Júnové detičky 2006

nikola21
21. máj 2008

je tu niekto??? 😅 😅

rozbehneme to??

titkovamiriam
16. júl 2008

Tak akosi postupne a teraz mi pomaha aj babka a aj priatel ,no a do flase mirabelky daval aj marek a mal s toho srandu 😀

lucinda7
16. júl 2008

no ono je potom super ked má kto pomáhať 😝 hned ide robota lahšie 😀 😀 😀 😀

titkovamiriam
16. júl 2008

uz sa na dnes tesim je kraasne a pojdeme na zmrzku,boze citala som na nete ze niaky otec nehal dieta v aute a to umrelo z horucavi 😢 ,az mi je do revu,no povedzte aky trest pre takeho vola ☹

nikola21
autor
17. júl 2008

dobré ránko.

lucka - dkaujem za link
mirka - a to kde sa stalo s tým ..., ktorý tam nechal dieťa. 😕 😕 😕 😕 to fakt neochopím...

a stou pomocou máte rpavdu, ked má kto pomôcť,všetk oide lahšie. mne už začala malá pomáhať normálne upratovať... ona povysáva vždy kuchynu, a normálne bez špinky ostane... ja poumývam, potom ja umývam vanu, aona umývadlo. a tak. je to síce na dlhšiu dobu robota, lae poteší, že sa zapája, a chce ... 😀 aspon z niečoho s aetší...

včera sme bol iv PN, katastrofa, vletelo mi do cesty dieťa, ktorého matka si vykecávala jak ..... 😒 ja skoro infarkt, ešte že držalo tak jak karimatku, a to ho odrazilo... a to som išla asi 35 km/h, pretože som zrovna vychádzala z kruhového... no paráda....
potom zas emoje úžasné dieťa skoro padlo medzi lekná... len za nohu som ju dočiahla...

darí s ami v poslednej dobe

miška - kdeeeee síííííííííííííí????????????

lucinda7
17. júl 2008

Nika,teeda,u nás takéto nešťastia sa ti dejú???? 😝
a nabudúce sa ozvi ked tu budeš ,dáme spicha 😝

....a ten chlap....no comment....spravila by som mu to isté....nech trpí.....a umiera pomaly 😠 😠 😠 😠 😠

titkovamiriam
17. júl 2008

my sme vcera grilovali na zahradke 😀 ,sedeli sme vonku marek na piesku,babicky a psy normalne relax v tomto hektickom tyzdni a vcera som bola poriadne otravena,chcela som kupit rastlinky do jazierka ,u nas je krasne zahradnictvo no toto akosi zanedbali 😠 ,rastliny mali v humusnej vode tak som sa nato vykaslala,ani v domacich potrebach som nezohnala co som chcela,tak som chcela spravit radost milacikovi a kupit mu kremese 🙂 ,no ako na potvoru prave tie nemali ☹ .Takze aspon vecer bol suprovy 😀

nikola21
autor
17. júl 2008

lucka - jansé , ozvem sa, len terza som bola s maminou. ale dva krát do týždna mávam auto, takže hocikedy s amôžme dohodnúť... 😉
mirka - jááj taká grilovačka 😝 😝 😝 mnam, mnam. dala by som si. my si nemáme kam chodiť grilovať, tak iba slintám 😀 😀

a MIŠKA - stebou je čo??????

lucinda7
17. júl 2008

no my dúfam už takto o rok budeme tiež grilovať 😝 v novom domčeku 😀 😀 😀 teda pri nom nie v nom 😀 😀 😀 😀

titkovamiriam
18. júl 2008

lucinda staviate domcek ci ho mate v plane kupit? 🙂
fakt nieje nad to mat kusok zahradky na relax 😀

lucinda7
18. júl 2008

mirka,ideme stavať nízkoenergetický montovaný....teda nie my ale firma nám ho postaví 😀 😀 😀
http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlb... 😝

titkovamiriam
18. júl 2008

kukla som pekne 🙂

nikola21
autor
18. júl 2008

ahoj.. no dne sso ms acel ýden babrala s nextom... došla mi krabic ajak svet, tak so mtriedila...
a samozrejme Laurika dne soäť excelovala.... opäť sa zaťala a nechcela s avykakať.už ledva chodila, plakala... ale ani za svet. nakoniec po troch hodinách plaču, so mj uprinútila do záchoda... chúda, plakala, držala ma jak kliešta, ale vyšlo to 😀

lucka - jááj úprimne ti závidím.... krásny domček, ja o tako mtie žsnívam. len taký maličký, ked tak len podkrovie.... a tak... nech sa vám podarí, a hlavne nech sa vám dobre býva... 😉 😉 😉

mirka - stým relaxom na vlastnej záhradke máš pravdu, my sa delíme so susedmi ,ale 🙄 🙄 🙄 🙄
máme taký bungalov, kde sú 4 byty, je to síce krásne, ale .....

miška - a ty aj žiješ????

lucinda7
19. júl 2008

nika,dík 😝 aj ja a teším...len už aby to bolo 😵
my budeme mať sčasti aj podkrovie...len nie obytné....mužík tam bude mať modelovú železničku 😀 😀 😀

titkovamiriam
21. júl 2008

ahojte a dobre rano 😀
tak sobota sa vydarila boli sme aj pri vode aj grilovacka bola fajn,konecne sme aj fotili,a tak zajtra ked uz budem na svojom pc dam niake fotecky 😀
vcera pocasie ako v aprili a nakoniec lialo ako besne az do rana 😠 ,no zasa nemusim polievat 😀

nikola - aj v ivanke stavaju domy ze byvaju aj 2-4 rodiny v jednom rodinnom dome,no podla mna ked uz tak byvat sam,aj zahradky si musia niak podelit a predsa aj sused vedla alebo nad tebou ☹ ,no neviem .pred tromi rokmi tak predavali byt v dome za 4,5miliona a neviem ci by som za tie peniaze nestavala radsej sama.

lucinda7
21. júl 2008

mirka,veru včerajšie počko bol des...a tu bola večer ešte aj burka 😕 😕 😕
a tešíme sa na fotečky 😝
a domček...hej,aj my radšej sami.....síce nemáme velký pozemok-5 arov a niečo,ale bude len nááááš 😵

titkovamiriam
21. júl 2008

lucinda a co viac treba,izby na spanie niaka obyvacka ,kuchyna ,socialne zariadenia a staci.poznam ludi co si postavili velke domy obrovske schodistia a teraz placu co to stoji a vobec to ani nevyuziju.a zahradka tiez staci mala ved ani nieje cas na nej robit a clovek musi doma relaxovat 😀

lucinda7
21. júl 2008

ved hej,kto by to kosil???? 😀 😀 😀 😀

titkovamiriam
21. júl 2008

aaa ved ty mas koscov 😀 .
teraz som si vsimla v tvojom pase zemas obe deticky junove 😀 ,super ze mozu oslavovat spolu 😀

lucinda7
21. júl 2008

hej,oni sú 2 dni po sebe 😝 veru oslavujú vždy spolu....nám to pekne vyšlo 😀 😀 😀 aspon si nezávidia a dostanú drčeky naraz 😀 😀 😀 😀

titkovamiriam
21. júl 2008

ved to je super ja som to vzdy riesila tak kym boli chalani mensi ze aj ten druhy dostal niaku drobnost 🙂 .teraz je to uz ok a oni kupuju darceky aj marekovi 😀

lucinda7
21. júl 2008

to je zas výhoda velkého vekového rozdielu 😝 😀 😵

titkovamiriam
21. júl 2008

ved hej 😀 a hlavne je v dome poriadne veselo,najma ked pride v nedelu babka - marek sa ide od radosti zblaznit. 😀

nikola21
autor
21. júl 2008

ahojte babule. 😀
no konečne doma. bolo super, až na to počasie. bol isme v Dunajskej strede ubytovaní, tam aj na kúpku, a potom v Čalove, a tak...
mirka - k tomu bývaniu - my máme prízemný bungalov, kde sú vedla seba 4 byty... a za také peniaze by som už mala krásy malinký domček.. o tom snívam aj ja, ale aj tatino... 😉
my to máme formou nájomných bytov, takže suma kúpna žiadna... chvalabohu... 😅 😅 😅

lucka - práve diem ukazovať mužíkovi ten váš domček na foto... my tak snívame ... 😉

lucinda7
21. júl 2008

ahojte...my sme dnes boli v malackách/tatik tam bol v jednom model obcHode/,potom v trnave a len pred chvílou sme sa vrátili 😵
nika,do čalova sme dakedy chodili ešte ked som bola malá a mali sme motorový čln 😝

nikola21
autor
22. júl 2008

dobré ránko sa rpaje 😉
lucka - to ste tam chodili na motorvom člne??? 😵 😵 😵 😵 😵

neuveritelná zima je vonku, že 8 stupnov. toto je leto jak sa patrí 🙄 🙄 🙄 🙄 !!
normálne im tie prognózy na júl úplne vychádzajú....takéto leto tu už dlho nebolo....

titkovamiriam
22. júl 2008

ahojte a dobre rano ci den- u nas je teplo 15st a bude viac ak bude slnko piect ako teraz,davala som niake fotky starsim synom-polovicu my ich nezobralo asi ich musim upravit a tie z grilovacky my nesli ani do pocitaca.Syn si kupil novy digitalny fotak aj so super programov,len ten nas,,super,, pocitac v robote ich nechce ani len otvorit 😒 ,tak niekedy nabuduce.

mizubizu
22. júl 2008

ahojte kocky, tak po dlhom case som zasa tu 😀 Minuly tyzden sme mali problemy s netom (vcera ho dali konecne do poriadku), do toho bola mala chora a v stredu sme isli na Oravu, takze som bola odrezana od sveta. Ale celkom to uslo, aj ked to pocasie bolo vseliake... Mala sa super vyblaznila a konecne sme neboli len doma.
Doma mame blazninec...diery pred domom...kopu sa zaklady uz dost dlhu dobu, teraz to stalo, ked sme boli na Orave, takze sa zasa pokracuje.Nie je nad to, byt vo vlastnom, vsak to viete, nie? 😉 😉 😉

Uz ste niektora objednavali kvety alebo stromy z nejakeho zahradneho centra cez internet? V tejto nasej diere nic nemaju a neviem, kam by som to isla pozriet, tak som rozmyslala nad netom. Lenze sa bojim, v akom stave mi pride zasielka 😒 Nemate nieco overene, ale asi iba cez net. Pekny dnik a dufam, ze bude dnes krajsie. Vnutri je strasna zima, normalne uvazujem, ze zakurim, ale vonku uz svieti slnko... Takze hor sa von vypit kafco. Cafte.

titkovamiriam
22. júl 2008

neviem ci by som riskla nakup sadenic cez net 😠 ,ale mozno ze sa to da niak zabalit aby sa tovar neposkodil 😕
ja si dam kafco az po obede-co je za chvilku,tu je momentalne teplo a slnecno -mohlo by ostat az do vikendu 😉

lucinda7
22. júl 2008

miška no robila som 10 rokov na pošte.....posielajú sa aj živé rastliny.....u nás posielalo SUBTROPICKE ZAHRADNICTVO KRUH myslím......ale bolo to o držku.....aj doba prepravy,......nooooo...radšej by som nakupovala osobne na tvojom mieste 😝

a niečo mi ušlo???tie základy myslím....staviate domček???? 😕 😕 😕

mizubizu
22. júl 2008

skusim veru priatela nahovorit, nech ma hodi do nejakeho vacsieho zahradnictva, ale aj to je zasa problem, lebo mala kolkokrat neskoro zaspi a spi aj do 15-tej a kym sa vychystame, tak je vsetko zavrete, takze to je ozaj na... Keby som si bola ista, ze mi to pride postou do 2 dni...lenze kolkokrat sa tie baliky tulaju a nemam najmensiu chut riskovat.
lucka - kupili sme minuly rok starsi dom a za pol roka sa stihol prerobit, teda myslim iba prizemie. Takze teraz zacina priatel s otcom pristavovat chodbu a schody, aby sa dalo nejako vyliezt do podkrovia a snad buduci rok sa zacne robit podkrovie. Ale ked vidim, ako to ide pomaly a to mame zatial same jamy pred vchodom, az mi je zle... Minule mi tam mala skoro spadla 😖 😖 😖 Idete stavat krasny domcek (aspon na tych fotkach vyzera super 😉 😉 ) Nech vam to vyjde a nech ste skoro v nom, ale nezavidim ti tie nervy a pri 2 detoch...juj 😲 😲 😲
mirka - nazdravie 😀 idem si spravit 2 kafco, mala uz kvaka v postielke, takze mam klud a idem posurfovat 😉 vsak obed sa uvari aj sam 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre