Košice Furča. Pridá sa niekto?

dankaa
15. apr 2008

ahojte!

jedna velmi sikovna mamicka nacala temu "Kosice Terasa",tak na oplatku zacina temu z ineho sidliska 😉 prida sa niekto???

lucila83
23. máj 2011

@luciaanna - ahoj. Tak ti dakujem za vycerpavajuce info 🙂 , mali by ta tam pochvalit, ze im robis taku peknu reklamku 😉 . Este raz vdaka a urcite sa do MC pojdem mrknut na jesen. papa

monikabe
26. máj 2011

Ahojte, ja som s malym zacala chodit do MC ked mal asi 10 mesiacov. Bol este lezun, ale mal rad deti okolo seba 🙂
Vynikajuce je ist do centra ked je vonku zle pocasie a viete, ze cely den byt doma s dietatkom je riadna nuda. Pre mna je to 25 min. na peso a ked nasnezilo a neboli odhrnute chodniky, isla som tam 45 min. 😝 , cely cas do kopca ( syncek v kociariku).
Teraz ked uz je teplo tak chodim vynimocne, mam zakupenu permanentku, ale nestihnem vybrat vsetky vstupy. 😒

lili_mia
27. máj 2011

Babule, pripomínam zajtrajší majáles v MC Delfínik, za OC Galéria.
Čaká Vás živá hudba, kofola, atrakcie a súťaže pre deti, nafukovací hrad, kreatívne hračky, trampolína, herňa a telocvičňa... ako príklad uvediem súťaž pretek mamičiek s potomkom na chrbte. Ste očákavané aj s oteckami, partnermi od 16stej.

kuki84
29. máj 2011

Ahojte, viete mi povedať či to materské centrum na furči má stránku na nete? Alebo aký tam majú program približne alebo od ktorej majú otvorené?
Ďakujem

asfodelka
17. sep 2011

ahojte, vyhlasujem patranie po babatku do jedneho roka z Furce, ktore by sa pridalo na kocikanie alebo prechadzky k nasmu 7mesacnemu drobcovi. najlepsie z Bielocerkevskej a blizkeho okolia. nas Gabko velmi kocik neoblubuje a vydrzi v nom maximalne hodinu, chodime vonku kazde poobedie a sami samucky sa tulame tu po okoli, byvame tu rok a nikoho nepozname(len susedov a ich velke deti, ktore k nam za malym chodia).
ak tu je niekto kto by uvital nasu spolocnost ozvite sa 🙂)) budeme radi

januliatko1985
18. sep 2011

@asfodelka my uz mame sice 13 mesiaCOV,ale tiez tam nikoho nepoznam, byvame tam kratko a tiez sa sama tulam, tak by som sa rada pridala ak by si chcela.ja byvam na jaltskej to je hned ta ulica kde je Fresh hore pri hlavnej ceste,to je blizko od vas.

asfodelka
18. sep 2011

@januliatko1985 ahoj Janka, viem kde je jaltska 🙂 keby medzi nami neboli schody tak sme pri Vas za par minut. radi sa k Vam pripojime i ked nas drobec este nebude rovnocennym kamaratom Vasmu v hrach. ten nas ma k behaniu este velmi daleko, len teraz sa zacina plazit. 🙂

buburka
18. sep 2011

@asfodelka aHOJ. Ako by som to pisala ja. Byvam na Bielocerkevskej a vooobec nikoho nepoznam...som pristahovalec 😀 Mozno sme sa uz videli a presli okolo seba. Davidko nelubi velmi kocik a tak sa poflakujem sama okolo bloku a stale sama do kopca, kym maly nezacne plakat a pak frcim domov 🙂
Byvam vo veziaku celkom dole. Ak mas chut, mozme zdolavat kopce spolu 🙂

kvojtanikova
18. sep 2011

@asfodelka ahojky,my sme z Bastovanskeho - to je dole ako je penzion Fontana. Mozeme sa dakedy dohodnut, ja tiez vacsinou chodim sama. Mam cerveny kocik, tiez sme sa uz mozno videli.
@buburka

asfodelka
18. sep 2011

@buburka no je celkom mozne ze sme sa minuli ale ked stretnem kocik zvyknem sa ozvat 🙂 podla Tvare si Ta nepamatam. no my uz sme chodili okolo bloku aj v nosici ale maly ma 9kil tak uz je mu maly. napisem aj spravu a dohodneme sa 🙂

@kvojtanikova no ten penzion je pri nasej doktorke a tam sa chystame v stredu na poradnu, tak mozme ist kocikat ;)

januliatko1985
18. sep 2011

No super
@buburka
@kvojtanikova
@asfodelka tak sa mozme stretnut dakedy, ja som vacsinou na okruznej cesto okolo Jaltskej ulice, lebo tu je super rovinka alebo na tom ihrisku nad Bielocerkevskou, tak ak ma spoznate tak sa ozvite 😉 vacsinou tam som doobedu okolo11tej.

buburka
18. sep 2011

@januliatko1985 ked okolo 11tej, tak som ta isto uz stretla, kedze mi po 11tej po papani trielime von....mam taky kriklavy neprehliadnutelny sportiak Aveo.. 😀
@asfodelka moja prva cesta vedie okolo tvojho bloku..lebo ked tam nezacne plakat, tak viem, ze mozme ist dalej, alebo aspon do Freshu skocit 😀 😀 😀 😀

asfodelka
18. sep 2011

@januliatko1985

@buburka
tak ja sa skusim zajtra dostat na to ihrisko okolo 11 ak maly nebude spat a pohladam Vas tam alebo v okoli 🙂

lenka.s
18. sep 2011

@asfodelka @buburka @januliatko1985 Ahojte, tiez sa hlasim do "klubu" ... mam 2,5 mesacnu dcerku, nikoho tu nepoznam, mala mi v kociku v poslednom case velmi nechce byt, ale ak nahodou ano, tiez sa tulam sama, chodim po celej furci, alebo do mesta, ked uz to tu neviem vydrzat 🙂

buburka
18. sep 2011

@lenka.s Ahoj. Kde priblizne na Furci byvas?

lenka.s
18. sep 2011

@buburka na bielocerkevskej 🙂

buburka
18. sep 2011

@lenka.s Fajne..tak sme susedky??

lenka.s
18. sep 2011

@buburka ano, sme 😉 , byvam v bloku

asfodelka
19. sep 2011

@lenka.s ahoj Lenka, vitaj v klube 🙂 aj my byvame v bloku na 7. kedy chodis vonku Ty? my sme zvykli az poobede okolo 16 az 17tej, lebo vtedy maly nikdy nespi.

kvojtanikova
19. sep 2011

@asfodelka OK, mozeme sa stretnut v stredu, dovtedy si to este upresnime. Ja chodievam von vacsinou rano okolo 8-mej (ked idem odniest syna do skolky), ak nejdem vtedy, tak na druhe spanie, t.j. okolo 12:30 alebo na 3.spanie a to je okolo 16:30-17tej. Ale v podstate viem vybehnut kedykolvek, Borca v kociku takmer vzdy zaspi, bez ohladu na to, ci je unavena alebo vyspata 🙂

asfodelka
19. sep 2011

@kvojtanikova uf no my rano nechodime nikam, k doktorke ideme o 13:30 ale este neviem ako nas vezme. ozvem sa Ti este vecer ked maly zaspi,lebo neviem ani rozmyslat ked je hore ;) idu mu zubky tak je zamojkany a nechce byt na zemi

lenka.s
19. sep 2011

@asfodelka my chodime vacsinou okolo 11 - 11:30 a druhy raz poobede uz podla situacie, lebo poobede uz mam doma aj starsieho syna, takze chodime kedy ako, v lete sme boli vonku aj do 21, teraz uz kratsie, lebo mala je strasne zimomriva 😅

@kvojtanikova uprimne zavidim, mne mala nechce spat vobec 😖

asfodelka
19. sep 2011

@lenka.s no mne sa velmi neosvedcilo dnes ist von na obed. potom nestiham malemu varit a ja obedovat. och preco vsetky chodite vonku na obed. :( mne je lepsie chodit az poobede.

januliatko1985
19. sep 2011

@asfodelka ja napriklad varim malemu obed jak sa zobudi hned rano a mam pokoj a kludne mozme ist aj doobedu vonku aspon na hodinku. 😉

lenka.s
19. sep 2011

@asfodelka chodim aj poobede, ked stiham, a ked mala zvlada, napr dnes sme mali brutalne zly den, spala 2x 20 minut, takze sme sa len nosili na rukach 😅

asfodelka
21. sep 2011

@kvojtanikova ahoj neviem ako dnes pojdeme k tej lekarke, ale chcela by som okolo 13:30 no akosi sa rozfukalo tak to nevidim na dlhe prechadzky, dufam ze sa nenahnevas ak to prelozime na inokedy. budem rada ked dojdem tam a nazad 🙂

kvojtanikova
21. sep 2011

@asfodelka OK, v pohode, tiez som nejaka rozbita, doteraz som spala aj s malou, v noci bola 10x hore - mame konecne prvy zub🙂

asfodelka
21. sep 2011

@kvojtanikova jej aj my mame uz tyzden prvy zub ale prezili sme bez zmeny. sice sa viac krat zobusil ale pri kojeni spal ako by sa nic nedialo.

vieraris
19. okt 2011

Ahojte, neviete ci este funguje to MC Slniecko na Charkovskej? Nakolko zacalo zle pocasie hladam nove moznosti 😉

deina79
20. okt 2011

no funguje, ale lepsie je na jegorovom namesti :0plati sa za 1 vstup 0.60c

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre