Júnové detičky 2006

nikola21
21. máj 2008

je tu niekto??? 😅 😅

rozbehneme to??

lucinda7
4. júl 2008

tu bolo v noci také strašne krupobitie že som myslela že nám okná porozbíja 😝
žeby to od HC došlo???? 😀 😀 😀 😀

titkovamiriam
4. júl 2008

u nas len prskalo a trosku hrmelo 😎 ,ale teraz je zamracene ako na koniec sveta ☹

nikola21
autor
4. júl 2008

ahoj
titkovamiriam - asi pršalo všade... tu bola enskutočná búrka.... 😝 😝

lucinda- -od HC nepríde nikd ynič dobrého 😉 😉 😉 enchutné je to počasie... a hlavne v noci.
no idem buvať. oslava anchystaná na zajtra.... potom pridám foto...

doberú nocku

lucinda7
5. júl 2008

Nikol.tak nech sa vám oslava vydarí 😝 a tešíme sa na fotos 😝

no veru,burky nám vždy chodia väčšinou od vás....málokedy príde od žiliny 😔

mizubizu
5. júl 2008

Ahojte kocky, takze konecne troska kludu, mala s priatelom isli na svadbu, takze idem nieco snad aj napisat 😉
titkovamiriam - to muselo byt strasne, ked si videla, ako ti clovek zomrel pred ocami. Mne sa to chvalabohu nikdy nestalo, ale ked som raz videla, ako prisiel priatel domov a aky bol z toho otraseny (nasli v hore chlapa, ktoreho potiahol kon a zavalil ho strom), tak to musel byt strasny pohlad. Nevynara sa ti to este stale pred ocami? Mas pravdu, urcite vsetko zahoji cas, ale zabudnut sa neda...
nikola - takze ste dnes oslavovali? Uz sa tesim na fotecky...Na fotkach vyzeras omnoho starsie, na to kolko mas rokov. Uz ti to niekto povedal? 😀 😀 😀
lucinda7 - krasne fotecky, ta torta musela byt super, ty si ju robila? Mne by sa veru s tym nechcelo prplat 😀

Tak nas burka celkom fajn obisla, poschovavala som vsetky kvietko, vsetko co by mohlo odletiet a u nas len prsalo. Takze som si dala zbytocnu robotu... Este stale je take skarede uprsane pocasie, dufam, ze sa to uz zajtra zlepsi. Co take porabate, ked je takto zamracene? Ja pojdem nachvilu porelaxovat do vane, lebo to je ozaj zazracna chvilka, tak 2x do roka, ze som nachvilu bez malej. Tak si idem uzivat, ale neviem, ci to vobec uz dokazem.

mizubizu
5. júl 2008

Este ma napadlo, nebudeme si pisat radsej krsnymi menami? Tie prezyvku su strane zdlhave a neosobne. Takze ja som Michaela 😀 😀 😀

lucinda7
5. júl 2008

miška,a ja Lucia 😀 😀 😀 😀 😀
dík za pochvalu....tortu nám robila jedna zlatá tetula,ona piekla chalanom aj minulý rok čokoládový vláčik s vagonikom 😵 bola fakt strašne dobrá 😔

nikola21
autor
6. júl 2008

ahoj 😀 😀 😀

hlásim sa 😉 😉

takže lucinda - lucka
mizubizu - miška
a ja nika 😅

no oslava vpohodke. foto mám na mmb - pod prezývkou babuliak ma nájdete...

miška - to mi fakt ešte nikto nepvoedal, že vyzerám staršie na foto.. ale v skutočnosti si každý vždy myslí, že mám viac...
a neodpovedala si mi , že či prídete k nám alebo nie... ja dúfam že áno... velmi sa potešíme

titkovamiriam
7. júl 2008

Mam sestru Michaelu 😀 !no vynara sa mi to pred ocami asi kazdych 5 min. ☹ .Cely vikend som nanho myslela lebo mal na chalupe oslavovat meniny.Pohreb este nevieme jeho jediny syn este nemal cas to vybavit ☹ ☹ 😒 😠 .

Inak vikend bol fajn,boli sme aj na zmrzke aj na malom vylete. 🙂

Inak asi jasne ze ja som Miriam 😀

nikola21
autor
7. júl 2008

ahoj. 😀

takže lucka, miška, mirka... 😀 mám v tom už jasno 😝

mirka - a kde ste bol ina výletíku???????

titkovamiriam
7. júl 2008

to len u nas sme sa presli na cvicisko psov a na stefanikovu mohylu ,odtial na druzstvo pozriet kravicky a domov 😀 ,v tom teple sa nam nikam ist nechcelo.Kolega bol s detmi v zoo a hovotňril ze je suprova,ja som tam uz tri roky nebola a tak sa tam chystam,ale az bude lepsie pocasie.

lucinda7
7. júl 2008

čaute kočky....my sme boli len v sobotu v trnave na nákupoch 😝
ale túto sobotu sa chystáme do lešnej....snád vyjde počko 😵

lucinda7
7. júl 2008

a Nika,pekné fotečky 😝
len tá torta Macko Pooh bol trošku seknutý s Pikatchuom 😀 😀 😀 ale mali ste peknú výzdobu 😵

nikola21
autor
7. júl 2008

ahoj 😀
lucka - máš rpavdu.... trošku to po.... 😝 ale nevadí, chutila výborne...
a čo je v lešnej,, to je tá suprová zoo???

mirka - tá zoo je fakt bohovská... my sme tam boli naposledy v októbri minulý rok, ale bomba.. a tie dinosaury, laure sa pusa nezavrela... 🙂 🙂

a miška je kde zase??

lucinda7
7. júl 2008

nika,hej,tá suprová zoo....safari park 😵
v ba zoo sme boli na jesen myslím......ale to sa maximko ešte tých zvukov dinov bál 😒

titkovamiriam
8. júl 2008

mam rada zoo,kusok za hranicami v rakusku je super safari cca 2hodky prehliadka autom a cca2 hodky peso,krasne detske obrovske ihrisko.Inak v Blave je aj krasna botanicka,teraz je tam spravenych kopec jazierok a v nich rybycka a este narodne muzeum-to je bomba pre deti. 😀

Konecne tu poriadne lialo 😀

lucinda7
8. júl 2008

mirka,my čo sme boli v safari parku so starším ked bol malý,neviem ako sa to píše,volalo sa to nejak Genseldorf 😖 tak je zrušený....kde je tento iný prosím ťa???? 😕 😕 😕 😕

lucinda7
8. júl 2008

a tu bola včera okolo 16 riadna burka a od 19 lialo zas nanovo 😔

mizubizu
8. júl 2008

Ahojte kocky, tak my sme mali celkom fajny vcerajsok aj dnesok, mala som tu segru na navsteve. Tak mala nechcela byt vobec pri mne a sestra sa morila 😀 😀 😀
Ja vam tak zavidim, ze mate kam chodit s malymi, tu blizko pri nas nic nie je, ale este mi nikto nedal dobry napad. Boli sme v ZOO v Bojniciach, ale je to dost daleko, mala nemohla obsediet v aute a potom sa jej zasa dala spat, takze sme naposledy presli vsetky narychlo a potom zasa cesta domov 😖 😖 😖 Ale bolo super, doteraz Lea spomina na rybky a macky 😀 😀 😀
Mirka, ty si pisala nieco o Rakusku, nie je tam niekde velke akvarko s rybkami, ci sa mi to pletie??? Myslim, ze niekto nieco take spominal, neboli ste tam kuknut?
Nemate niektora dobry tip na vikend, kam by sa dalo ist a nieco aj vidiet? Len BA je pre nas dost daleko, keby bolo nieco aj na strednom Slovensku...uz mi dochadzaju napady.
nika - uz som sa ti parkrat vybrala napisat, ale stale mi nieco do toho vojde, uz sa musim k tomu dokopat 😀 😀 😀

nikola21
autor
8. júl 2008

ahojte baby 😀

čo robíme?? opäť povinne pozerám svadbu našu... 😝
lucka - no tá búrka bola opäť bomba...a do tej lešnej s achystáme už asi rok, ale stále nič...

mirka - zoo pre detúrence je super... zážitok... naša krpana snívala o zoo ešte pol roka po návšteve BA.

miška - no teda čakám na mailík... 😉 a čo sa týka výletíkov na stredné slovensko...my ked tak na oravu, lebo tam som bývala 5 rokov, a tam už bešenová,atd...

teraz momentálne nejdeme nikam, lebo či sme doma alebo na výlete laura je taká istá... mrchavá. a dnes teda vrcholí. už druhú noc po sebe blbla. o pol noci vstala, a do rána do piatej vymýšlala. ja ledva vidím, a ona tu len behá, piští, ale spať ani za svet... 😝 😝 😝
neviem, asi má svoje dni 😅 😅

titkovamiriam
8. júl 2008

nie akvarko tam nebolo asponie cca6rokov dozadu,vsetko to bolo v prirode v lese,dokonca aj papagaje tam mali na obrovskych konaroch priputane dlhymi retazami/niekolko metrov/,talk to vyzeralo akokeby tam ozaj lietali navolno ,musim sa segry opytat ako sa to tam volalo.Viem ze cestou spat sme isli do zahorskej a hranice sme prechadzali kompou-deti boli vo vytrzeni. 🙂

mizubizu
8. júl 2008

mirka, nedalo mi to a uz som vyhrabala, co som mala na mysli...ale je to v Budapesti, ta som sa troska sekla 😀
http://www.elit-travel.sk/index.php?module=webL...
Mohol by to byt super vylet, ked byvate v BA alebo este toto:
http://dromedar.zoznam.sk/cl/11277/220804/EUROT...
Tak rada by som tam isla, ja zasa skusim nieco pohladat pri nas v cechach alebo polsku, ci nieco podobne nie je.
nika - ty pochadzas z oravy? my sa tam chystame buduci tyzden /teda ak nam to vyjde, podla toho aka bude Lea/, chceli sme zobrat aj moju mamu a sestru, aby som sa nemusela sama natahovat s malou a chvilu mala aj klud. tak snad nam to vyjde... Kedy chodi Laura spat? Ci tak asi ako my...v poslednej dobe okolo 13:30, 14:30, dnes sa stal zazrak a uz bude pomaly aj vstavat🙂 A zasa nemam nic upratane... 😖 😖 😖

titkovamiriam
8. júl 2008

super 🙂 my sme taky vyletnici,inak krasne je aj v Ledniciach na Morave,super park a skleniky,no to pockam az Marek dorastie.Doma mame tulave topanky a starsi so mnou tolko pochodili,kazdy sa trepe k moru a svoje oklie vobec nepoznaju.
Orava je krasna-priehrada, aqapark Oravivce a tie hriiiiibky 😝

mizubizu
8. júl 2008

normalne sa zacnem aj tesit na tu oravu, aspon clovek vypadne zo stereotypu a trocha sa odreaguje 😎 najhorsie je, ze ja si dovolenku neviem ani predstavit, ved to je to iste ako doma a este k tomu musis zbalit celu domacnost so sebou 😀 😀 😀 Takze nam stacia take kratke vyletiky, ked bude Lea vacsia, tak snad sa s nou aj bude dat a pojde sa dalej a aj na dlhsie.
Mirka, Marek je v podstate zvyknuty chodit kade-tade nie? Vsak uz mate dost toho za sebou aj so starsimi, tak sa naucil pri nich 😀 😀

titkovamiriam
8. júl 2008

Jasne z Mareka je maly turista 😀 a tym ze babka je z medera tak uz mame coto prejazdene a prechodene a od mimi vlastne chodil vsade-od nakupov az po vylety. 😀 😀 Najnovsie chce spavat v stane s Michalom na zahrade 😀

nikola21
autor
8. júl 2008

miška - laura chodieva väčšinou spať okolo 12.hod, ale všetko záleží, ked ys aráno zobudí..po tejto hnusnej noci nechce ísť spať vôbec... a to večer bude ešte horšie, čím menej spí, tým chce byť viac hore....na nervy... ale ked je vpohode občas, tak spí aspon hodinu cez obed...
a z oravy nepochádzam, ale ked sa naši rozviedli, tak s mamou sme odišli bývať tam.. ináč pochádzam z PN...
je tam krásne, lae fakt len na dovolenku...

my chodievame zase napr. do galandie-aquapark sa okúpať... tam je fakt božsky..
a napr. na budúci výkend má prísť moja sestra z východu aj s krsniaktom, tak ideme na tri dni do dunajskej stredy na to kúpalisko...

titkovamiriam
8. júl 2008

tak to safari uz asi nieje,isla som nakuknut do regionu rakusko a jedna kocka mi napisala ze je to tam uz znicene ☹ ,skoda bolo to fajn

lucinda7
8. júl 2008

ale ste toho popísali 😕 😕 😕 idem vás dočítať 😵

lucinda7
8. júl 2008

mirka,tak mala som pravdu.....my sme to stihli LTT...viem že nejak pol roka na to čo sme tam boli to zrušili 😒

my sme tiež velkí výletníci....furt sme niekde....hrady,zrucaniny,....a opekačky......to milujeme.....tiež nás more neláka,ale slovensko máme radi 😵

na liptove sme boli-na stretku julovčat 2006-sme partia mamín ešte z babetka-10 rodín-už sme boli 3 krát-v Krpáčove,pri Bešenovej a teraz naposledy v Bobrovci....všade bolo super....už len tá príroda....a kopce....a salašeeee 😵 koncom augusta sa zase s nimi chystáme do terchovej 😵

nika,ty si rodáčka od nás????inak podla foto som ťa už možno v živote aj stretla 😀 😀 😀

titkovamiriam
8. júl 2008

niezeby ma more nelakalo,clovek sa rad okupe ,no tak 1-2 dni a potom sa poobzerat naokolo 😀 ,inak krasna zoo je aj dvur kralove a liberec 😀 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre