Júnové detičky 2006

nikola21
21. máj 2008

je tu niekto??? 😅 😅

rozbehneme to??

mizubizu
21. máj 2008

tak ty si ozaj rýchla...ja ešte stále rozmýšľam a stále niečo nové vymýšľam. Malá ma oblečenia dosť a so svojimi hračkami sa veľmi nehrá, takže jej asi kúpim asi rýľ a motyku a môže sa realizovať 😀 😀

zjana
21. máj 2008

jasne my uz mame aj nakupene 🙂

zjana
21. máj 2008

a mala ma kolko?

jankafa
22. máj 2008

Tak caute kocky - Tomasko , 7.6.2006 v Ružinove 😉

nikola21
autor
22. máj 2008

ahojte. 😀

zjana - vítam ťa u nás
som rada, že pribudla dalšia mamina
zlatučkého chlapčeka máš, a ked aj takého dobručkého, tak to ti úprimné závidím 😀 😀

mizubizu - ahoj, pripájam sa k tebe, stým, že naše baby sú takí výmyselníci.
aj Laurika, je múdra, šikovná, ale taký blázonko to je , že až no. včera v tej Blave, sa pristavila pri hocikom, a začala spievať kukulienka, kde si bola ... v obchode na každého kričí, že ujóó, tetááá... ale raz za čas sa stane, že je úplne iná, poslušná, a len chodí za mnou, a že ľúbim maminku..ale to väčšinou vtedy ked niečo chce... 😀

zjana - a odkial ste??? teda ak si to už náhodou nepísala?? 🙂

nikola21
autor
22. máj 2008

jankafa - ahoj, vítame ťa!! 😀 😀

nikola21
autor
22. máj 2008

tak a teraz sme tu dve dievčatká a dvaja chlapci 😀 😀 😀 😀
a Tomáško je najstarší!!!
jankafa - aký darček kupujete na narodky???

jankafa
22. máj 2008

Dakujem za privítanie 😀 Ja mam doma 2 loptosov a je medzi mini rozdiel presne 15 mesiacov, akurat, ze ten junovy 06 je ten starsi 😎

jankafa
22. máj 2008

Kupili sme mu taky detsky stan - aj dovnutra ja von - lebo strasne rad si stava "bunki" - teda bunker 😀 A potom este nic... Upeciem mu tortu a ai dake CD s rozpravkami a od babky s dedkom toho dostane vela... On si to este tak neuziva, takze dako specialne mu darceky nechystame

nikola21
autor
22. máj 2008

jankafa - no stým užívaním darčekov, máš pravdu. my už nemáme kde skladovať hračky, tak najradšej by som len nejaké oblečko. aj stan sme už mali, ale nezáujem. teraz má zase bazénik s guličkami, a do toho sa šmýka. takže už neviem, čo iné. takže dvoch chlapčekov máš?? to ste sa poponáhlali 😀 😀 ale musia byť zlatučký, ked sa spolu hrajú

nikola21
autor
22. máj 2008

jankafa - a ešte otázočka - odkial ste??? lebo radi by sme aj nejaké rande vymysleli 🙂

zjana
22. máj 2008

dobre ranko baby 🙂 My sme s Petrzalky 🙂

nikola21
autor
22. máj 2008

opäť len na skok, lebo vybavujem na mmb poštu
zjana - z petržalky?? to je super, môžme dať niekedy stretko v Avione?? 😀

večer tu budem, tak pokecáme
pa
a pekný dník všetkým

mizubizu
22. máj 2008

Ahojte, takže ja iba na skok, idem upratať tú bombu, čo sa tu stala od rána a navariť. Neviem ako u vás, ale ja nemôžem mať poriadok ani 5 minút a to si ozaj na poriadok nepotrpim ☹ ☹
nikola21 - presne viem, o čom hovoríš, mne to je niekedy úplne trápné, keď Lea vykrikuje na puberťákov: "ujo poď sem, počkaj ma" a najnovšie nikdy nechce ísť domov a na ceste mi robí scény, lebo chce ísť ku susede (tá opatruje malého chlapca). Takže koľkokrát sa aj hanbím, čo za lumpa to mám 😀 😀 😀 Horšia je ako 100 chlapcov 😀
Kočky, vy ste sa všetky asi dohodli, bývate blízko pri sebe, takže sa môžte aj stretnúť. My, keď ideme autom, tak nevydrží obsedieť a to je ako za trest, niekam s malou ísť. Takže radšej ani nikam nechodíme ☹

nikola21
autor
22. máj 2008

dobrý večer prajem 😀 😀 😀
iba na skok, pretože dnes pri mne sedí aj laura, pozrie si snami Panelák, a dúfam pôjde do hajan. dnes je chodila po rozume od rána pizza, tak poobede sme išli aj s maminou mojou. išla s azadrhnúť, ale nechala aj tatinovi. 😵
mizubizu - s tými bombami to poznáme, sú každý den, a volakedy to ani neupratujem, lebo za pár minút je to to isté. my väčšinou až večer, ked zaspí, tak tatino alebo ja s ahráme a upratujeme 😀
a fakt tie naše baby sú horšie ako chalani. ale záleží od povahy, Laura je taká, že pekný úsmev, svätožiara, ale ked otvorí pusu, tak konečná...

takže čo to tu máme - Hlohovec, petržalka, mizubizu - škoda že si daleko, a jankafa?? to ešte nevieme, možno prezradí, ked sem nakukne 🙂 🙂

tak teda dobrú nocku, idem lebo krpaňa si zapína dvd, stále dokola pozerá našu svadbu ...

nikola21
autor
22. máj 2008

jééj baby a ešte som zabudla 😎 😎 😎 ja vždy zabúdam. kde sa tu dá spraviť nejaký pekný nadpis,meno , a tak vo svojom albume???

jankafa
22. máj 2008

my sme z Pezinka. no zlatucky mali su - hlavn eked spia 😎

nikola21
autor
23. máj 2008

ahojte 🙂 🙂 🙂
dnes som tuším prvá 😀 čo ešte spíte. my sme mali pracovné doobedie, teraz krpana konečne zaspala. večer bola hore do 22,15!! takže super nám bolo.

jankafa - to je suepr, že Pezinok, to s atiež lahko dorpavíš do BA??? no nie? 🙂

mizubizu - a stebo učo poriešime?? dojdi na lietadle?? 🙂

zjana - a ty to máš kúsok 😉

tak už idem...
pa večer

zjana
23. máj 2008

Niki tuto na tejto stranke si mozes urobyt co chces http://glitterfy.com/

mizubizu
23. máj 2008

Ahojte
My sme dnes tiež mali pracovné doobedie, včera som vykopala tete snaď pol záhrady, tak som dnes sadila kvety. Samozrejme, že som mala pri tom pomoc, takže to trvalo 2x dlhšie ako vždy a všetko 😉 😀 😀 😀

Kočky, dávali ste zaočkovať malých proti pneumokokom? Narodky sa už blížia a ja ešte stále nie som rozhodnutá ☹ ☹ ☹

nikola21 - to Laura chodí až tak neskoro spávať? A ráno kedy potom stáva??? Lea chodí už okolo 19:30 alebo 20:00, síce to niekedy trvá pol alebo hodinku a ráno už buntoší o 7:00. Čo je pre mňa zavčasu, ale čo narobím 😉 😉 😉

Ahojte a pekný dník.

zjana
23. máj 2008

mizubizu:my ano a moja poponahlaj sa Prevenar je do 2 rokov za 90sk a musis stihnut do dovrseni 2 rokov 2 davky po 2 rokov je to uz za 2300sk my uz mame jednu za sebov a druhu ideme v juny 🙂

mizubizu
23. máj 2008

zjana: nevieš mi poradiť, niekde som čítala, že keď si prídem dať predpísať ešte pred dovŕšením 2 rokov vakcínu, tak mi môže lekár predpísať už Penumo23, zaplatím zaň iba tých 90 Sk a pichnú ho až po dovŕšení 2 rokov (stačí iba 1 dávka). Nevieš, či to záleží od lekára alebo by sa to nemalo vôbec robiť? Malý nemal nejakú reakciu na vakcínu?

zjana
23. máj 2008

mizubizu:my ked sme sli k lekarke tak nam pichla jednu a druhu uz by sme nestihali pretoze sa preockuje po 2 mes.ale ona nam urobyla tak ze nam napise skor recept a neskor ho vyberieme tak ak sa snim dohodnes myslim ze by si nemala mat problem a my sme davali Prevenar a nemal ziadnu reakciu 🙂

mizubizu
23. máj 2008

zjana: dakujeme, aj som si myslela, ze to pojde asi takto, len som si nebola ista. Uz od aprila rozmyslam nad tou vakcinou, neviem ci to nie je iba medializovane a ci je naozaj ta vakcina na nieco dobra. Ked sa bola moja mama spytat lekara, ze ci by nam to odporucil, tak vraj, pokial dieta nebyva casto chore, ze nie je za to. Ale je to na mne, ci dam zaockovat. A vraj vakcina chrani iba proti 7 druhom z nejakych 90-tich. Mala doteraz nebrala ziadne Atb.takze stale si nie som ista, ci jej tym viac neuskodim.

Mam taky pocit, ze budem stale premyslat, az presvihnem ten datum (2 roky) a potom ho pojdem kupim za drahsie 😀 😀 😀

mizubizu
23. máj 2008

nikola21-skus mi poradit, potrebujem pre malu nohavice na leto, nieco tenke z nextu. Ty si videla predsa len vacsinu veci v reale, ale mam jeden problem a to, ze potrebujeme nohavice cele na gumu (nechcem aby bola guma iba v zadu a v predu pevny pas), popr. nieco volnejsie. Nevies, ci su tam nejake take? Lebo co som pozerala tak vacsinou maju v predu pevny pas a to ju tlaci na bruchu. Dakujem ti, si zlata, ak mi das vediet, ak si nieco take videla 😀 😀 😀

zjana
23. máj 2008

mizubizu:ja by som nevahala ale co som posula tak ten pneumo 23 je proti 23 trom druhom ale ten Prevenar je sice iba proti 7mim ale je to proti tym najzakernejsim tak preto my sme davali Prevenar .nevahaj a daj ju zaockovat zato nic nedas a budete mat pokoj. 🙂 vidim ze zhanas nejake nohavice skus kuknut ku mne do albumu mozno nieco najdes M,B ID 7682 🙂

mizubizu
23. máj 2008

zjana: asi mas pravdu, ked budem vahat, tak si potom budem vycitat, ze som ju mala dat zaockovat, keby nahodou ochorela. Uskodit by som jej tym nemala, akurat sa bojim toho, ked ju pojdu pichat, ze vynada lekarovi 😀 😀 😀 Pojdem kuknut k tebe do albumika. Horia mi hranolkyyyyyyyyyy, ahoj 😀 😀 😀

zjana
23. máj 2008

mizubizu:nas maly byval minuleho roku dost chory dokonca mal aj silnu Laringytidu a od kedy som ho dala potom zaockovat mozem povedat ze neni chory uz dlhu dobu 🙂 a ten pich prezijete neboj 😀 😀

mizubizu
23. máj 2008

zjana: mala zatial nebola nejako chora, ale je dobre, ze u vas to zabralo. Ja sa skor bojim toho, ked pojde mala do skolky, to bude pre mna hroza, ak nahodou bude castejsie chora, kto s nou zostane doma. Este mam sice rok cas, ale uz rozmyslam aj nad takymito vecami a este dokonca aj co s malou, ked bude skolka cez prazdniny zavreta. Joj, ale mam ja stresujuci zivot 😀 😀 😀
Kukala som k tebe, skoda, ze tam nemas nejake nohavice, tricka tam mas super, ale uz ich mame dost. Ja mam asi jedina taky problem, ze nic na malu nedostanem. Kolko vazi Patrik? Mala ani tolko neje, ale stale akosi nemoze zhodit 😖 😖 😖

zjana
23. máj 2008

Patko ma 15kg a uz dost dlho si drzi tuto vahu ale zato je ako 3 rocny meria cez 90cm 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre