Košický kraj. Ste tu, mamičky?

luciask1986
10. mar 2008

mamicky s kosickeho kraja

luciask1986
autor
10. mar 2008

ahojte vytam vas na tejto stranke budem rada ak si tu najdeme neake spolocne temi na pisanie

zuzpidka
10. mar 2008

Ahoj. Ako sa máš? Už sa ti to kráti. Tak si to naplno uži. 😉

kajacz
10. mar 2008

Ahojte dievčence 🙂 pochádzam od Spiš.Novej Vsi, ale žijeme v Čechách, snád to nevadí...
zuzpidka- máme podobne staré deti... 😉

zuzpidka
10. mar 2008

Ahoj Kajacz. Ste mi s manželom veľmi povedomí. Odniekiaľ vás z videnia poznám. Neviem odkiaľ. Mám pamäť na tváre a veľmi ma zlostí keď neviem ku komu alebo k čomu mám tvár zaradiť. Tak ako vo vašom prípade. 😠 Ty máš dvoch synov a ja mám párik. Ako sa ti žije v Čechách?

janka08
10. mar 2008

ahojte 🙂

kajacz
10. mar 2008

zuzpidka- neboli by sme tu, keby sa nám tu žilo zle...ale moje srdiečko by sa niekedy chcelo vrátit... ☹ , sme tu už 7rokov

kajacz
10. mar 2008

ahoj janka 🙂

kajacz
10. mar 2008

zuzpidka- manžel šudoval v Košiciach 9rokov, ja v Prešove 4roky. Obaja máme v Košiciach rodinu, možno sme sa aj niekedy videli, napr.na nejakej svadbe...

janka08
10. mar 2008

kajacz a casto chodite na slovenensko?

kajacz
10. mar 2008

janka- ked nechodil Samko do školy, tak sme na SK zostávali aj dlhšie, teraz chodíme tak 5x do roka...

evitkamalicka
10. mar 2008

ahoj kocky, aj ja som povodne z Kosickeho kraja, ale uz 5 mesiacov vydata v Šali 😀

evitkamalicka
10. mar 2008

kajacz a si priamo zo Spisskej? lebo ja ano 🙂

kajacz
10. mar 2008

evitkamaliicka- bývam 10km od Snv, vlastně bývala som...do Snv som chodila na ZŠ a po zdravotke som chvílu pracovala v nemocnici...

zuzpidka
10. mar 2008

Kajacz, aj manželovi je tvoj manžel povedomí. nevieme odkiaľ. 😠

kajacz
10. mar 2008

zuzpidka- vravím, že 9rokov bol v Košiciach na škole, stredná a vysoká...teraz má oproti tomu 20kg naviac...

zuzpidka
10. mar 2008

veď to nevadí. či áno? má tie kilá navyše? 😉

luciask1986
autor
10. mar 2008

ahojte dievcata az teraz som sa dostala k pc tak vas tu vsetky vytam dufam ze si tu sprijemnime chvile cakania

rybecka
10. mar 2008

Ahojte,
ja som tiez od SNV 😉
takze Kosicky tak sem dufam patrim 😀
kajacz a kde v Cechac byvate?

kajacz
10. mar 2008

rybečka- jééééj dalšia Spišiačka, to mám radost, bývame v Jičíne, je to malé krásné mestečko v Českom ráji. Smejeme sa, že sme prešli zo Slovenského raja do Českého... 🙂 50km máme do Hradca Králové, Mladej Boleslavy aj do Liberca, do Prahy to máme asi 80km.

rybecka
10. mar 2008

Ahoj kajacz
pytam sa preto lebo my sme byvali 4 roky v Kladne ale este pred tym som bola Nove Mesto nad Metuji tam soms poznala mojho terajsieho manzela 🙂 Cesky raj je tiez nadherny moj brat zije v Cechach a my zasa milujeme Berounku ked ti to nieco hovori tam sme chodili stanovat na Zbecno krasna priroda 😵
ja som bola velmi spokojna v Kladne aj by som sa mozno tam vratila ale doma je doma teraz mame tu uz domcek sice stary po babke ale raz dufam ze bude novy 😉 ked si ho opravime 😀 Prezila som tam velmi pekne chvile.

kajacz
11. mar 2008

Ahoj dievčence 🙂 , prajem pekný den na Slovensko...tu teraz boli krásné slnečné dni, ale dnes sa to má zkazit... 🙄 . V sobotu cestujeme na Slovensko a vždy ked tam ideme je škaredé počasie... 😒

luciask1986
autor
11. mar 2008

ahoj kajacz tak to pocasie je tu take vseliake ale hadam neake tie luce vydu aj ked prides. 😵

kajacz
11. mar 2008

tu hlásia na Velkú noc sneženie... 😝

luciask1986
autor
11. mar 2008

tak dufam ze tu uz nezasnezi bo uz ani kabat nezapnem 🙂

zuzpidka
11. mar 2008

tiež dúfam, že ten sneh nebude. už nech je tepľúčko. 😉

luciask1986
autor
11. mar 2008

aj ja dufam mas zlatuckeho syna

zuzpidka
11. mar 2008

ty Luciask, čo by si chcela mať? syna alebo dcérku? je to jedno, len nech je všetko ok a nech ste zdraví. 😉

luciask1986
autor
11. mar 2008

tak to mas pravdu nech to je hlavne zdrave ak viez tak mi napis ako a kedy treba vybavovat matersku to doktor mi da neake pepiere a vtedy alebo ako dakujem ahoj

zuzpidka
14. mar 2008

mne dal gynekológ papiere a tak som si išla vybavovať materskú. 😒

zuzulik
14. mar 2008

jeeeeeeeeeej nasla som temu,kde taktiez patrim 🙂
aj ja pochadzam z KE ale zijeme v Cechach 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre