu jej zadne stolicky?

lucinda7
4. aug 2008

aj my sme nabehli hned.....tie deti sa unavia a v poho cez obed spia.....teda tí maličkí určite 😵
hodila som fotos zo svatby,.......super bolo 😵 maximko vydražl do 00.30 😕

titkovamiriam
4. aug 2008

super uces 😀

nikola21
autor
4. aug 2008

ahojte bauble.. ja neviem, stále má mstej školky obavy... so mnormálna??? 😲 😲 😲

lucka - pekné fotečky...
mirka - dnes jej neni už an išlaka.. tak neivem, čo jej bolo....

baby zajtr aidem na pohovor do práce.... 😲 😲 má mtrošku obavy...

lucinda7
4. aug 2008

nika,hod IP kam ideš na pohovor 😝 a jasné že držíme palce 😝

a z nástupu do škôlky má podla mna obavy každá mamina....ja si dodnes spomínam na alexikov prvý den v škôlke.....ako sme s mužom doma sedeli a čakali jak na smrť....a to neskutočné ticho....smutno nám strašne bolo.....a kukali sme na hodinky kedy už pôjdeme pre neho 😵

nikola21
autor
5. aug 2008

lucka - ved to je to, že mi to pripadá, ako keby som ju strácala.... ☹ ☹ ☹
aj ked na druhej strane, dávame j utam preto, lebo je strašne hiepraktívna, a dokonca aj odborníci nám poradili dať j udo škôlky...

titkovamiriam
5. aug 2008

ides do novej prace? 🙂 tak drzim palceky a skolky sa boji prvy raz kazda mama,trba si potom uz len zvyknut na ten kolobeh a hlavne aby deticky neboli chore,lebo potom je to katastrofa 😠

nikola21
autor
5. aug 2008

ahojte

mirka- idem do práce, lenže ja so mrpedtým etše nebola zamestnaná, kedže so mzo školy išla hne dna materskú.... takže teraz má mproblémy... všad ema odbíjajú s tým, že mám malé dieťa, a že to oni neptorebujú niekoho takého ,a tak.... už so msi aj poplakala... neni to fér, že na ženy po materskej s akašle...až zúrim z toho...
o chvíľku vyrážam z domu ,do tej TT, na pohovor, som zvedavá ,či sa aj tam len pohádam... alebo niečo z toho bude...
a teda dúfam že malá nebude bývať chorá, leboto už je konečná... babky robia, takže nemá kto varovať.. a muž robí tak všeliajo, že aj to je 0 bodov...

večer s aohlásim

nikola21
autor
5. aug 2008

dobrý večer prajem 😀 😀 😀 😝
neviem, či sa mám smiať alebo plakať....pohovor dopadol až vynikajúco... teraz som už aj odpvoed dostala, že ma prijali...teším sa, ale .... je to strašne náročná práca... samá ekonomika.. teraz nasledujú školenia dva krát do týždna v TT.. potom už naostro... teda, sami mi povolili, že ked s amalá zabehne v škôlke, tak potom nastúpim... a plat??? no coment.... takýto som nečakala an ivo sne... len či to zvládne moja hlava, strašne ťažké... 😕 😕 😕
a naša krpana neviem, či vôbec nastúpi do škôlky... opäť trápenie s kakaním.. ale už také, že dnes sme aj lekárovi volali ,a ráno máme prísť...aj s abojím, lebo sono ,a veci podobné, a vyšetrenia... to bude konečná.. dne ssme už čípky dávali, broskyne s vodou, no všetko aby sa po.... ale 0 bodov.... aj rektálnu trubičku, no všetko... už nespí an iv noci, čo ju to stále chytá...
takže teraz čo,,mám začať chodiť na školenia, ked neviem, čo sno ubude, či bude môcť nastúpiť medzi deti??? 😕 😕 😕
ked sa to se... tak všetk ona kopu..

ak osa máte????

lucinda7
5. aug 2008

nika,tak blahoželám 😝 a držím palce aby v tom nebol nejaký "háčik"
no a to kakanie.....snád zajtra zistia prečo je to tak 😝

my sme boli dnes v BA podpísať paiere na dom....tak snád v septembri začíname 😵

titkovamiriam
6. aug 2008

nika super a neboj do toho sa dostanes,ja som v nasej firme bola 6 rokov laborantka ale po vseliakych problemoch ma hodili na miesto ekonomky a to bola praca ktoru som ani nestudovala ani nikdy nerobila,tak som sa vsetko ucila za pochodu vo firme a niake skolenia,po materskej som rada ze som spat v labaku je to predsa len moja srdcovka.ale aspon viem zastupovat koleginu ked potrebuje volno alebo dovolenku.budem drzat palce nech si mala rychle zvykne na skolku a hlavne nech je zdrava.lebo ocr to dnes nieje bohvieco ☹

nikola21
autor
6. aug 2008

dakujem babenky... 😀 😀 😀

no kakali sme v noci.. mám okakaný koberec, postel, no asi všetko.. p otých dvoch čípkoch to išlo, ale už tak, že an isama nevedela kedy to znej vyletelo.... takže doktorovi dnes sme neišli... teraz zas ebudeme čakať na dalšie kakanie... 😕 😕
ja idem za chvíľk unaseminár - ohladne tej práce.. len tie opätky, a sačko.... to neznášam...elegantné nohavice... fúúúj.. ale čo už, pre peniaze asi spravíme všetko 😀 😀

nikola21
autor
6. aug 2008

ahoj 😎 😎 😎

čo spíte všetky????
ja momentálne idem variť... kurací perkelt.. asi som neni kompeltná, že ??ale zajtra ráno idem opäť do , akože mojej práce 😅 dnes som bola tiež, ale opäť nič konkrétne a poriadne neviem... iba ako funguje firma, kde všade sú roztrúsený a tak.... takže zajtra ráno.... majú poslednú šancu 😕 😕 bud m ipresne povedia, čo má byť mojou úlohou, alebo kašlem na to... normálne to tak beží, že tolko stretnutí pred uzavretím zmluvy???? čo vy na to???? porad mirka - ti skúsená pracantka 😵 😵

titkovamiriam
7. aug 2008

nikola-urcite si vyberaju,maju viac uhadzacov a takto s nimi manipuluju,nase vedenie to robi ked sa zhana obchodny zastupca a nakoniec tolko tych ludi nahanaju az im ten vybraty nakoniec nenastupi. ☹ myslim si ze to dnes robi vela firiem kde je vela zaujemcov o pracu 😒 ,ja ked som nastupovala -zobrali ma hned,praca v labaku v tedy nebola bohvieako platena-1996-som nastupovala s 4500 v hrubom a bola som tak skoro rok,no potom sa to na slovensku akosi pohlo-konkurencia a jedno s druhym a dnes si nestazujem,hned po nastupe z materskej my dvihli plat a to som vlastne v labaku nerobila skoro 5 rokov. 😉
ono zalezi aj od prveho pocitu-ja som mala citak ze tu zostanem,mily veduci vyroby aj sef labaku 😀 ,lenze dnes uz su obaja mrtvy,no zasa je tu spustu super kolegov,s ktorimi sa clovek rad stretne aj mimo pracu 😀 ,alebo si v praci urobime malu oslavu ked niekto nieco oslavuje,dokonca si teraz varime kukuricu a obcas gulas. 😀
ked sa mi narodil marek tak aj vedenie aj tu prevadzka mi dali krasne darceky a aj ked som bola doma tak ma volali na firemne opekanie prasiatka,alebo husacinu-proste sme taka mala firma kde kazdy o kazdom vsetko vie a co nevie si domysli 😀

nikola21
autor
7. aug 2008

ahojte

mirka - tak to ti úprimne závidím, takýto kolektív... 😉 😉 😉 včera na tom seminári sme boli traja, a povedala, že viac ani nikto nie je, lebo neprešiel výberovým konanm.... a oni majú volné zrovna tri pozcie.. tak nerozumiem, prečo to takto robia... 😕 😕

titkovamiriam
7. aug 2008

tak potom tomu nerozumiem,alebo je to zasa na niaky novy sposob co predpisuje eu-ved tam je to sama birokracia 😉

nikola21
autor
8. aug 2008

dobré ránko...
je to tu nejakú biedne... maminy ste moc zaneprázdnené??? 😉

u nás doma klasika.... Laur anervózna celé dni kvôli kakaniu, ja už na nervy, čo ju stále presviedčam a naháňam s čípkom... no coment...

titkovamiriam
8. aug 2008

dobre rano-no akosi sme tu zostali len my dve 😀 , s tym kakanim to teda mas perne-chuda laurinka

mizubizu
8. aug 2008

Ahojte kocky, aspon narychlo 😉
Nemame totizto problem s internetom, ale s pocitacom a zakazdym, ked sa snazim pripojit, tak ma odpoji. Takze aspon takto narychlo od tety...Vidim, ze ste toho dost popisali.
nika - dufam,ze Laurike je uz dobre, nebola si predsa s nou u tej lekarky? Asi by som sla a hlavne, ked mas nastupit do prace. Ako na skoleni??? Uz to mas iste? Dobre viem, o com hovoris...mna to este iba caka. Stara "paka" pojde prvykrat do prace po skole, po materskej a s dietatom ma kto vezme do prace??? No uz sa na to tesim, ale zacnem to riesit az o rok 😒 😒 😒

lucka - aky ste boli podareni na tej svadbe a najviac sa mi pacil Alex s tym dudlom, dudluje o dusu, co? 😀 😀 😀
mirka - najst taku pracu, aku mas ty je v dnesnej dobe ozaj umenie. Musis mat ozaj super pracu, ked ju takto vychvalujes a aj kolegov. Co to v tom labaku vlastne robis ak smiem vediet?

Dufam, ze sa nam podari co najrychlejsie spojazdnit tu nasu rachotinu, lebo ozaj nemam doma co robit. Caute kocky a pekny dnik. Aj ked je u nas dnes nejako zamracene a asi bude aj prsat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre